RPG čarovniška šola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Pri treh metlah

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
LeeAnne Sapphire
Gryfondom
Gryfondom
LeeAnne Sapphire


Žival : Svetlo vijoličen in bel Fenik Fowl
Palica : Vrba, feniksovo pero
Število prispevkov : 201

Pri treh metlah - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri treh metlah   Pri treh metlah - Page 2 I_icon_minitimeČet Okt 08, 2009 8:57 am

Čeprav je Mike z roko naredil kretnjo se je začela smejati. Sicer v sebi, ampak v redu. Srknila je pijačoo. "Kaj bomo pa naredila sedaj? Dolgočasim se." POgledala je skozi okno ter si ogledala pokrajino. Bila je pusta. Ravno pravšna za nove pustolovščine.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Pri treh metlah - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri treh metlah   Pri treh metlah - Page 2 I_icon_minitimeČet Okt 08, 2009 9:03 am

Ob Mikovem komplimentu je Amber močno zardela. Opazila je kri, ki mu je polzela po glavi. Vzela je prtiček in mu jo nežno obrisala. Iz žepa je potegnila palico. "Episkej!" je rekla in rana se je zacelila. "Si v redu?" je zaskrbljeno vprašala. Zakaj se mi zdi, da se bo Anne ravno kar začela krohotati? je sumničavo pomislila in se nasmehnila.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Pri treh metlah - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri treh metlah   Pri treh metlah - Page 2 I_icon_minitimeČet Okt 08, 2009 9:11 am

Mike je imel sposobnost, da je skrival zardevanje, toda tokrat si tudi sam ni mogel pomagati. Hitro je stresel obraz in nato rekel: "Ja, hvala..." Nato se je obrnil k Anne in jo prezrl. Nato je rekel: "Kaj ko bi šli k Ceparju, čeprav sem tam kot doma, bi rad šel še enkrat. Kaj pa vidve rečeta?"
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Pri treh metlah - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri treh metlah   Pri treh metlah - Page 2 I_icon_minitimeČet Okt 08, 2009 10:19 am

Amber se je živčno presedla. "Lahko." je prikimala. "Kaj pa ti misliš, Anne?" je vprašala prijateljico ob oknu. Mogoče bo pa zanimivo. je pomislila in se zagledala predse. Upam, da imajo kaj dobrega. Saj morajo imeti. Saj so zelo znana trgovina... so Amber po glavi rojile same trapaste misli.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Gost
Gost




Pri treh metlah - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri treh metlah   Pri treh metlah - Page 2 I_icon_minitimeČet Okt 15, 2009 5:58 am

Toby je prišel k Trem metlam. Sumil je da so njegovi prijatelji notri. Vstopil je in pogledal naokoli. Zagledal je Mika, LeeAnne in Amber. Veselo je pozdravil in naročil kozarec maslenuška. Učiteljica ga je opazila in tudi njega odkljukala. Pogledal je že skoraj vse trgovine, razen Brunarice. Naročil je še en kozarec in razmišljal, kaj bi ga lahko tam čakalo...
Nazaj na vrh Go down
Virginia Waldorf
Gryfondom
Gryfondom
Virginia Waldorf


Žival : sova in tiger Rocky
Palica : samorogova dlaka, 29 cm, vrba
Število prispevkov : 224
Birthday : 27/03/1998

Pri treh metlah - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri treh metlah   Pri treh metlah - Page 2 I_icon_minitimeČet Okt 15, 2009 6:02 am

Loryna je tiho vstopila v gostilno. Pozdravila je in se napotila k eni izmed miz. Ozirala se je naokoli in opazila Amber, LeeAne, Mikea in nazadnje... Tobyja. K njej je prihitela madam Rosmerta. "Rada bi..." "Koliko maslenuškov?" je izstrelila Madam Rosmerta. Loryna je odgovorila: "enega, prosim" in Madam Rosmerta je odhitela.
Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Pri treh metlah - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri treh metlah   Pri treh metlah - Page 2 I_icon_minitimeČet Okt 15, 2009 6:07 am

Mike je hitro rekel: "Toby! Da si neb' slučajn' mislu, d' b' šou v Brunar'co!" Mike se je Malo pohecal, vendar je njegov glas odločen. Pokazal mu je stol, naj sede. Miza je imela samo še en prazen stol in ko je Mike pocmokal smetano, ki jo je vedno naročil na vrhu maslenuška je vstopila Loryana. Mike je brez besed le pokazal, naj sede.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Pri treh metlah - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri treh metlah   Pri treh metlah - Page 2 I_icon_minitimeČet Okt 15, 2009 7:23 am

''Hvala!'' je skoraj zavpil Toby. Z veseljem je prisedel in si Amber malo bližje ogledal, saj jo pozna samo po imenu. Miku je prišepnil:'' A gre ona s tabo na ples?'' in še dodal:'' Ravno pravšnja bi bila zate.'' Ko se je pohecal pa je Amber podal roko in veselo povedal: Zdravo. Jaz sem Toby. Ti pa si verjetno Amber, kajne?'' Pričakoval je odgovor Mika in Amber, zato je bil malo nestrpen.
Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Pri treh metlah - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri treh metlah   Pri treh metlah - Page 2 I_icon_minitimeČet Okt 15, 2009 7:44 am

Mike je prikimal. Pogledal je Amber in jo jezno premeril. Z pogledom ji je sporočil, da naj bo prijazna do Tobyja. Malce je razmišljal in nato pojedel še češnjo, ki je bila na vrhu smetane. Maslenušek je bil res dober. Boljši kot tisti prej, pred brunarico. Z polnimi usti je začel: "Tmorej... cmok, mljask... Gremmo k ... Cmok, mljask... G Ceparju?"
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Pri treh metlah - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri treh metlah   Pri treh metlah - Page 2 I_icon_minitimeČet Okt 15, 2009 8:02 am

Toby se je nasmehnil. Poznal je ta pogled. Tudi on je užival ob maslenušku in ni mu šlo iz glave, da mu Mike nekaj prikriva.''Le kje so bili, da so tako izmučeni?'' Počasi je srkal maslenušek in razmišljal. ''Kako to da mi Mike prepoveduje da grem pogledat Brunarico? Verjetno se je samo hecal, ampak vseeno se mi zdi malo čudno.'' Nenadoma pa se je predramil iz svojih misli. Slišal je Mikovo vprašanje.'' Jaz sem takoj za!'' je veselo odgovoril.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Pri treh metlah - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri treh metlah   Pri treh metlah - Page 2 I_icon_minitimeČet Okt 15, 2009 9:31 am

Amber je kljub Mikovemu pogledu ostala hladna. Seveda ji ni niti na pamet padlo, da bi Tobyju podala roko, čeprav je bila njena koža zdaj normalne temperature. Zakaj hoče, da sem prijazna do njega? Jaz že ne bom prijazna! Nazadnje se je le odločila da odgovori, čeprav je bil njen ton daleč od prijaznosti. "Ja, Amber sem. Zelo zanimivo, kajne?" je sarkastično pripomnila.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Gost
Gost




Pri treh metlah - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri treh metlah   Pri treh metlah - Page 2 I_icon_minitimeČet Okt 15, 2009 9:44 am

Toby je končno spustil roko. Ugotovil je, da Amber ni preveč všeč. Spraševal se je ''Le zakaj ji grem tako na živce?'' Želel si je, da bi mu Amber vsaj podala roko. Obenem zamišljeno in žalostno je sedel na stol. Močno si je želel, da ostali ne bi videli, da je kar naenkrat postal tako žalostno. Pogledal je malo okoli mize. Ko je prišel do Loryne ga je objela neizmerna toplota in nenadoma ni bil več tako zasanjan in mrk. Nikogar drugega še ni slišal, da bi Miku odgovoril in vprašal se je. '' Sem jaz kriv, da so vsi tako črnogledi?'' Ni mogel več zdržati in odločil se je da bo šel ven na zrak. Miku pa je še dodal:'' Če boste šli k Ceparju me pokličite. Zunaj bom.'' Enkrat je še ošinil Amber z vprašujočim pogledom in odšel čez vrata.
Nazaj na vrh Go down
Virginia Waldorf
Gryfondom
Gryfondom
Virginia Waldorf


Žival : sova in tiger Rocky
Palica : samorogova dlaka, 29 cm, vrba
Število prispevkov : 224
Birthday : 27/03/1998

Pri treh metlah - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri treh metlah   Pri treh metlah - Page 2 I_icon_minitimeSob Okt 17, 2009 1:52 am

Loryna je vstala in se napotila proti vratom. Morala je iti k Creparju,... In nazadnje še naročiti obleko za ples. Odprla je vrata in stopila ven, v hladno jesensko jutro.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Pri treh metlah - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri treh metlah   Pri treh metlah - Page 2 I_icon_minitimeSob Okt 17, 2009 10:50 am

Toby je zamišljeno stal pred vrati Treh Metel. Počutil se je žalostno.Ob Amber se počutim kot izmeček iz kante za smeti. Pač se ne bom družil z njo. Ali pa bi vseeno poskusil biti prijazen z njo, ali pa bi se družil z Mikeom...Nevem, res nevem..., si je predstavljal. Tedaj pa je nekaj zabobnelo pri vratih. Iz krčme je prišla Loryna. Vprašal jo je:'' Ali bi šla k Ceparju z mano?Tam še nisem bil in sam nočem iti...'' je v zadregi spraševal Toby in upal je da bo privolila.
Nazaj na vrh Go down
Virginia Waldorf
Gryfondom
Gryfondom
Virginia Waldorf


Žival : sova in tiger Rocky
Palica : samorogova dlaka, 29 cm, vrba
Število prispevkov : 224
Birthday : 27/03/1998

Pri treh metlah - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri treh metlah   Pri treh metlah - Page 2 I_icon_minitimeSob Okt 17, 2009 11:04 am

"Seveda" se je nasmehnila Loryna. Segla je k torbici in iz nje vzela mošnjiček, poln denarja. "Jaz častim" se je nasmehnila in čakala.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Pri treh metlah - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri treh metlah   Pri treh metlah - Page 2 I_icon_minitimeNed Okt 18, 2009 10:39 am

Vsaj nekomu ne grem na živce, si je mislil.'' Častiti pa res ni treba, Loryna, saj bi potem mogla plačati vsaj 10 guldov zame.'' ji je zavrnil ponudbo.'' Nameravam namreč kupiti 100 govnobomb, da malo razveselim gospoda hišnika. Ampak, to naj ostane le med nama, prav?'' je še tiho dodal in se nasmehnil.
Nazaj na vrh Go down
Virginia Waldorf
Gryfondom
Gryfondom
Virginia Waldorf


Žival : sova in tiger Rocky
Palica : samorogova dlaka, 29 cm, vrba
Število prispevkov : 224
Birthday : 27/03/1998

Pri treh metlah - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri treh metlah   Pri treh metlah - Page 2 I_icon_minitimePon Okt 19, 2009 5:10 am

"Seveda bo ostalo med nama" je rekla. "Nisem takšna, da bi izdajala skrivnosti" je pripomnila. "A kar misli si, da ti ne bom častila" mu je zagrozila. "Torej, grema?" ga je vprašala, ter se odločila, da mu bo mošnjiček spremenila v nevidnega, če bo želel plačati.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Pri treh metlah - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri treh metlah   Pri treh metlah - Page 2 I_icon_minitimePon Okt 19, 2009 6:25 am

'Hvala, no potem pa sva že dva. Jaz tudi nikoli ne izdam skrivnosti. Glede denarja...če že vztrajaš, vendar, če boš kdajkoli drugič kaj hotela, mi pa sporoči, da ti kupim.'' je obenem oddahljeno in ob občutku krivde odgovoril Toby. ''Torej, bova šla? Če ne bova pohitela, bodo vsi prej šli in nič ne bo z govnobombami'', se je nasmehnil.
Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Pri treh metlah - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri treh metlah   Pri treh metlah - Page 2 I_icon_minitimePon Okt 19, 2009 7:41 am

Mike se je odsotno igral s slamico. Sem ter tja je švigala roza reč in Mike jo je s prstom prepogibal v različne smeri. Sem in tja, sem in tja. Naenkrat se je svojega nadvse zanimivega in raznolikega - iskrivega dela naveličal in rahlo udaril po mizi. "Torej gremo!" Mike je zavaljeni natakarici v roko položil guild in stopil iz restavracije.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Pri treh metlah - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri treh metlah   Pri treh metlah - Page 2 I_icon_minitimePon Okt 19, 2009 7:59 am

Tudi Amber je vstala. "Prav. Pa pojdimo." se je strinjala. Nalašč je malo postala, da sta Toby in Loryna gotovo izginila za ovinkom in nato stopila proti vratom. "Torej gremo k Creparju? A ne bi šli raje na začetku kam drugam?" Groza. tam bosta tudi ta dva Gryfondomovca. Še sreča, da so vampirska ušesa tako dobra, da slišijo tudi v drug prostor. Mogoče se jima lahko izognemo...
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Virginia Waldorf
Gryfondom
Gryfondom
Virginia Waldorf


Žival : sova in tiger Rocky
Palica : samorogova dlaka, 29 cm, vrba
Število prispevkov : 224
Birthday : 27/03/1998

Pri treh metlah - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri treh metlah   Pri treh metlah - Page 2 I_icon_minitimeSob Okt 24, 2009 12:58 am

"Seveda!" mu je rekla. "Torej, greva?" ga je vprašala in ga potegnila proti glavni ulici. "In veš kaj?" mu je rekla. "Zelo prijetno je v družbi nekoga takega, kot si ti" mu je povedala ter zardela.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Pri treh metlah - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pri treh metlah   Pri treh metlah - Page 2 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Pri treh metlah
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG čarovniška šola :: Ostale lokacije :: Meryascoveena-
Pojdi na: