RPG čarovniška šola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Hodniki

Go down 
+6
Cindy O'Latford
Virginia Waldorf
Jayden Mercury Clearwater
LeeAnne Sapphire
Mike Cornelius Snake
Amber Lily Black
10 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Gost
Gost




Hodniki - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki - Page 2 I_icon_minitimeSob Jan 30, 2010 6:53 am

Mary Jane se je sprehajala po tem neznansko dolgem hodniko. zakaj imamo toliko domače naloge je premišljevala. "Živjo" je nazaj pozdravila neko dekle. Predvidevala je da je dekle iz Spolzgada saj je izgledala tako. Čeprav se je družila s sošolci iz vseh domav se je najraje z enakimi kot je ona in opazila je da je tako tudi pri dekletu ki jo je spoznala. Mary Jane si jo je natančno ogledala in jo vprašala "iz katerega doma si? čeprav je odgovor že vedela se je pri tem nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Cindy O'Latford
Spolzgad
Spolzgad
Cindy O'Latford


Žival : mačka Lindsay
Palica : Javor, zmajeve luske, 31 cm
Število prispevkov : 41

Hodniki - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki - Page 2 I_icon_minitimeSob Jan 30, 2010 7:45 am

Odločila se je da jo pogleda "Iz katerega doma si?" jo je vprašalo neko dekle. "Spolzgad." je rekla Cindy šepetaje saj se je počutila kot, da se ji bodo vse slike v trenutku začele smejati. "Ti?" jo je vprašala čeprav je odgovor skoraj že poznala in še preden ji bi dekle lahko odgovorilo ji je Cindy prilizneno rekla "Veš malo kdaj se družim z dekleti iz drugega doma..." je rekla in se ustavila. Zopet je začela ogledovati svoje nohte ampak ti izgledaš vredu, sama pa se dolgočasim si je stavek v mislih nadaljevala, a tam ga je tudi zadržala. Spolzgadovka pa taka! jo je pripričeval v mislih mali zlobni glas.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Hodniki - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki - Page 2 I_icon_minitimeSob Jan 30, 2010 9:26 am

Sem vedela je pomislila ko ji je dekle odgovorilo. "Jaz sem iz drznvraana" je rekla in jo gledala koko si ogleduje svoje nohte. Pogledala je svoje niso bili preveč urejeni zato se je odločila da bo v knjižnici našla kak urok za to. "Lepe lak za nohte imaš" je rekla Mary Jane in jo prijazno pogledala. Mogoče je pa kak lak v kateri od trgovine je premišljevala ko jo je gledala.
Nazaj na vrh Go down
Cindy O'Latford
Spolzgad
Spolzgad
Cindy O'Latford


Žival : mačka Lindsay
Palica : Javor, zmajeve luske, 31 cm
Število prispevkov : 41

Hodniki - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki - Page 2 I_icon_minitimeSob Jan 30, 2010 9:44 am

"Lepe lak za nohte imaš" je slišala drznvraanko in v hipu roke še bolj razprla, da se je lak zasvetil v soju "Hvala." končno nekdo, ki ceni nohte pa je sama pri sebi premišljevala. "Prvič te vidim... V katerem letniku si?" jo je prijazno vprašala Cindy "In kaj tukaj počneš ? Po hodnikah ponavadi samevam sama... Jaz sem namenjena proti učilnici in prav hvaležna sem ti da si me zamotila. En izgovor več za zamudo." je dodala in se pri tem zlobno nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Hodniki - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki - Page 2 I_icon_minitimeSob Jan 30, 2010 9:50 am

"V 1.letnuku sem" je rekla "odpravljam se k učilnici in keteri letnik si ti?" je nadaljevala čeprav se je sogovorka začela smejati. "K kateri učilnici greš? jo je z zanimanjem vprašala in se uzrla nazaj. Hodnik je bil že skoraj prazen bilo je le še nekaj učencev ki so se odpravljali k pouku.Moram pohiteti drugače bom spet zamudila je pomislali in jo nestrpno pogledala.
Nazaj na vrh Go down
Cindy O'Latford
Spolzgad
Spolzgad
Cindy O'Latford


Žival : mačka Lindsay
Palica : Javor, zmajeve luske, 31 cm
Število prispevkov : 41

Hodniki - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki - Page 2 I_icon_minitimeNed Jan 31, 2010 1:45 am

"V 1. letniku sem." je rekla "odpravljam se k učilnici in keteri letnik si ti?" je dekle vprašalo Cindy "1 letnik tudi. Čudno, do zdaj te prvič vidim." je rekla in se zamislila. "Jaz grem proti učilnici za spreminjane oblike... Saj res nekakšna nova učitelica nas ima, kajneda? Oh veš kaj... Bolje, da se odpravim... Torej se še kdaj srečave?" je rekla Cindy in se ji prijazno nasmehnila dekle se mi zdi super je rekla in prvič v življenju se ni ozirala na to iz katerega doma prihaja... Še enkrat jo je pogledala v obras se ji nasmehnila in rekla "Adijo!" in odšla po praznem hodniku naprej proti učilnici.
Nazaj na vrh Go down
Rose Anne Slim
Spolzgad
Spolzgad
Rose Anne Slim


Žival : Podlasica Sinoby
Palica : Iz lipe in krvi zmaja, 23 cm.
Število prispevkov : 175
Kraj : Bradavičarka

Hodniki - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki - Page 2 I_icon_minitimePon Feb 15, 2010 11:07 am

Rose je hodila po hodniku in pred seboj je zagledala Cindy. Razveselila se je, ko je opazila, da je videla svojo prijateljico. "Hej Cindy, počakaj!" je zavpila za njo in stekla k njej. "Živijo kako si?" jo je vprašala in se smehljala..
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com
Allison Narcissa A. Moon

Allison Narcissa A. Moon


Žival : Sova Saphirra, mačka Ipheyna
Palica : Hrast,mikroskopsko majhen diamant, volkuljina dlaka in harfina struna , 33 cm
Število prispevkov : 12

Hodniki - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki - Page 2 I_icon_minitimeSre Okt 27, 2010 1:49 pm

Allion je pritekla na hodnik in srečala neznano spolzgadovko, no, ja, spolzgadovcev ni kaj prida marala, zato je stekla naprej, proti učilnici za spreminjanje.
Nazaj na vrh Go down
Anne Marie Duerre

Anne Marie Duerre


Žival : volk Liam
Palica : javor s kito zmajevega srca, 25 cm, prožna in zelo ubogljiva
Število prispevkov : 43
Kraj : Bradavičarka(London/Jazbina/Romunija-med počitnicami)

Hodniki - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki - Page 2 I_icon_minitimeNed Nov 21, 2010 2:39 pm

Anne in Hayley sta prihiteli po hodniku. Poskušale sta izgledati čim manj sumljivo. Hayley je pod pazduho stiskala škatlo z raketami. Ko sta prišle do njenega kabineta sta se ustavile.
"Se še spomniš načrta" je vprašala Hayley. Anne je pokimala in se postavila k vratom.
"Kar pojdi nikogar ni" ji je zašepetala
Hayley je odprla vrata in smuknila noter
Nazaj na vrh Go down
Hayley Jane Weasley
Gryfondom
Gryfondom
Hayley Jane Weasley


Žival : snežna sova Rowling
Palica : Ebenovina s feniksovim peresom, 26 cm, dovolj ubogljiva in nekoliko močnejša.
Število prispevkov : 79
Kraj : Bradavičarka(Jazbina in/ali Romunija-med počitnicami)

Hodniki - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki - Page 2 I_icon_minitimeNed Nov 21, 2010 2:46 pm

Rakete je odvila iz folije in jih položila zraven kamina. Stopila je nazaj na hodnik in vrata priprla. Skozi režo je potisnila palico in zamrmrala: "Gorecis,"
Rakete so se vžgale in po kabinetu so začele divjati kot jata podivjanih ptičev. Dekleti sta tekli kolikor hitro sta lahko stran od kabineta. Ko sta prišli do stopnišča pa sta se umirili in se pretvarjali, da se ni zgodilo čisto nič. Odpravili sta se do Gryfondomskega doma.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Hodniki - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hodniki   Hodniki - Page 2 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Hodniki
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG čarovniška šola :: Bradavičarka :: Prostori-
Pojdi na: