RPG čarovniška šola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Prepovedani hodnik

Go down 
5 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Prepovedani hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Prepovedani hodnik   Prepovedani hodnik I_icon_minitimeSre Sep 02, 2009 6:39 am

To je v ječah. Na prepovedan hodnik je učencem vstop prepovedan. Nihče ne ve zares, zakaj, ampak večinoma se vsi tega držijo, zato je precej zapuščen in temačen, z veliko pajčevinami.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Prepovedani hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani hodnik   Prepovedani hodnik I_icon_minitimeSre Sep 02, 2009 6:47 am

Amber je zelo radovedno dekle. Res jo je zanimalo, zakaj je ta hodnik prepovedan. Ko je prišla do zaklenjenih vrat hodnika, jih je začuda brez težav odklenila z navadnim 'Alohomora'. Ni ravno preveč zavarovan! se je nasmehnila sama pri sebi in vstopila. Tukaj je pa precej temno... "Lumos!" Konica njene palice je zasvetila in osvetlila dolg hodnik. Iz stropa so visele pajčevine in že dolgo mrtvi pajki. Stresla se je in stopila nekaj korakov naprej, ko je zaslišala škripanje vrat. O ne! je panično pomislila. Gotovo je kakšen profesor! Oplela sem! "Nox!" je šepnila, da je palica ugasnila. Morda pa me le še niso opazili! je upala na najboljše. Čisto tiho je stala in poslušala korake, ki so se ji približevali.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Prepovedani hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani hodnik   Prepovedani hodnik I_icon_minitimeSre Sep 02, 2009 7:22 am

Vrata so škripnila. Mike jih je poskušal pridušiti, a ni mu uspelo. Šepnil je: "Fovoitala!" njegovih korakov se zdaj ni slišalo. Počasi je odkorakal do sredine hodnika, ko je obstrani zagledal medle rešetke. Takrat je nameraval izreči ojačano obliko Lumosa, a je slišal tenko dihanje. Skočil je korak nazaj, ki se je tokrat zaslišal. Palico je usmeril proti hodniku. in že pol glasno rekel: "Spefalametium!"
Tla so poledenela. Slišal se je pok in Mike je izrekel ojačani Lumos. Zagledal je Amber, ki se je držala za glavo. "Kaj pa ti tu," jo je skoraj nadrl Mike. "Jaz sem tu zaradi nečesa zelo pomembnega, oprosti, a vznemerjen sem. No, kaj res delaš," jo je že bolj milo vprašal Mike.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Prepovedani hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani hodnik   Prepovedani hodnik I_icon_minitimeSre Sep 02, 2009 7:31 am

Amber ga je jezno pogledala. "In kaj je tako pomembnega?!" Pobrala se je s poledenelih tal. "In ne deri se name! Tudi ti ne bi smel biti tukaj!" Amber se hitro razjezi in zdaj je bila naravnost besna. "In kaj je tako pomembnega?!" Kaj si pa misli, da je?! Nihče me ne bo nadiral, sploh pa je njemu vseeno, kje sem! je pomislila in prekrižala roke. Zožila je oči, kot vedno, ko je bila jezna in se zazrla vanj.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Prepovedani hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani hodnik   Prepovedani hodnik I_icon_minitimeSre Sep 02, 2009 7:54 am

Mike je resno dejal: "Oprosti Amber, toda tukaj je umrla moja teta. Maščeval se bom trolu, ki jo je ubil. Ni umrla tukaj, a trol je bil tukajšnji. Ne - bom ga ubil a... Pridi z mano." Mike je ponovil urok za luč in nato rekel: "SelamNoxis!" Tla so postala spet ne ledena. Mike se je pomaknil proti vratom, kjer so bile trolske kletke. "Zdaj se lahko zgodi karkoli," je povedal Mike brez vakeršnega strahu v očeh, a tega je zaznal v Amberjinih. "Če hočeš, pridi," ji je rekel in se pomaknil korak naprej.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Prepovedani hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani hodnik   Prepovedani hodnik I_icon_minitimeSre Sep 02, 2009 8:07 am

Amber se je malo pomirila. "No prav." je pristala. Sledila mu je. Zaradi trola je prepovedan? Zakaj pa ga ne spravijo ven? se je spraševala. Zaslišala je zvok, kot bi nekdo butal ob steno z ogromnimi pestmi. Ph! Ne bojim se trolov! Ampak če dobro pomislim... kateri urok jim sploh lahko kaj naredi? Rešetke je nenadoma vrglo s težajev. Skozi luknjo, ki je nastala, je pogledala trolova glava in takoj za njo še telo. Vzravnal se je in bil je ogromen, vsaj tri metre, njegova glava pa je bila majhna, komaj za kokosov oreh. Amber se je umaknila za korak in namerila palico vanj. "Hromi." je rekla in proti trolu je poletel curek rdeče svetlobe. Ta se je na Amberino začudenje odbil od trolovega trebuha in poletel naravnost vanjo, da se je komaj uspela izmakniti. "Hromi maximus!" je poskušala z ojačanim urokom, a zgodilo se je isto, kot prej. Obupano je pogledala Mika. Mar tej zverini res nič ne pride do živega?!
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Prepovedani hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani hodnik   Prepovedani hodnik I_icon_minitimeSre Sep 02, 2009 8:20 am

Mike je rekel: "Prepusti to meni!" "Sefiriamos," se je zaslišalo po hodniku in trla je odpihnilo nazaj v kletko. "Oče me je natreneral za vse nevarnosti, zato sem tako dober v urokih!" Nato so se uroki vrstili: "Klemus theripus avaolent!" Trola je razorožitveni urok za velikane rahlo odbil in njegovo gorjačo, ki je bila velika skoraj tako kot Mike, ki je bil vseeno velik več kot 175 centimetrov odneslo do amber. "Odstrani jo! Zlomi jo! Zdaj," je zaklical Mike medtem ko je zaklical: " Iferno Kalium!" Velika ognjena krogla se je zaletela naravnost v trola, ki pa se je hitro pogasil. Ni ga peklo. Rekel je Amber: "Pomagati mi moraš! To kar smo se učili pri urokih!" V en glas sta zavpila: "Wigaldium lebdiosa MAXIMA!" Mike, krvav v obraz je zaklical: "Acittis lebdiosis crushitis MAXIMA!" Počasi se je dvignila kletka v kateri je bil trol in se zaletela vanj. Trol je končal v njej, cel zdelan. Mike je pogledal Amber in ji rekel: "Dobro nama je šlo.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Prepovedani hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani hodnik   Prepovedani hodnik I_icon_minitimeSre Sep 02, 2009 8:30 am

"Tebi je šlo dobro." ga je popravila Amber. "Pravzaprav odlično." je zamišljeno dodala. Ogledala si je njegov krvav obraz. "Si v redu? Moral bi v ambulanto..." je zaskrbljeno vprašala, medtem ko ji je bobnalo v ušesih. Kri... kri... Stresla je z glavo. Ne bom! Kri... Odmevalo ji je v glavi... Z rokmami si je pokrila oči. "Pojdi v ambulanto..." je nemočno zašepetala. Kri... kri... "Pojdi!" zdaj je že vpila. Sesedla se je na tla in se poskušala brzdati. Kri... kri... Ne! Ne smem! Nočem... Bila je čisto pri miru. Samo en gib bi lahko povzročil katastrofo. Ne... zadrži se, Amber! Komaj se je še zadrževala na tleh, da ne bi planila nadenj. "Pojdi..." je še enkrat ponovila. Kri... kri...


Nazadnje urejal/a Amber Lily Black Tor Okt 06, 2009 6:53 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Prepovedani hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani hodnik   Prepovedani hodnik I_icon_minitimeSre Sep 02, 2009 10:45 am

Mike ji je na začetku dejal: "Saj so samo ureznina na vratu in po obrazu." Vidil je, da je Amber vse glasnejša in da so i uči postajale rdečkaste. KRI JI DIŠI! Kapnilo mu je in odbrzel je do vrat, mimo onezaveščenega trola. Ko je že skoraj izstopil se je spomnil in povedal: "Kaj bom rekel učiteljem in madam Pomfrey?!" Rane so ga že predsej pekle zato je menceal med vrati.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Prepovedani hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani hodnik   Prepovedani hodnik I_icon_minitimeSre Sep 02, 2009 11:30 am

"Reci... da si padel... in se popraskal..." je Amber odgovorila in se komaj zadrževala, da ni planila nadenj. "Hitro... pojdi!" Klečala je na tleh in se ni hotela premakniti. V ušesih ji je še vedno donelo. Kri... kri... Pritisnila je lice ob hladna tla. Kri... napadi... kri... je slišala glas v glavi. Ne! mu je odgovarjala. Kri... napadi... Skušala je odmisliti vse okoli sebe. Pohiti, Mike... ne bom mogla več dolgo...
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Prepovedani hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani hodnik   Prepovedani hodnik I_icon_minitimeSre Sep 02, 2009 11:38 am

Mike je prikimal in odbrzel po hodniku, še vedno zroč v Amber, ki je zgledala, kot da je blazna. Po njegovem je ona še bolj potrebovala zdravnika kot on, a vedel je za njene težave, zato je odhitel naprej in ji rekel: "Ne zadrži se predolgo!" Že ga ni bilo več na spregled. Še vedno se je držal za rano na vratu.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Prepovedani hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani hodnik   Prepovedani hodnik I_icon_minitimeSre Sep 02, 2009 11:48 am

Ko je Mike odšel se je Amber malo pomirila. Srce ji je še vedno razbijalo, toda njene rdeče oči so počasi spet dobivale zlato-rjavo barvo. Globoko je vdihnila in se pobrala s tal. Hodnik je še vedno malo dišal po krvi. Naslonila se je na steno in počakala, da se do konca umiri. Nato se je s počasnimi koraki odpravila proti izhodu. Tole pa se je Miku gotovo zdelo čudno... Upam, da ne bo nič spraševal... Še enkrat je pogledala omotičnega trola. Odšla je iz hodnika in si rekla, da se verjetno tukaj ne bo več prikazala.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
LeeAnne Sapphire
Gryfondom
Gryfondom
LeeAnne Sapphire


Žival : Svetlo vijoličen in bel Fenik Fowl
Palica : Vrba, feniksovo pero
Število prispevkov : 201

Prepovedani hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani hodnik   Prepovedani hodnik I_icon_minitimeSre Sep 02, 2009 12:48 pm

Anne se je naveličala sobe KŽTD, zato je odšla iz nje, ter še nekaj časa gledala mesto, na keterem, so bila še mjhno prejle vrata. Odpravila se je na hodnike. Ni vedela kje je, saj je bila zatopljena v svoje misli. Kmalu je zaslišala znane glasove. Skrila se je in začela opazovati. Mike krvav, Lily na robu tega, da ga ugrizne, trol mrtev kot sirov burek. Glede na to, da je bil samo Mike poškodovan, je domnevala, da se je trola lotil sam. Vsa čast mu... Mike je kmalu odšel, Lily pa je še vedno nekajčasa strmela za njim, nato pa se napotila v svojo smer. Začela ji je slediti, in kmalu se ji je pokazala. Roke je imela iztegnjene v zrak, kot znak da ji nič ne želi. "Dobro si se obvladoval. Koliko let se že?"
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Prepovedani hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani hodnik   Prepovedani hodnik I_icon_minitimeČet Sep 03, 2009 6:29 am

Amber se je zdrznila. "Kaj pa ti počneš tukaj?!" jo je sovražno premerila. Nato je zavzdihnila in se naslonila na steno. No, krasno, nekdo me je le spregledal. Upam, da mi Mike ne bo postavljal vprašanj glede tega... "113 let sem stara. Od kdaj veš, kaj sem?" Amber? Si prijazna z Gryfondomovko? jo je očitajoče pobaral glasek v glavi. Saj nisem prijazna. Samo vprašala sem! ga je zavrnila. Zazrla se je v Anne.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
LeeAnne Sapphire
Gryfondom
Gryfondom
LeeAnne Sapphire


Žival : Svetlo vijoličen in bel Fenik Fowl
Palica : Vrba, feniksovo pero
Število prispevkov : 201

Prepovedani hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani hodnik   Prepovedani hodnik I_icon_minitimeČet Sep 03, 2009 6:41 am

Skomignila je. "Od prve ure...takrat še nisem bila prepričana, a kmalu sem bila. Vem za kaj te skrbi. Će Mike že. Že res da ne znam brati misli, vendar vem da to sumi." Pogledala ji je v oči. Odsevale so kanček zaskrbljenosti. "Nikomur ne bom povedala. Če ne na drugo se lahko na to name zaneseš." Pogledala je svoje čevlje in tla. Sram jo je bilo.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Prepovedani hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani hodnik   Prepovedani hodnik I_icon_minitimeČet Sep 03, 2009 7:01 am

Amber jo je pogledala. "Saj sem vedela..." je zamrmrala. Kaj če ne bo hotel biti več moj prijatelj, ko izve, da sem nevarna? Nikoli nisem imela prijateljev... "Hvala, da ne boš povedala." je tiho rekla. Kako grozno se je morala počutiti, ko je bila osamljena... jo je prešinilo.


[Moram bit mal prijazna, če ne ti ne bo ušeč forum... xD]
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
LeeAnne Sapphire
Gryfondom
Gryfondom
LeeAnne Sapphire


Žival : Svetlo vijoličen in bel Fenik Fowl
Palica : Vrba, feniksovo pero
Število prispevkov : 201

Prepovedani hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani hodnik   Prepovedani hodnik I_icon_minitimeČet Sep 03, 2009 7:16 am

((za tote pa res ne rabi skrbet.)

Skomignila je z rameni. To res ni bilo nič takega. To ji je tudi povedala. Ker nista nič zinili sta opazovali strop. Se mi je samo zdelo, ali sem res slišala korake. Pogledala je Lily. Zazdelo se ji je, da je tudi ona bolj napela ušesa.

((mislim da iie cajt zate mike=))
Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Prepovedani hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani hodnik   Prepovedani hodnik I_icon_minitimeČet Sep 03, 2009 7:35 am

Mike se je zdrznil. Slišal je hitro dihanje. To sta lahko dve osebi. Dva vdiha, dva izdiha. Dahnil je: "Nox." Vrata so se škripaje odprla. Tudi tam je bila tema. Mike, čigar oči so bile že navajene na temo je videl oči deklet, ki so zgledale kot dva tresoča se balona. Strah ju je bilo. Mike si je oddahnil. Teleportital se je za njuna hrbta in ju napol objel okoli ramen. Stresli sta se. nato je dejal "Lumos Maxima!" Prikazal se je Mikeov obraz in bleda obraza deklet.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Prepovedani hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani hodnik   Prepovedani hodnik I_icon_minitimeČet Sep 03, 2009 7:40 am

"Mike!" je kriknila Amber. "Prestrašil si me!" Nehote se je umaknila za korak. Ali ima Anne prav? Res sumi? je premišljevala, ko ga je oprezno opazovala. Iz ran na njegovem obrazu k sreči ni več tekla kri. "Kako, da si že nazaj?" je plaho vprašala. Oh, saj ni res! Ko bodo njegovi sumi potrjeni, kar bi se utegnilo zgoditi prav kmalu, ne bo več hotel biti moj prijatelj. Saj, kdo pa bi prijateljeval z zverino, ki te lahko vsak hip zgrabi in pomalica?! je premišljevala.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
LeeAnne Sapphire
Gryfondom
Gryfondom
LeeAnne Sapphire


Žival : Svetlo vijoličen in bel Fenik Fowl
Palica : Vrba, feniksovo pero
Število prispevkov : 201

Prepovedani hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani hodnik   Prepovedani hodnik I_icon_minitimeČet Sep 03, 2009 7:45 am

Odahnila si jo ko je videla, da ni profesor. Vesela je bila da je MIke posvetil ravno pred njo. Ni vedela kaj naj reče, saj niso bilo ravno najboljši prijatelji zato je rekla samo: "Živjo. Lepo si se spopadel s trolom." Upala je da tega ne bo vzel kot izzivanje.
Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Prepovedani hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani hodnik   Prepovedani hodnik I_icon_minitimeČet Sep 03, 2009 9:19 am

Mike se je zasmejal obema, nato pa prisluhnil Anneini "pohvali." Prikimal ji je in se še enkrat nasmehnil. Trol se je premaknil. Iztegnil je palico in izrekel samo en blagi "hromi!"saj je bil trol omotičen. sesedel se je. Nato je pogledal LeeAnne in ji mimo Amberjinega dosega dal enega od tistih "Ali ti tudi veš" pogledov. Pri tem je mislil na Amberjino raso.
Nazaj na vrh Go down
LeeAnne Sapphire
Gryfondom
Gryfondom
LeeAnne Sapphire


Žival : Svetlo vijoličen in bel Fenik Fowl
Palica : Vrba, feniksovo pero
Število prispevkov : 201

Prepovedani hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani hodnik   Prepovedani hodnik I_icon_minitimeČet Sep 03, 2009 9:54 am

Trol se je premaknil, Anne se ni zganila, Mike izrekel urok. Mike jo je pogledal. Tudi ona je njega. Pogledala je njegove oči. Znala je brati iz oči, in te oči so odsevale zskrbljenost in vprašanje. Prebrala ga je, in mu pokimala. Hitro je odmaknila pogled, da Lily tega ne bi opazila. "Torej...Kaj sta počela tukaj?"
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Prepovedani hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani hodnik   Prepovedani hodnik I_icon_minitimeČet Sep 03, 2009 10:03 am

Amber je opazila Mikov in Annin pogled. Seveda si ga je razlagala čisto narobe. Zdaj se pa že spogledujeta! Strašno! Nevede je prekrižala roke. Čisto je pozabila na skrb, da Mike morda ve, da je vampirka. Potem se je le odločila, da odgovori Anne. "Jaz sem bila radovedna. On pa se je hotel maščevati trolu, ki mu je ubil teto." Nalašč ni rekla Mikovega imena. Kar... spogledujeta se! Ampak... Priznati si je morala, da je ljubosumna.


(( xD ))
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Prepovedani hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani hodnik   Prepovedani hodnik I_icon_minitimeČet Sep 03, 2009 10:13 am

Videl je izraz na Amberjinem obrazu. Tu se je pokazal še en Adut Mika Corneliusa Snaka. Pošiljanje misli. Zprl je oči. Se skoncentriral na Amber. Vizualiziral jo je v mislih in nato v njene možgane poslal sporočilo: Nič nimam z njo. Videl je Amberjino burno reakcijo, a nato ji je pomežiknil in dozdevalo se ji je. Nič nimam z njo. Raje bi imel tebe. Tega zadnjega ji seveda ni poslal.
Nazaj na vrh Go down
LeeAnne Sapphire
Gryfondom
Gryfondom
LeeAnne Sapphire


Žival : Svetlo vijoličen in bel Fenik Fowl
Palica : Vrba, feniksovo pero
Število prispevkov : 201

Prepovedani hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani hodnik   Prepovedani hodnik I_icon_minitimeČet Sep 03, 2009 10:18 am

Anne je vtaknila pest v usta da se ne bi začela na ves glas krohotati. Takoj je prepoznala lubosumje v Lilyen glasu, zato je lahko domnevala, zakaj se gre. Ni se mogla zadržati kratek smeh ji je ušel iz ust. Opravičuječe ju je pogledala, nato pa se pomirala, v mislih pa se še vedno smejala. "Ubil teto? Super, vsi smo v nekih zamerah. " Pomela si je roke, kot da bi kaj načrtovala.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Prepovedani hodnik Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani hodnik   Prepovedani hodnik I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Prepovedani hodnik
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Prepovedani gozd

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG čarovniška šola :: Bradavičarka :: Prostori-
Pojdi na: