RPG čarovniška šola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Učilnica zgodovine

Go down 
+5
Alex Evans
LeeAnne Sapphire
Amber Lily Black
Mike Cornelius Snake
Svetlana Snape
9 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
AvtorSporočilo
Anne Marie Duerre

Anne Marie Duerre


Žival : volk Liam
Palica : javor s kito zmajevega srca, 25 cm, prožna in zelo ubogljiva
Število prispevkov : 43
Kraj : Bradavičarka(London/Jazbina/Romunija-med počitnicami)

Učilnica zgodovine - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica zgodovine   Učilnica zgodovine - Page 3 I_icon_minitimeSob Nov 27, 2010 11:43 am

Hayley in Anne sta prišle v učilnico za zgodovino. Poiskale sta si sedeže in počakale na učitelja. Ko je prišel v razred ga je Anne začudeno pogledala. Bil je duh. Odlebdel je k mizi in pogledal je v redovalnico.
"Aaa! Imamo novo učenko Anne" z pogledom je zdrsel po razredu.
"Ja to sem jaz" je rekla Anne in se nasmehnila.
"Ime mi je profesor Speedy, dobrodošla pri ure čarovniške zgodovine" je rekel ter se nasmehnil.
Učitelj je nato začel razlagati, Anne ga je nekaj časa ga je poslušala vendar je bila snov tako dolgočasna da je kmalu z mislimi odplavala stran. Vmes je slišala kakšno znano ime sicer pa je za vse slišala prvič, Hayley si je ustrajno zapisovala snov a Anne je videla da bi veliko raje počela kaj drugega. Kmalu je bilo ure konec in prijateljici sta zapustili učilnico
Nazaj na vrh Go down
Svetlana Snape
Profesorica
Profesorica
Svetlana Snape


Žival : Claymug - črni maček
Palica : 45cm - preobjeda, akonit, omej
Število prispevkov : 370
Birthday : 17/06/1995
Kraj : Nekje v globinah.

Učilnica zgodovine - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica zgodovine   Učilnica zgodovine - Page 3 I_icon_minitimeSob Nov 27, 2010 1:58 pm

[ WTF VAM NI JASNO??? (sorry, Amber Embarassed )

Citiram Pravila foruma:
-Vedno lahko govoriš samo za svoj lik in ne, kaj delajo drugi, razen v primeru namišljenih oseb npr. starši, bratje sestre, prodajalci, portreti...

Po pravici povedano, bi mi bilo čisto vseeno, če ne bi šlo za MOJO učilnico in MOJ predmet! Exclamation
...
Okej, sem se že pomirila in se opravičujem za izpad (nisem čisto prepričana, zakaj natanko je sploh prišlo do njega), ampak res bi bila vesela, če bi Anne Marie Duerre prebrala prejšnje poste (po možnosti od začetka Very Happy ). No ... če si še pripravljena (in če tegale ne boš vzela kot razglasitev vojnega stanja) hoditi (in Hayley) na zgodovino, lahko Svetlana mogoče (po doolgem času spet začne uro). Question ]
Nazaj na vrh Go down
Hayley Jane Weasley
Gryfondom
Gryfondom
Hayley Jane Weasley


Žival : snežna sova Rowling
Palica : Ebenovina s feniksovim peresom, 26 cm, dovolj ubogljiva in nekoliko močnejša.
Število prispevkov : 79
Kraj : Bradavičarka(Jazbina in/ali Romunija-med počitnicami)

Učilnica zgodovine - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica zgodovine   Učilnica zgodovine - Page 3 I_icon_minitimeNed Nov 28, 2010 10:30 am

Okeii Svetlana!!! Preberi si moj nov post v chatu, preberi pa boš vidla use in razumela!!!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Učilnica zgodovine - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica zgodovine   Učilnica zgodovine - Page 3 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Učilnica zgodovine
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Učilnica napojev
» Učilnica čitljivije
» Učilnica astronomije
» Učilnica Bunkljeologije
» Učilnica urokov

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG čarovniška šola :: Arhivi :: Arhiv-
Pojdi na: