RPG čarovniška šola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Hermiona Black

Go down 
AvtorSporočilo
Gost
Gost




Hermiona Black Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Hermiona Black   Hermiona Black I_icon_minitimePon Maj 31, 2010 2:39 pm

Ime in priimek: Hermiona Black
Značaj: Sem prijazno dekle, zelo rada pojem in plešem. Zelo rada imam vse živali najbolj pa mojega psa Timmyja in mojo činčilo po imenu Čihiro (izg. Šiširo). Ljubim naravo in vse pustolovščine, ki so nevarne pa tudi tiste, ki so malo manj nevarne.
Videz: Sem visoko in ljubko dekle z dolgimi lasmi vranje črne barve. Nakit nosim le včasih po navadi so to le uhani ali preproste verižice. Tudi ličil ne uporabljam veliko ker mi je žal živali, ki za nekatera ličila umrejo.
Kratek življenjepis: Rodila sem se v prelepem gradu. Vse je bilo odlično do mojega 6 leta. Tisti čudni dan sem videla mamo da je v kuhinji čarala. Ko me je opazila me je vzela v naročje in mi povedala da sem čarovnica. Stekla sem v sobo in zaloputnila vrata za sabo. Naslednji dan sem se že pomirila in vsi drugi so se do mene obnašali povsem normalno. Tako je bilo moje življenje spet odlično. Nekaj časa nazaj sem dobila pismo, ki mi ga je prinesla sova. Zdaj pa z potnimi rokami čakam kam me bo klobuk izbruh utaknil.
Rojstni datum (brez letnice): 12.maj
Slika: http://files.myopera.com/rubyword/albums/384966/c%C3%B4%20b%C3%A9%20Cho%20Chang.jpg
Palica: Jerebika,samorogova dlaka 28 cm
Žival: Pes, činčila
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Hermiona Black Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Hermiona Black   Hermiona Black I_icon_minitimeTor Jun 01, 2010 5:30 am

Klobuk Izbiruh ni dolgo pomišljal. "PIHPUFF!" je zaklical in vsi so glasno zaploskali.


((Opis se sicer piše v tretji osebi, tako kot rpg, ampak okej. Dobrodošla in lahko začneš pisat.))
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
 
Hermiona Black
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Amber Lily Black
» Nessie Bella Black
» Hermiona Rosa Flower
» Luciane Black
» Lucinda Black

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG čarovniška šola :: Opisi :: Opisi- učenci-
Pojdi na: