RPG čarovniška šola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Klepetalnica

Go down 
+6
Jayden Mercury Clearwater
Svetlana Snape
Virginia Waldorf
LeeAnne Sapphire
Mike Cornelius Snake
Amber Lily Black
10 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next
AvtorSporočilo
Gost
Gost




Klepetalnica - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 12 I_icon_minitimeSre Okt 28, 2009 8:14 am

Jz bom unga paota, ko ni nič aktiven...odkar sem na forumu ni niti enga posta napisu...drgač pa ja, med pihpuffovci boma naredila čistko Razz
Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Klepetalnica - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 12 I_icon_minitimeSre Okt 28, 2009 8:36 am

Ne, Paota... prosim... sj ni aktivn, samo bo MOGOOOOOOOOČ Pisu... to pravi že sto let samo ka morš. Lahko una James Trevora al pa koga...
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Klepetalnica - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 12 I_icon_minitimeSre Okt 28, 2009 12:15 pm

sej mate velik izbire Razz
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Gost
Gost




Klepetalnica - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 12 I_icon_minitimeSre Okt 28, 2009 12:31 pm

Dobr, jz sm se odločla. Mike, pospravljala bova (vsaj jz) med Pihpuffovci, ker jih ne maram. Amen.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Klepetalnica - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 12 I_icon_minitimeSre Okt 28, 2009 12:40 pm

uhh bogi pihpuffovci... sam raj ne vseh pobit, ker ne bojo mogli več pisat Razz pa dejta se kje z Amber srečat pa razkrit načrt Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Klepetalnica - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 12 I_icon_minitimeSre Okt 28, 2009 12:50 pm

Serena Van der Woodsen in Hermiona Rosa Flower - Lahko noč!

(Pihpuffovci pridejo vsake tolk gor xD....)
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Klepetalnica - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 12 I_icon_minitimeSre Okt 28, 2009 12:59 pm

okeej njiju gotov ne bo več Razz

pa zakaj se ne morte potrudit napisat 3 vrstice? če se vam ne da, pa sploh ne pisat, pa pišite ko se vam bo dal. u čem je smisel da pišeš, ko se ti ne da?!?
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Gost
Gost




Klepetalnica - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 12 I_icon_minitimeSre Okt 28, 2009 2:57 pm

Dan, folk. Se pridružujem temule klepetu malo, ker drugega itak nimam za delat. Čist sem zabedirana v teh počitnicah. Vsak drugi dan imam vaje in imam učenja še preveč, branja pa tudi, pa se mi nekako ne ljubi. In tako posledično gledam najnovejši del Vampire Diaries in se dolgočasim kot hudič. ^^

Kako ostali? Razz
Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Klepetalnica - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 12 I_icon_minitimeSre Okt 28, 2009 3:13 pm

Hannah, ne morš bit 6. letnik. Prišla si na bradavičarko in si posledično 1.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Klepetalnica - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 12 I_icon_minitimeSre Okt 28, 2009 3:18 pm

Sem dvakrat prečekirala pravila in tega nikjer zasledila. Suspect
Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Klepetalnica - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 12 I_icon_minitimeSre Okt 28, 2009 3:44 pm

Pa moreš... to je tok splošno, da sploh ne piše... tongue Dej, Amber... napiš to... wink
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Klepetalnica - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 12 I_icon_minitimeSre Okt 28, 2009 3:47 pm

Ah, zelo neprijetno splošno pravilo. Neutral
Ampak če tako velijo pravila.. Se bomo seveda uklonili, al kaj naj. -užaljeno odkoraka.. popravljat podpis-
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Klepetalnica - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 12 I_icon_minitimeSre Okt 28, 2009 6:02 pm

Ja, ampak to še ne pomeni, da moreš zgledat kot 11-letno dekletce. Ali da moreš bit tok stara. Jz recimo, ker mam daljše življenje od normalnega čarovnika, bi bla loh tut 100 stara, pa ujeta v 15-letni podobi, itd.,...
Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Klepetalnica - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 12 I_icon_minitimeČet Okt 29, 2009 12:51 pm

Amber, kaj naj zj rečem? A naj ti povem, da sma govorila o mojstrovi nalogi xD... to ti že ne bom...
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Klepetalnica - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 12 I_icon_minitimeČet Okt 29, 2009 12:52 pm

ne vem confused reč da ne smeta povedat, da se mal razkurim tongue
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Gost
Gost




Klepetalnica - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 12 I_icon_minitimeČet Okt 29, 2009 3:35 pm

Zakaj ta chat nič kaj ne laufa?

Kje ste, ljudje? Kako se imate? Preživeli lep dan? Razz
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Klepetalnica - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 12 I_icon_minitimeČet Okt 29, 2009 3:43 pm

mhm super... če me vsaj ne bi vsako minuto dol iz neta preganjal pff
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Klepetalnica - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 12 I_icon_minitimeČet Okt 29, 2009 3:45 pm

grem se js tuširat... mogoče se ne vrnem xD
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Klepetalnica - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 12 I_icon_minitimeČet Okt 29, 2009 3:54 pm

Oh, jaz pa sem cel dan letala sem ter tja in sem uničena kot hudič. In če ne bi imela celega kupa kompleksov sama s sabo, bi morda celo zdajle normalno funkcionirala. Sem bila pa na Dalíjevi razstavi na Bledu, ki je fenomenalna, odlične grafike, in sem pohanjkovala po Ljubljani, kupila kemikalje za razvijanje fotografij.. Skraaatka. Bo pa že konec koncev dober dan. (:

Mike, lep tuš ti želim. ^^ ja
Nazaj na vrh Go down
Svetlana Snape
Profesorica
Profesorica
Svetlana Snape


Žival : Claymug - črni maček
Palica : 45cm - preobjeda, akonit, omej
Število prispevkov : 370
Birthday : 17/06/1995
Kraj : Nekje v globinah.

Klepetalnica - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 12 I_icon_minitimeČet Okt 29, 2009 4:08 pm

Jaz sem pa bila na jahanju, premagala nekoga v šahu, da se je začel jokat, rešila en 'zelo težek' masyu, nekaj minut - mogoče dve - pospravljala sobo, zažigala popisan in nepopisan papir ter opazovala ogenj, se spekla, pomila posodo in kuhinjo, pazila na še ne enoletnega bratranca, igrala klavir, tretjič prebrala eno zelo dobro knjigo, se kot po navadi skregala z nekaterimi 'domačimi', visela na računalniku, že tretjič ta teden pozabila gledat eno nanizanko, bila nekajkrat nadrta zaradi visenja na compu (ne gane me, ne gane me ... nikoli), končno našla mp3 - z njim nameravam iti spat in zjutraj bo prazna baterija.
Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Klepetalnica - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 12 I_icon_minitimeČet Okt 29, 2009 4:09 pm

nazaj, namazan s kremo za fris, kr se mi mozoli, ogrci, spušaji in ostala golazen pač pusti... Na men sigurn miljon spušajov ŽVI!

More se kej rimat pr men... tak je, če si pesnik in umetnik... ups... spet se neki rima...

grem js raje stran, da vam z rimami ne bom težil celi dan... noč... ups... spet rima zid
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Klepetalnica - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 12 I_icon_minitimeČet Okt 29, 2009 4:13 pm

Svetla, haaa, maš ti zanimive dni. Ali pač - vsakdanje, samo da spišeš tako, da deluje zanimivo. Sicer pa - svaka čast za šah. Jaz sem še vedno na nivoju, ko se k temu kar ne morem in ne morem spravit. Super mi je kakšne karte igrat, tarokiram kot zmešana, šah pa mi je.. pf. In ne morem. Morda je krivo to, da ga umeščajo med 'športe'. ja

Mike, haha, ti pa res tapravi umetnik. Dobro ti gre rimanje, ni kaj. Razz Oh, in lahko noč. (:
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Klepetalnica - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 12 I_icon_minitimeČet Okt 29, 2009 6:16 pm

O, Hana, ljubim te. Se mormo s še dvema kdaj dobit, jz sm tut obsedena s tarokom, ne morem brez njega...s kje si?

Moj dan: celo noč bla pokonci, uživala, se cmarla na soncu, ker mam južni okni, se skregala z mlajšim bratom in posledično s celo familijo (razn z mojmu mucijam), iz protesta sm se zaprla in navila thrash metal tko naglas, da so vsi šli vn, ker niso mogl več prenašat, jz sm pa ob dosegi cilja zaspala kot dojenček. Zdej grem nazaj spat. Very Happy

Amber - ti mi napiši pismo od tetke Belle, loh mi ga po zasebcu pošlješ, loh kot NPC napišeš, loh mi ga kot Amber napišeš...itd.,...
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Klepetalnica - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 12 I_icon_minitimePet Okt 30, 2009 3:42 am

Oh ja. Tarok = love. Mi smo ga ravno zadnjič skušali igrati v našem najljubšem kafiču, pa so nas skoraj nagnali. ja
Sicer pa sem iz Maribora. (:

Jaz sem se danes lotila branja Daíjevega Dnevnika genija in zaenkrat mi je blazno všeč. Tip je itak genialen. Sicer pa sem spet dobila zagon za slikanje - navdih je bila včerajšnja razstava, pa ne samo Dalí, ampak kasnejše brskanje po knjigah.
Sploh Pollock. ( I love it )

Oh, pa je že petek.. kam vraga sem jaz zapravila te počitnice. Suspect
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Klepetalnica - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 12 I_icon_minitimePet Okt 30, 2009 5:20 am

Rhiannon, kaj pa nej ti napišem???

jaaa počitnice so že skor fertik Sad
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Sponsored content





Klepetalnica - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Klepetalnica   Klepetalnica - Page 12 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Klepetalnica
Nazaj na vrh 
Stran 12 od 19Pojdi na stran : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG čarovniška šola :: Arhivi :: Arhiv-
Pojdi na: