RPG čarovniška šola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Učilnica spreminanja oblike

Go down 
5 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Victoria A. Potter

Victoria A. Potter


Žival : Sova Arra in mucka Puhy
Palica : Tisovina, mešano jedro: harfina struna in feniksova kri, 32 cm
Število prispevkov : 51

Učilnica spreminanja oblike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Učilnica spreminanja oblike   Učilnica spreminanja oblike I_icon_minitimeSob Jan 30, 2010 1:00 pm

Učilnica, ki se nahaja v četrtem nadstropju, je zelo prijetna. Velik kateder, za katerim sedi profesorica ima velik udoben naslanjač. Na policah je ogromno stvari, ki jih učenci potrebujejo pri svojem delu, za katedr pa si je Victoria vgradila posebno polico, katere stvari, ki so na njej, se lahko dotakne le Victoria. Klopi so ene na levi, druge na desni strani, med njimi pa je veliko prostora, da lahko Victoria hodi mimo in da učenci lahko pridejo do klopi.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Učilnica spreminanja oblike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica spreminanja oblike   Učilnica spreminanja oblike I_icon_minitimePon Feb 01, 2010 12:10 pm

Rhiannon se je privlekla v razred in bi skorajda osupnila nad tem da je prva, če bi jo to vsaj malo zanimalo. Kot ponavadi se je vsedla v najtemnejši kotiček prostora, noge zložila na mizo in se miže razgledala naokoli. Tudi profesorica je ni pretirano zanimala, zato je mirno nadaljevala branje z vek.
Nazaj na vrh Go down
Victoria A. Potter

Victoria A. Potter


Žival : Sova Arra in mucka Puhy
Palica : Tisovina, mešano jedro: harfina struna in feniksova kri, 32 cm
Število prispevkov : 51

Učilnica spreminanja oblike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica spreminanja oblike   Učilnica spreminanja oblike I_icon_minitimeČet Feb 04, 2010 11:11 am

Victoria je prišla iz kabineta in pozdravila novo učenko. Nameravala je nadreti prvega, ki si bo drznil zamuditi. " Vsaj eden, ki je prišel pred poukom." Si je mislila. Iz police zadaj nje je vzela nekaj nenavadnih stvari in jih zložila na kateder. Priprla je svoje oči, ter si ogledala te nenavadne inštrumente. Ni se ji ljubilo zlagati nazaj, zato je zamrmrala " Wingardium leviosa". " Accio čaše." Se je spet zaslišal glas. Nenavadne čaše, veliko vsaj 77cm so se kot zložile na polico. Na tablo je Victoria napisala: Spreminjanje oblike 1. spreminjanje čaš v živali. " Upam, da so sposobni najtežjega spreminjanja. Spreminjanja čaš v živali." Učenki je rekla, da gre v kabinet po nekaj stvari, ter odšla.
Nazaj na vrh Go down
Rose Anne Slim
Spolzgad
Spolzgad
Rose Anne Slim


Žival : Podlasica Sinoby
Palica : Iz lipe in krvi zmaja, 23 cm.
Število prispevkov : 175
Kraj : Bradavičarka

Učilnica spreminanja oblike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica spreminanja oblike   Učilnica spreminanja oblike I_icon_minitimeNed Feb 14, 2010 5:43 am

Rose je tiho vstopila v učilnico in se razgledala po njej. Nikogar ni bilo tam. Usedla se je v zadnjo klop in potegnila zvezek iz nahrbtnika. Vanj je začela spet vneto risati. To je vedno počela kadar je bila sama in kadar ji je bilo dolgčas. Ko je končala z risanjem je položila zvezek na mizo in se vstala. "Čas, da preiskusim, če dobro čaram," si je rekla in iz škornja potegnila njeno čarobno palico. "Wingardium leviosa!" je rekla in zamahnila z palico. Zvezek se je počasi dvignil nato pa padel na tla. Rose ga je pobrala in obupano sedla...
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com
Gost
Gost




Učilnica spreminanja oblike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Učilnica spreminjanja oblike   Učilnica spreminanja oblike I_icon_minitimePon Feb 15, 2010 4:02 am

Lissa je vstopila v učilnico. Na hitro se je razgledala po njej. Lissi se učilnica i zdela nič posebnega. Usedla se je v klop ki je bila v prvi vrsti. Všeč ji je bilo da je bila daleč stran od spolzgadovke. Nekaj časa je od daleč opazovala spolzgadovko kako je risala. Nato pa je hitro umaknila pogled od nje proti profesorici. Iz torbe je privlekla učbenik in ga položila na mizo. "Dober dan" je zamrmrala. "Sem Lissa Bell iz Drznvraana" je rekla, na to pa počakala kaj bo rekla profesorica.
Nazaj na vrh Go down
Rose Anne Slim
Spolzgad
Spolzgad
Rose Anne Slim


Žival : Podlasica Sinoby
Palica : Iz lipe in krvi zmaja, 23 cm.
Število prispevkov : 175
Kraj : Bradavičarka

Učilnica spreminanja oblike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica spreminanja oblike   Učilnica spreminanja oblike I_icon_minitimePon Feb 15, 2010 6:12 am

Vstopilo je dekletce, ki jo je Rose v avli porinila na tla. Dekle je Rose opazovalo in Rose je to opazila. Učiteljica je vstopila in se usedla za mizo. Rose je pospravila zvezek v nahrbtnik in se usedla eno klop za Drzanvaanko. Le kaj naj naredim? se je vprašala v mislih in se zahihitala. Rose se je stegnila in Drzanvaanki utrgala las ter ga spravila v žep. Zdi se mi, da že vem kaj bom naredila, si je mislila.
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com
Gost
Gost




Učilnica spreminanja oblike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Učilnica spreminjanja oblike   Učilnica spreminanja oblike I_icon_minitimePon Feb 15, 2010 6:22 am

Lissa se je obrnila. Za sabo je zagledala spolzgadovko. Zdaj jo bom pa morala prenašati celo uro je pomislila. "Pusti me pri miru" je rekla spolzgadovki in se obrnila naprej.
Nazaj na vrh Go down
Rose Anne Slim
Spolzgad
Spolzgad
Rose Anne Slim


Žival : Podlasica Sinoby
Palica : Iz lipe in krvi zmaja, 23 cm.
Število prispevkov : 175
Kraj : Bradavičarka

Učilnica spreminanja oblike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica spreminanja oblike   Učilnica spreminanja oblike I_icon_minitimePon Feb 15, 2010 6:29 am

Rose se je zahihitala. "Ah, ne vem, če bi te...Samo tako dolgčas mi je, vsi se ne učimo vedno.." ji je grdo odgovorila Rose in prhnila. Za kaj se pa ima? je pomislila in se naslonila nazaj. Prekrižala je roke in čakala na dekletov komentar...
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com
Gost
Gost




Učilnica spreminanja oblike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Učilnica obrambe pred mračnimi silami   Učilnica spreminanja oblike I_icon_minitimePon Feb 15, 2010 6:33 am

Lissa se ni menila zanjo. Čakala je da bo profesorica kaj povedala. Odločila se je da se za spolzgadovko ne bo več menila. Čeprav bi jo od prvega trenutka, ko jo je srečala najraje zadavila.
Nazaj na vrh Go down
Rose Anne Slim
Spolzgad
Spolzgad
Rose Anne Slim


Žival : Podlasica Sinoby
Palica : Iz lipe in krvi zmaja, 23 cm.
Število prispevkov : 175
Kraj : Bradavičarka

Učilnica spreminanja oblike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica spreminanja oblike   Učilnica spreminanja oblike I_icon_minitimePon Feb 15, 2010 6:36 am

Drzanvaanka je začela Rose ignorirati, tega Rose in prenesla. Vstala se je in stopila pred dekle. "A slišiš, da se pogovarjam s teboj!" je zavpila in prekrižala roke na prsih. Jezno se je namrščila. Tega ji pa ne bom pustila! Da me ignorira, pa kaj še! si je mislila Rose in jo napadalno gledala. Če bi bila zdaj kakšna žival bi jo takoj Drzanvaanko takoj napadla in jo raztrgala na koščke. Za učiteljico se ni sploh ni zmenila....
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com
Gost
Gost




Učilnica spreminanja oblike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Učilnica obrambe pred mračnimi silami   Učilnica spreminanja oblike I_icon_minitimePon Feb 15, 2010 6:39 am

Lissa se sploh ni menila zanjo. Še vedno je gledala naprej kot, da spolzgadovke ne bi bilo.
Nazaj na vrh Go down
Rose Anne Slim
Spolzgad
Spolzgad
Rose Anne Slim


Žival : Podlasica Sinoby
Palica : Iz lipe in krvi zmaja, 23 cm.
Število prispevkov : 175
Kraj : Bradavičarka

Učilnica spreminanja oblike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica spreminanja oblike   Učilnica spreminanja oblike I_icon_minitimePon Feb 15, 2010 6:42 am

Dekle jo je še vedno ignoriralo, Rose je prekipelo. Z roko je zamahnila in iz dekletove mize je vse poletelo na tla. "Boš zdaj govorila z menoj!?" je še enkrat zavpila nanjo, ko je bila Rose jezna ni bilo dobro biti v njeni družbi. V očeh se ji je videl ogenj, jeza in mučilnost. Ne bo odnehala, dokler ne bo Drzanvaanka spregovorila z njo...
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com
Gost
Gost




Učilnica spreminanja oblike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Učilnica spreminjanja oblike   Učilnica spreminanja oblike I_icon_minitimePon Feb 15, 2010 6:46 am

Lissa je pobrala svoje stvari. "Dovolj te imam" je rekla in odkorakala iz razreda.
Nazaj na vrh Go down
Rose Anne Slim
Spolzgad
Spolzgad
Rose Anne Slim


Žival : Podlasica Sinoby
Palica : Iz lipe in krvi zmaja, 23 cm.
Število prispevkov : 175
Kraj : Bradavičarka

Učilnica spreminanja oblike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica spreminanja oblike   Učilnica spreminanja oblike I_icon_minitimePon Feb 15, 2010 6:50 am

Dekle je jezno odkorakalo iz razreda, Rose se je pa glasno zarežala. "Tako se dela," si je rekla in pobrala svoje stvari in odšla.
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com
Cindy O'Latford
Spolzgad
Spolzgad
Cindy O'Latford


Žival : mačka Lindsay
Palica : Javor, zmajeve luske, 31 cm
Število prispevkov : 41

Učilnica spreminanja oblike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica spreminanja oblike   Učilnica spreminanja oblike I_icon_minitimePon Feb 15, 2010 9:22 am

Ravno ko je Cindy mislila vstopiti v razred je skozi vrata prihitelo dekle in odšlo po hodniku naprej in zato je Cindy še bolj pogumno stopila v razred in tam zagledala neznano spolzgadovko. Ozrla se je po razredu in opazila, da učitelice še ni. Prisedla se je k neznani spolzgadovki "Živjo! Torej si ti kriva za tisti jokavi pobeg iz razreda? Bravo!" je rekla Cindy in se ji prilizneno nasmehnila "Aja, sem Cindy" je še dodala.

(Rose ?? x))
Nazaj na vrh Go down
Rose Anne Slim
Spolzgad
Spolzgad
Rose Anne Slim


Žival : Podlasica Sinoby
Palica : Iz lipe in krvi zmaja, 23 cm.
Število prispevkov : 175
Kraj : Bradavičarka

Učilnica spreminanja oblike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica spreminanja oblike   Učilnica spreminanja oblike I_icon_minitimePon Feb 15, 2010 9:31 am

Zraven Rose je sedlo blond dekle in ji čestitalo. "Oh, hvala, rada nerviram ljudi," ji je odgovorila Rose in se nasmehnila. "In, si koga spravila ob jok?" jo je vprašala Rose in se hudomušno nasmejala. Končno ena, ki mi je zelo podobna, je mislila in se še enkrat nasmehnila.


Nazadnje urejal/a Rose Anne Slim Čet Mar 25, 2010 10:50 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com
Cindy O'Latford
Spolzgad
Spolzgad
Cindy O'Latford


Žival : mačka Lindsay
Palica : Javor, zmajeve luske, 31 cm
Število prispevkov : 41

Učilnica spreminanja oblike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica spreminanja oblike   Učilnica spreminanja oblike I_icon_minitimePon Feb 15, 2010 9:52 am

Cindy se je malo zamislila in se spomnila dnevov preden je prišla na Bradavičarko "Huh, precej ja... Večinoma deklet, ki so mi šle na živce potem pa so jokajoče tekale domov." Nasmehnila se je in pogledala dekle "Sklepam, da to ni bila tvoja prva žrtev?" je rekla Cindy in se ji prijazno nasmehnila. Vsaj ena, ki ji gredo na živce vse prijazne in priliznene punčke. Sem se že bala da sem edina taka tukaj si je pri tem mislila Cindy.
Nazaj na vrh Go down
Rose Anne Slim
Spolzgad
Spolzgad
Rose Anne Slim


Žival : Podlasica Sinoby
Palica : Iz lipe in krvi zmaja, 23 cm.
Število prispevkov : 175
Kraj : Bradavičarka

Učilnica spreminanja oblike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica spreminanja oblike   Učilnica spreminanja oblike I_icon_minitimePon Feb 15, 2010 10:10 am

"Seveda, da ni prva. In tudi zadnja ni," ji je odgovorila Rose in se nasmehnila. Vsaj nisem edina zlobna oseba, je pomislila Rose in se na to smisel veselo nasmejala. "In kako ti je všeč tukaj? So ti učitelji v redu? Jaz sovražim vse po vrsti," je rekla Rose..
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com
Cindy O'Latford
Spolzgad
Spolzgad
Cindy O'Latford


Žival : mačka Lindsay
Palica : Javor, zmajeve luske, 31 cm
Število prispevkov : 41

Učilnica spreminanja oblike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica spreminanja oblike   Učilnica spreminanja oblike I_icon_minitimePon Feb 15, 2010 11:07 am

"Čisto se strinjam s tabo. Čisto cela šola mi gre na živce." je rekla in pri pogledala skoz okno "No ampak vsaj nisem edina" je po tihem zamomljala, pogledal Rose in se ji nasmehnila. "Torej kako da te nisem še srečala?" jo je vprašala Cindy.
Nazaj na vrh Go down
Rose Anne Slim
Spolzgad
Spolzgad
Rose Anne Slim


Žival : Podlasica Sinoby
Palica : Iz lipe in krvi zmaja, 23 cm.
Število prispevkov : 175
Kraj : Bradavičarka

Učilnica spreminanja oblike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica spreminanja oblike   Učilnica spreminanja oblike I_icon_minitimePon Feb 15, 2010 11:09 am

"Ah, nova sem tukaj in vsi so me že zasovražili, saj veš moja hudobija," ji je odgovorila Rose in se nasmehnila. "Bi šle popoldne malo ven, mislim ven iz šole?" je vprašala Rose svojo novo prijateljico in se nasmejala..
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com
Cindy O'Latford
Spolzgad
Spolzgad
Cindy O'Latford


Žival : mačka Lindsay
Palica : Javor, zmajeve luske, 31 cm
Število prispevkov : 41

Učilnica spreminanja oblike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica spreminanja oblike   Učilnica spreminanja oblike I_icon_minitimePon Feb 15, 2010 11:28 am

"Pri meni je ravno obratno veš" je rekla in se ji nasmehnila. "Ja malo svežega sraka mi res ne bo škodilo" je rekla in privolila prošni.
Nazaj na vrh Go down
Rose Anne Slim
Spolzgad
Spolzgad
Rose Anne Slim


Žival : Podlasica Sinoby
Palica : Iz lipe in krvi zmaja, 23 cm.
Število prispevkov : 175
Kraj : Bradavičarka

Učilnica spreminanja oblike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica spreminanja oblike   Učilnica spreminanja oblike I_icon_minitimePon Feb 15, 2010 11:31 am

"Super, kam bova pa šle?" jo je vprašala Rose. Zelo mi je podobna, je pomislia Rose in se nasmehnila. "Kaj pa imaš zdaj?" jo je vprašala..
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com
Cindy O'Latford
Spolzgad
Spolzgad
Cindy O'Latford


Žival : mačka Lindsay
Palica : Javor, zmajeve luske, 31 cm
Število prispevkov : 41

Učilnica spreminanja oblike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica spreminanja oblike   Učilnica spreminanja oblike I_icon_minitimePon Feb 15, 2010 12:14 pm

Cindy se je zamislila in preletela vso Bradavičarko "Po tej uri sem jaz prosta. Park pred Bradavičarko mogoče?" jo je prijazno vprašala. "Ali mogoče kam drugam?" je še dodatno vprašala.
Nazaj na vrh Go down
Rose Anne Slim
Spolzgad
Spolzgad
Rose Anne Slim


Žival : Podlasica Sinoby
Palica : Iz lipe in krvi zmaja, 23 cm.
Število prispevkov : 175
Kraj : Bradavičarka

Učilnica spreminanja oblike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica spreminanja oblike   Učilnica spreminanja oblike I_icon_minitimeTor Feb 16, 2010 5:50 am

"Park je čisto v redu," se ji je nasmehnila Rose. "Kdaj se pa dobiva?" jo je še vprašala.
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com
Cindy O'Latford
Spolzgad
Spolzgad
Cindy O'Latford


Žival : mačka Lindsay
Palica : Javor, zmajeve luske, 31 cm
Število prispevkov : 41

Učilnica spreminanja oblike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica spreminanja oblike   Učilnica spreminanja oblike I_icon_minitimePet Feb 19, 2010 2:49 am

"Mogoče po tej učni uri... Čeprav imam občutke da bo ure kaj kmalu konec." je rekla in se nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Učilnica spreminanja oblike Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Učilnica spreminanja oblike   Učilnica spreminanja oblike I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Učilnica spreminanja oblike
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Učilnica zgodovine
» Učilnica astronomije
» Učilnica Bunkljeologije
» Učilnica urokov
» Učilnica napojev

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG čarovniška šola :: Arhivi :: Arhiv-
Pojdi na: