RPG čarovniška šola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Quiddich igrišče

Go down 
+3
Mike Cornelius Snake
LeeAnne Sapphire
Amber Lily Black
7 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Gost
Gost




Quiddich igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče - Page 2 I_icon_minitimeSob Mar 13, 2010 2:51 am

Lissa se je sprehajala po igrišču za quidditch. S seboj je imela knjigo za branje. Odšla je na tribuno za gledalce. Sedla je. Lissa je imela metlo za quidditch a zdaj ji ni bilo do tega, da bi igrala quidditch. Pogledala je kdo vse je v zraku. Odločila se je, da ob brala knjigo. Odprla je knjigo na prvi strani in se zatopila v branje. Nenadoma je zapihal veter in strani v knjigi so se obrnile. Lissa je postala malo jezna. Ni vedela na kateri strani je ostala. Malo je polistala po knjigi. Kmalu je našla stran kjer je ostala. Nato se je zatopila v branje.

((Anna))
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Quiddich igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče - Page 2 I_icon_minitimeSob Mar 13, 2010 11:46 am

Anna je prišla na igrišče quidditcha. Počasi se je sprehajala in se smehljala. Včasih je pogledala nebo in soce na njem. Večkrat seje ostavila in si od bliže pogledala kakšne nepomembne podrobnosti. Ko se je že nekaj časa sprehajala je zagledala neko dekle ki je vneto bralo neko knjigo. Počasi se ji je približala in pogledala knjigo ki jo je brala. Dekle je ni videlo. "Živjo" je rekla vsaj ni hotela da dekle ne bi vedelo da stoji ob njej.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Quiddich igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče - Page 2 I_icon_minitimeSob Mar 13, 2010 10:34 pm

Lissa je dvignila pogled od knjige. "Ojla" je pozdravila dekle, ki je bilo ob njej. "Jaz sem Lissa Bell iz Drznvraana" se je predstavila. "Kdo si pa ti?" je vprašala deklico. Potem je Lissa zaprla knjigo in si ogledala deklico. Sama pri sebi se je nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Quiddich igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče - Page 2 I_icon_minitimeNed Mar 14, 2010 4:09 am

"Jaz sem... Anna Levly in sem iz Gryfondom" je Anna rekla ko jo je Lissa vprašala kdo je. Pogledala je Lisso in jo malce prezčila. Pogledala je njene lase in njen obraz. Potem pa je pogledala knjigo ki jo je Lissa prej brala. "In kaj si prej brala?" jo je vprašala in pogledala knjigo in pri tem poskušala s pogledom pokazati da misli knjigo.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Quiddich igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče - Page 2 I_icon_minitimeNed Mar 14, 2010 4:16 am

"Prej sem brala tretje poglavje v tej knjigi" je rekla. "Zgodovini Grkov" je še dodala. "Izposodila sem si jo v knjižnici." "Imajo jih ogromno." "Takšne knjige o zgodovini berem velikokrat, ko mi je dolgčas" je rekla Lissa. "Drugače pa imam v sobi še veliko drugih knjig, ki so bolj zabavno kot ta" je rekla in se nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Quiddich igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče - Page 2 I_icon_minitimeNed Mar 14, 2010 5:31 am

"Zgodovina Grkov" je zamišljeno ponovila Anna. "To knjigo sem že brala veš mene zalo zanimajo poučne knjige berem pa tudi fantastiko" je rekla in se nasmehnila. "Res imajo v tej knjižnici veliko različnih knjig in vse je dobro prebrati ali vsaj malce prelistati." "Meni je glavno pri knjigah da so zanimive" je še dodala in se še vedno smehljala. "Si že prebrala knjigo Zgodovina čarovništva skozi čas?" je Anna vprašala Lisso.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Quiddich igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče - Page 2 I_icon_minitimeNed Mar 14, 2010 9:23 am

Lissa je pozorno poslušala Anno. "Zgodovine čarovništva skozi čas pa še nisem prebrala" je rekla Lissa. "Ampak sem pa Zgodovino čarovništva" je še dodala in se nasmehnila. "Ali ti znaš igrati quidditch" je Lissa spremenila temo pogovora. "Jaz ga znam samo ne tako zelo dobro" je rekla. Pogledala je v nebo. Na nebu je bil nekdo, ki ga je Lissa takoj prepoznala. Bila je tista tečna spolzgadovka.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Quiddich igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče - Page 2 I_icon_minitimeSob Mar 27, 2010 4:04 pm

"No jaz sem prebrala že kar obe knjigi" je lahkotno rekla in se nasmehnila kakor se je samo ona znala. "Nebi rekla da sem zelo dobra pri quidditch, vsekakor ga pa igram in sem povprečno dobra. Poskušam biti zelo dobra, kar pa ni lahko" je rekla in pogledala v nebo. Nad njo in Lisso je letela neka spoldgavka, katero je Anna že poznala. "Ej kako je že ime tej ki leto nad nama?" je vprašala Lisso in se takrat obrnila nazaj k njej.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Quiddich igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče - Page 2 I_icon_minitimeNed Mar 28, 2010 1:16 am

"Ne vem" je rekla Lissa. "Mislim, da se njeno ime začne na R" je rekla. "A že vem!" je vzkliknila. "Mislim, da ji je ime Rose" je rekla. "No, nisem pa prepričana" je še dodala. "Jaz jo poznam že iz avle" je zamrmrala. "Od kje jo pa ti poznaš?" je nato vprašala. Pogledala je spolzgadovko, ki je bila na nebu potem pa spet Anno.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Quiddich igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče - Page 2 I_icon_minitimeNed Mar 28, 2010 3:56 am

"Na R..? A Rose ji je ime, jaz sem jo nekajkrat videla v jedilnice pa še kje ampak še nikoli nisem govorila z njo ali kaj podobnega. Znana se mi je zdela imena pa nisem vedela zato sem te vprašala, ker se mi je zazdelo da jo ti ,kar dobro poznaš" je rekla in spet pogledala v nebo in videla kako se jima Rose zalo počasi približuje. "Kako pa sta se vidvi z Rose spoznale? No rekla si že da v avli ampak me zinima kakšna je bila do tebe. Je bila 'prijazna' ali 'hudobna?'' je vprašala in rajši spet pogledala Lisso.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Quiddich igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče - Page 2 I_icon_minitimeNed Mar 28, 2010 5:14 am

"Bila je hudobna" je rekla Lissa. "In postala je moja največja sovražnica" je rekla. "Kamorkoli grem se pojavi ona" je zavzdihnila Lissa. "Zakaj je sploh prišla na Bradavičarko?" je rekla. "Tak hudobnega nisem srečala še nikogar" je zamrmrala in pogledala Anno. "Kakšna pa se zdi tebi Rose?" je vprašala.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Quiddich igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče - Page 2 I_icon_minitimeNed Mar 28, 2010 7:58 am

"Kalikor sem jo jaz sploh videla in tako spoznala od daleč izgleda zelo zanimiva, hudobna in predvsem tudi nesramna. Mene taki ljudje svadijo in jih sovražim tako da je rajši sploh nebi spoznala" je rekla in se malce zamislila. "Rose" je zamišljeno ponovila potem pa pogledala nabo. "Upam da ne bo prišla sem, res upam... Sedaj je res nebi hotela srečati" je rekla potem pa rajše spet pogledala Lisso.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Quiddich igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče - Page 2 I_icon_minitimeNed Mar 28, 2010 8:21 am

"Ja tudi jaz si ne želim, da bi zdaj prišla sem" je rekla Lissa. "Meni se ne zdi tako zelo zanimiva" je potiho zamrmrala. Takrat je začelo rahlo rositi. Zdaj pa še dežuje si je mislila Lissa. Nato je rekla: "Zdaj pa je še deževati začelo." "Če bo še slabše se bova vrnili noter prav?" je vprašala Lissa in pogledala Anno kaj misli ona. "Običajno imam rada dež ampak zdaj mi ni do dežja" je zavzdihnila. Knjigo je spravila v torbo, da ne bi bila mokra.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Quiddich igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče - Page 2 I_icon_minitimePon Jul 19, 2010 1:44 pm

Amber je prišla na igrišče z metlo pod roko. Že zelo dolgo ni nič letala naokoli in ves veter v laseh in podobne stvari je zares pogrešala. Osedlala je metlo in se dvignila od tal. Nekajkrat je zaokrožila nad igriščem in okoli obročev, ko pa se je ravno spravljala, da bi začela s kakšnimi bolj resnimi vragolijami, je daleč spodaj zagledala postavo.

[Acholate]
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Acholate Rainbow

Acholate Rainbow


Žival : sova
Palica : smreka, feniksovo pero, 28,5 cm
Število prispevkov : 11

Quiddich igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče - Page 2 I_icon_minitimeSre Jul 21, 2010 1:49 am

Acholate je sama stala pred igriščem za quiddich in naenkrat se je zazrla v nebo. Videla je, da je nekdo na metli in leti v igrišču. Nekako se je razveselila, saj je mislila, da bo dobila novega prijatelja ali prijateljico. Kakor hitro je lahko je odhitela do tribun in počakala, da se ji oseba približa.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Quiddich igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče - Page 2 I_icon_minitimeSre Jul 21, 2010 12:37 pm

Izgledalo je, kot bi dekle želelo, da se ji pridruži na tribuni. Amber se je namrdnila. Ja, pa kaj še. Nalašč je obrnila metlo in nekajkrat poletela mimo dekleta na tribuni, pri tem pa je ni niti pogledala. S tem ji je sporočala: "Nočem te videti, pojdi stran". Skodrani lasje so ji plapolali v vetru.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Acholate Rainbow

Acholate Rainbow


Žival : sova
Palica : smreka, feniksovo pero, 28,5 cm
Število prispevkov : 11

Quiddich igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče - Page 2 I_icon_minitimeČet Jul 22, 2010 11:29 am

Acholate je gledala osebo, ki je profesionalno letelo naprej. Ko se ji je približala in samo zdvela mimo nje, je lahko videla, da je to dekle. Ni je pogledala, vedla se je, kot da je ni bilo tam. Zavzdihnila je in poskušala skriti svojo žalost. Naj se obrne in gre ali počaka, da dekle preneha s svojim treningom?
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Quiddich igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče - Page 2 I_icon_minitimePon Jul 26, 2010 4:44 am

Amber se je naveličala brezciljnega letanja. Le kje je zdaj ta njena peščica prijateljev, ki jih ima? Lahko bi igrali quiddich ali tekmovali v letenju, ali kaj podobnega! Saj jo je imelo, da bi ogovorila dekle na tribuni, ampak to pač ni bilo v njeni naravi, še posebej, če je to dekle čudakinja z rožnatimi lasmi. Tako je pristala in že začela hoditi nazaj proti gradu.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Sponsored content





Quiddich igrišče - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Quiddich igrišče   Quiddich igrišče - Page 2 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Quiddich igrišče
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Harry Potter - Quiddich WC

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG čarovniška šola :: Bradavičarka :: Okolica Bradavičarke-
Pojdi na: