RPG čarovniška šola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Quiddich igrišče

Go down 
+3
Mike Cornelius Snake
LeeAnne Sapphire
Amber Lily Black
7 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Quiddich igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče I_icon_minitimeSob Avg 01, 2009 12:59 am

Je ogromen travnik, na vsaki strani so po trije obroči v zraku. Okoli njega so tribune za gledalce. Sem lahko prideš, da se sprostiš, ali pa prideš vadit quiddich za naslednjo tekmo.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
LeeAnne Sapphire
Gryfondom
Gryfondom
LeeAnne Sapphire


Žival : Svetlo vijoličen in bel Fenik Fowl
Palica : Vrba, feniksovo pero
Število prispevkov : 201

Quiddich igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče I_icon_minitimeTor Sep 01, 2009 1:17 pm

Anne je prispela na igrišče. Očarano je gledala po njemu in opazovala obroče, ki so se dvigali visoko v zrak. "Accio metla." Iz njene sobe se je zaslišal svišt. Kmalu je v roki držala nimbus 2009 ((nova verzija, by me tongue )). Teta ji ji ga je upil za rojstni dan, čeprav ga je imela čez en mesec. Želela ji je kupiti ognjeno strelo, a je Anne temu odločno nasprotovala. Pogledala je naokoli. NIkogar. tega je bila vesela, saj ni želela, kako bi jo kdo videl prvič leteti na metli. Trdno se je oklenila svoje metle (ki je imela ščetine svetlo vijolične) Inse oklenila z nevidnim ščitom pred magijo. Nikoli ne veš, kdo je neviden. Sedla je na metlo in se odrinila od tal. Šlo ji je izvrstno (najbr v krvi), glede na to, da je prvič letela. Hitro se je navadila na zrak okoli sebe in kmalu se je vrtela na njej, ne da bi padla. Kmalu je do nje prišel njen feniks. Metla in feniks sta bila svetlo vijolična, zato sta pašala skupaj. Začela se je smejati, in letela je s feniksom. Postavila se je na glavo. Bila je narobe obrjena, zato je stvari videla obrjeno na glavo. Odločila se je da bo poizkusila. Iztegnila je roke, in se z nogami trdno prijela metle. Bil je božanski občutek, kot da bi letel.
Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Quiddich igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče I_icon_minitimePon Sep 28, 2009 6:24 am

Mladi čarovnik je počasi prikorakal na igrišče, oblečen v plašč z modro obrobo. V levi roki je držal najhitrejšo metlo na svetu, na novo izdelano, pri kateri so pomagali poleg metelskih mojstrov med drugim tudi G. Gregorovič in G. Olchenbat. Imenovala se je Modri grom. Osedlal ga je in malo povadil vse možne pozicije. Mike je bil izjemen iskalec in branilec, ap tudi ostale pozicije so mu šle super. Ko je razsedlal metlo je počakal, da pride še kdo, saj jih je poklical z kreplanskim urokom.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Quiddich igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče I_icon_minitimePon Sep 28, 2009 6:38 am

Amber je prišla na igrišče z metlo v roki. "Živjo, Mike!" je veselo zavpila postavi, ki je letala po zraku. Nekaj časa je opazovala njegovo letenje. "Uau, pa si res nadarjen!" ga je pohvalila, ko je pristal. "Potrebuješ družbo?" Osedlala je metlo in se odrinila. Veter ji je razmršil lase in počutila se je dobro, kot že dolgo ne. Malo je zaokrožila, letela je vedno hitreje in nazadnje zaključila z lupingom. Potem se je ustavila meter nad tlemi in se nasmehnila Miku.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Quiddich igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče I_icon_minitimePon Sep 28, 2009 7:18 am

Mike ji je vrnil nasmeh, nato pa se odzval na njeno vprašanje: "Seveda, greva 1 proti 1. Lovljenje zviza bi bilo rahlo dolgočasno in zamudno. Imam klasičen Pennifoldin lokl. Če želiš bom po igrišču priklical še Štamfa..." Še vedno je Miku manjkalo nekaj. Počasi si je želel kakšnega sostanovalca in še najbolje - fanta.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Quiddich igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče I_icon_minitimePon Sep 28, 2009 7:32 am

Amber se je zarežala. "Prav. Ampak štamfe prosim pusti pri miru!" Kako bo užival, ko me bo premagal... si je mislila. Čudno bi seji zdelo namreč, da bi bilo obratno. "Čeprav bi bilo mogoče dobro poklicati še Anne, igra bi bila bolj zanimiva..." je zamišljeno skomignila z rameni.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Quiddich igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče I_icon_minitimePon Sep 28, 2009 7:41 am

Mike se je uneto trudil z odpiranjem škatle, ki jo je prinesel s sabo. Slišal je vprašanje. Rekel je: "Ja, bilo bi pravično, da bi bili vidve skupaj, pa ne, da vaju podcenjujem, a Quiddich treneram že nekaj let. Mimo grede, kako se ti zdi tista nova..." Mike je komaj spravil iz jezika, tako ga je žrlo: "Pihpuffovka?"
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Quiddich igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče I_icon_minitimePon Sep 28, 2009 7:55 am

"Saj se vidi, da si treniral. Res si dober." je prikimala Amber. "Pihpuffovka? Hja, no..." Ni vedela, kaj naj reče. Nekako je pač ni marala, čeprav za to ni imela posebnega razloga. "Recimo, da mi zaenkrat še ni ne vem kako prirasla k srcu. Nasplošno so Pihpuffovci pravo nasprotje Spolzgadovcev, veliko preveč so prijazni, da bi jih jaz lahko prenašala," se je zasmejala. "Kaj pa ti misliš o njej?"
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Quiddich igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče I_icon_minitimePon Sep 28, 2009 10:11 am

Mike se je odzval: "Tudi meni, no... ni prirastla k srcu." Zasmejal se je in z urokom še enkrat poklical Anne. Nato je iz škatle potegnil lokl in še enkrat ponovil: "Brez štamfov, kaj ne..." Palico je vrgel na tla, a jo je z urokom pripeljal nazaj k sebi, da se ne bi zlomila. Sedel je sredi igrišča in počakal, da pride še Anne.
Nazaj na vrh Go down
LeeAnne Sapphire
Gryfondom
Gryfondom
LeeAnne Sapphire


Žival : Svetlo vijoličen in bel Fenik Fowl
Palica : Vrba, feniksovo pero
Število prispevkov : 201

Quiddich igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče I_icon_minitimeSre Sep 30, 2009 6:59 am

Ko je Anne opazila da sta na igrišču Mike in Amber se je veselo zasmejala. Zajahala je svojo metlo, ki je bila komaj opazno vijolično svetlikala. Oboževala je svojo metlo, saj je bila tako ali tako edina metla na kateri je sedela. Zajahala jo je in znova je bila presenečena da jo tako dobro obvlda. morda pa je to v krvi. Naredila je salto ali dve, nato pa se napotila proti prijateljema. "Živjo. Predene začnemo bom samo povedala, da sem šele drugič na metli...Tako da, ne pričakujta preveč." Že tako ali tako v 5.minuttah dam SAMO 9 golov, štamf odbijem le enkrat. Zviz pa...No, u ujemanju zviza sem res nekoliko boljša
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Quiddich igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče I_icon_minitimeSre Sep 30, 2009 7:06 am

"Živjo!" je živahno pomahala Amber. "Vidim, da se kar dobro znajdeš na metli, čeprav šele drugič letiš. Mu bova že pokazali!" ji je pomežiknila in se obrnila k Miku. "Je vse pripravljeno? Saj, če si oba želita štamfov se jaz ne bom vmešavala, tako da, zaradi mene... Samo tako sem rekla, da ne bi kdo končal v ambulanti."


((aaaaaa.... Anne je pršla... oooo....aaaaa kje si blaaaa?! Surprised))
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
LeeAnne Sapphire
Gryfondom
Gryfondom
LeeAnne Sapphire


Žival : Svetlo vijoličen in bel Fenik Fowl
Palica : Vrba, feniksovo pero
Število prispevkov : 201

Quiddich igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče I_icon_minitimeSre Sep 30, 2009 7:11 am

( uuuu bla sm na....u...v? nwm...u glavn nism mogla pridt k smo mel gasilce))

Pomižiknila ji je nazaj ter odletela na drugo stran. "Sicer pa hvala. Za tvojo pohvalo namreč. Najbrž je vse v krvi." Uff, potem sem pa veliko stvari podedovala. Pripravila se je in se ogrela. Kakor se je dalo na metli. "Katero mesto sta naredila zame? Samo da nisem branilka, teega res ne maram."
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Quiddich igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče I_icon_minitimeSre Sep 30, 2009 7:19 am

Amber je skomignila z rameni. "Pravzaprav je vseeno. Iskalka ne moreš biti, ker nimamo zviza. Torej si lahko napadalka. Pa saj ni važno." Poletela je še bolj v zrak in začutila pritisk v ušesih. potem se je kot strela zapodila proti tlom, zavila in se ustavila na točno istem mestu, kot je lebdela prej. "Bomo začeli?"
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Quiddich igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče I_icon_minitimeČet Okt 01, 2009 4:55 am

"No, v redu je," rekel Mike in počasi izpustil štamfe. Nato je dejal: "Lokl je najprej moj, ker sta v številčni premoči." Vrgel ga je v zrak in ga ujel. Nekaj časa se je le izogibal Štamfoma, da bi dekleti prišli v zrak. Za hec je metal Lokl v obroče in le enkrat od petindvajsetih poskusov je zgrešil. Nato je poletel proti tlom. En kij si je zataknil za pas, drugega pa vrgel pred dekleti. "Za štamfe," je še dodal in zopet poletel v zrak.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Quiddich igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče I_icon_minitimeČet Okt 01, 2009 8:26 am

Amber je ujela kij in se nasmehnila Anne, kot bi hotela reči: 'mu bova že pokazali'. Poletela je višje in se ustavila pred Mikom. Pomignila je svoji soigralki, naj se pridruži. "Zdaj se pa pazi!" se je zarežala in se trdneje oprijela metle. "Naj da eden od vaju znak." je še rekla in se pripravila za spretno šviganje po zraku.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Virginia Waldorf
Gryfondom
Gryfondom
Virginia Waldorf


Žival : sova in tiger Rocky
Palica : samorogova dlaka, 29 cm, vrba
Število prispevkov : 224
Birthday : 27/03/1998

Quiddich igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče I_icon_minitimePon Dec 07, 2009 8:09 am

Loryna je z svojo metlo prišla na igrišče. Pognala se je v zrak, delala kroge, evuperte, in nato je prispela na tla. Liste je začarala v žogice in jih lovila po zraku, Takrat je na igrišče prišla...
Nazaj na vrh Go down
Hermiona Watson
Profesorica
Profesorica
Hermiona Watson


Žival : Snežna sova Penny in feniks Rowle
Palica : Ebenovina, 32 cm
Število prispevkov : 223
Kraj : Bradavičarka

Quiddich igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče I_icon_minitimeTor Dec 08, 2009 8:49 am

Hermiona si je po dolgem času zopet zaželela sesti na metlo in leteti. V svojih "bradavičarskih" časih je bila tudi sama v ekipi svojega doma in sicer iskalka. Prikorakala je na igrišče in bila vesela ko je tam zagledala Loryno, ki je že letala med obroči in lovila liste, ki so krožili okoli nje. " Loryna!" je zaklicala, ter ji pomahala naj pristane.
Nazaj na vrh Go down
Virginia Waldorf
Gryfondom
Gryfondom
Virginia Waldorf


Žival : sova in tiger Rocky
Palica : samorogova dlaka, 29 cm, vrba
Število prispevkov : 224
Birthday : 27/03/1998

Quiddich igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče I_icon_minitimePet Dec 11, 2009 11:00 am

Lory je zaokrožila nad profesorico in pristala. "Dober dan" Je pozdravila. "Tudi radi letite?" jo je vprašala. "O prejšnjič..." je začela. "Glede mene in Amber... Že na začetku me je zasovražila, ker sem pač iz Gryfondoma. Prišla sem v knjižnico, pozdravila in očitno niso marali nikogar v svoji družbi. Takoj sembila okamenjena, jaz sem okamnila Mikea, mislila sva se dvobojevati, pa je Mike mene prosil za ples, da bi videl, če bo Amber ljubusumna..." je skoraj dokončala. "Sedaj pa me še bolj sovraži. Prejšnjič sem ponoči šla v gozd, oziroma k Hagridu, ker se je zgodilo nekaj GROZNEGA! Prosil me je, naj nikomur ne povem. Pred njegovo hišo sem videla nekaj premikajočega. Šla sem pogledati in name je skočil volkodlak in me napadel. Morala sem v bolnišnico in šolska zdravnica me je dobro oskrbela." je povedala, za kaj je bila prepričana, da jo bo profesorica vprašala. "In tega prosim nikomur ne povejte" je dodala. "No, če vas zanima..." Je spet začela. "Ah, menda ne" je rekla in se pognala v zrak in spet pristala. "A vas nisem vohala" je dodala. "Komaj prejšnjič v gozdu sem zavohala" je rekla. "Upam, da niste lačni" je zašepetala. "Ker se bojim za svoje življenje" Komaj je premagovala smeh.
Nazaj na vrh Go down
Hermiona Watson
Profesorica
Profesorica
Hermiona Watson


Žival : Snežna sova Penny in feniks Rowle
Palica : Ebenovina, 32 cm
Število prispevkov : 223
Kraj : Bradavičarka

Quiddich igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče I_icon_minitimeNed Dec 13, 2009 10:42 am

"Ne, nisem lačna." se je zasmejala Hermiona. "No, in na tak grozen način si postala volkodlak?" Pogled je usmerila proti tlom.
"No,"je čez nekaj sekund rekla. " Bi letela? Si zato da malce igrava? Ali bi raje še malce kleptala? Jaz sem za oboje, tako da kar ti izberi."


Nazadnje urejal/a Hermiona Watson Sre Dec 16, 2009 7:07 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Virginia Waldorf
Gryfondom
Gryfondom
Virginia Waldorf


Žival : sova in tiger Rocky
Palica : samorogova dlaka, 29 cm, vrba
Število prispevkov : 224
Birthday : 27/03/1998

Quiddich igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče I_icon_minitimeSre Dec 16, 2009 4:47 am

Loryna je pokimala in rekla: "Jaz sem za oboje v enem" je rekla.
Nazaj na vrh Go down
Hermiona Watson
Profesorica
Profesorica
Hermiona Watson


Žival : Snežna sova Penny in feniks Rowle
Palica : Ebenovina, 32 cm
Število prispevkov : 223
Kraj : Bradavičarka

Quiddich igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče I_icon_minitimeSre Dec 16, 2009 7:10 am

"No, prav." se je nasmehnila Hermiona. Sedla je na metlo in se odrinila od tal. Kako lepo je bilo spet leteti! Segla je v svoj žep in iz njega izvlekla žogice za golf. Zamahnila je s palico in žogice so začele krožiti okoli nje in Loryne."No, Loryna!" je zaklicala. "Ulovi jih!"
Nazaj na vrh Go down
Virginia Waldorf
Gryfondom
Gryfondom
Virginia Waldorf


Žival : sova in tiger Rocky
Palica : samorogova dlaka, 29 cm, vrba
Število prispevkov : 224
Birthday : 27/03/1998

Quiddich igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče I_icon_minitimeSob Dec 19, 2009 4:42 am

Lory se je zasmejala in poletela za žogicami. Kmalu jih je ujela in z njimi pomahala učiteljici.
Nazaj na vrh Go down
Hermiona Watson
Profesorica
Profesorica
Hermiona Watson


Žival : Snežna sova Penny in feniks Rowle
Palica : Ebenovina, 32 cm
Število prispevkov : 223
Kraj : Bradavičarka

Quiddich igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče I_icon_minitimePon Dec 21, 2009 6:45 am

" Izvrstno!" je zaklicala Hermiona. Zamahnila je s palico in žogice so se povečale. Odletela je do obročev, Loryni pa poslala žogice oz. zdaj so bile že žoge. " No, Loryna! Poskusi zadeti!"
Krožila je okoli obročev in opazovala Loryno kako se je pripravljala na met.
Nazaj na vrh Go down
Virginia Waldorf
Gryfondom
Gryfondom
Virginia Waldorf


Žival : sova in tiger Rocky
Palica : samorogova dlaka, 29 cm, vrba
Število prispevkov : 224
Birthday : 27/03/1998

Quiddich igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče I_icon_minitimeNed Dec 27, 2009 6:03 am

Zasmejala se je in z kijem v roki poletela nasproti obročem. "Pazite!" je zaklicala in s kijem z vso močjo udarila po žogi. Žoga je odletela v obroč na levi in Loryna je od veselja zavriskala. Eno izmed žog je spremenila v zviz in ga z lahkoto ujela. Potem je ujela še druge žoge, ki so letale po zraku in jih metala v obroče. Še zadnja... si je mislila in žogo z vso močjo poslala v obroč. Pet, štiri, tri, dva... "ZADETEK" Je zavpila in odletela proti profesorici. "Profesorica, vi pa niste povedali, kako ste postali vampir... Seveda upam, da se to ne bo slišalo preveč predrzno..." jo je zaskrbelo in v lica ji je šinila rdečica. Upam, da se ne sliši preveč predrzno si je mislila in zaskrbelo jo je, da bo pokvarila odnos.
Nazaj na vrh Go down
Rose Anne Slim
Spolzgad
Spolzgad
Rose Anne Slim


Žival : Podlasica Sinoby
Palica : Iz lipe in krvi zmaja, 23 cm.
Število prispevkov : 175
Kraj : Bradavičarka

Quiddich igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče I_icon_minitimeNed Feb 14, 2010 11:59 am

Rose je prispela na igrišče. V rokah je držala svojo metlo. Razgledala se je po igrišču in se nasmehnila. To bo zabavno, je pomislila in se usedla na metlo. Hitro je zletela v zrak. Vijugala je po celem igrišču, šla je navzdol in nato spet navzgor. Breskrbno je letala naokoli, ko je pred seboj opazila nekoga in se z vso močjo zaletela vanj/o...
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com
Sponsored content





Quiddich igrišče Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Quiddich igrišče
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Harry Potter - Quiddich WC

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG čarovniška šola :: Bradavičarka :: Okolica Bradavičarke-
Pojdi na: