RPG čarovniška šola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kviz o Harryju Potterju

Go down 
+4
LeeAnne Sapphire
Mike Cornelius Snake
~*кℓємєи*~
Amber Lily Black
8 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AvtorSporočilo
LeeAnne Sapphire
Gryfondom
Gryfondom
LeeAnne Sapphire


Žival : Svetlo vijoličen in bel Fenik Fowl
Palica : Vrba, feniksovo pero
Število prispevkov : 201

Kviz o Harryju Potterju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kviz o Harryju Potterju   Kviz o Harryju Potterju - Page 3 I_icon_minitimeTor Sep 15, 2009 8:36 am

Lily!! kje si za vraga milega?
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Kviz o Harryju Potterju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kviz o Harryju Potterju   Kviz o Harryju Potterju - Page 3 I_icon_minitimeTor Sep 15, 2009 10:10 am

Tuki sem, sorry, čist sem pozabla Very Happy

~*кℓємєи*~ 1 točka
Mike Cornelius Snake- 8 točk
LeeAnne Sapphire- 8 točk
Lana Forrester- 2 točki


19. Kdo je Fleka? Opiši in označi jo!
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Kviz o Harryju Potterju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kviz o Harryju Potterju   Kviz o Harryju Potterju - Page 3 I_icon_minitimeTor Sep 15, 2009 12:13 pm

Citiram :
Fleur. Na koga pomisliš, ko slišiš to ime? Na eno in edino – Fleur Delacour. Na prelepo, samovšečno, tečno, blond Francozinjo, katere babica je bila vyla. Na zaročenko Billa Weasleya. Na tekmovalko na zadnjem Trišolskem turnirju. Na starejšo sestro male Gabrielle. Na Fleko. Na bivšo dijakinjo Beauxbantosa. Fleur Delacour. Ona je tak zelo črno-bel lik. V Ognjenem kelihu je bila tečna in zoprna. Naj vam citiram:



»Madame Maxime!« je nemudoma vzkliknila Fleur in odkorakala k ravnateljici. »Ta gozpod (Malhaar, op. a.) je rekel, da bo tekmoval tudi mali fantek (Harry, op. a.)!« (Ognjeni kelih, stran 233)



»Če se ima kdor koli pravico pritoževati (ker je bil Harry sprejet med tekmovalce v Trišolskem turnirju, op. a.), je to Potter,«je zagodel Nerga, »ampak, zanimivo.... niti črhnil ni!«

»Kaj bi ze on pritoževal!« je izbruhnila Fleur Delacour in z nogo udarila ob tla. »Dobil je priložnozt, da tekmuje! Vzi zmo tedne in tedne sanjali otem, da bi naz Kelih izbral! Za džazt nažih žol gre! Za tizodž guldov nagrade! Za tako priložnost bi bil narzikdo pripravljen umreti!« (Ognjeni kelih, stran 236)



»(Ko je Ron povabil Fleur na božični ples, op. a.) Pogledala me je, kot bi bil kakšen gnusen ščurek! Niti odgovorila mi ni!...« (Ognjeni kelih, stran 335)



Ko prebereš takšnele odlomke... Kaj si misliš o tem dekletu? Jaz si mislim da je tečna, dramatična, da rada pretirava, da je samovšečna in neprijetna. Ampak, ali se spomnite filma po tem delu? Ravno zadnjič sem ga gledala po DVD-ju in mi je padlo v oči, da tam Fleur niti malo ni zoprna. Niti enkrat samkrat ne izpusti kakšne neumne in neprijazne izjave, ne razburja se, ko Harryja določijo za prvaka, nič, nič, nič. Je popolnoma nevtralen lik – če ne bi zavrnila Rona, bi pravzaprav rekla, da je čisto prijetna. Lupčka Harryju in lupčka Ronu, ker je Harry rešil Gabrielle, pa še enega lupčka, ko odhajajo, pa tak velik, sploh ne postavljaški, nasmeh, ko so jo izbrali za prvakinjo Beauxbantosa... Kje je tista Fleur, ki smo jo spoznali v knjigah? Pa ne samo v Ognjenem kelihu, tudi v Polkrvnem princu! Celotna ženska stran Weasleyeve družine (ok, ta šteje le dve članici Smile ) in Hermiona je na začetku sploh ne prenašajo. Ginny ji celo nadane vzdevek Fleka oziroma Phelgm, gospa Weasley pa sploh noče biti sama z njo v kuhinji. Fleur govori, kako dolgočasno je v Jazbini, razen če rad kuhaš in je na sploh vsem čisto antipatična. Njena dobra stran pa se pokaže šele proti koncu knjige, ko je gospa Weasley čisto prepričana, da Fleur ne bo hotela vzeti Billa, ker ima čisto brazgotinast obraz. Takrat pa ji pove, kar ji gre, in ji reče, da se misli vseeno poročiti, sploh pa da je tako ona lepa za oba. To je bil tak res velik in lep dokaz, da ga ima rada. J Tako da, mislim, da je ona dobra. Mislim, da je, čeprav zna biti blazno zoprna, samovšečna in nesramna. Je močna, samostojna ženska, ki hoče, da je vse po njeno, in borila se bo za to, kar ima rada. Ampak zna biti tudi v redu, kljub vsemu. Smile

Offtopic. ^^ Že dolgo časa me zbada vprašanje, koliko časa po izidu sedme knjige Harryja bomo še hodili na strani kot so HpSlo, HJZ... Verjamem, da bodo bralci, ki bodo knjige prebrali kasneje, še zmeraj hodili na tovrstne strani in forume. Pa mi? Mi, ki bomo knjigo prebrali takoj ob izidu? Nobenih teorij ne bo več, o katerih bi lahko razpravljali. Materiala za pogovor bomo imeli največ za kak mesec ali dva. Novic o Harryju bo pa tako zmeraj manj, samo še o filmih. Vedno manj bo tem za pisanje kolumn. Vse manj bo fan fictionov. In, ja, čez nekaj časa nas bo minila tudi vsa ta obsedenost in te knjige bodo za nas postale le zelo ljube knjige, ki jih bomo od časa do časa vzeli v roke in prebrali svoj najljubši odlomek. Kakor komaj čakam izid sedme knjige, tako me je tudi strah konca tega dela življenja, ko je

Harry vedno z mano, v vsem. V nicknamih na forumih, na posterjih v moji sobi, na knjižnjih policah... Kakšen adrealin sem čutila, ko sem sedela na sedežu v kinu in se zavedala, da bo zdaj, zdaj začel film! Ginny + Harry je pisalo najmanj desetkrat v vsakem od mojih šolskih zvezkov, v katere sem tudi, namesto da bi poslušala učiteljico, pisala nova poglavja mojih fic-ov in risala rdečelaso dekle skupaj z črnolasim dečkom z brazgotino na čelu. Pa kako sem se vsak dan veselo vsedla in se vsedam pred računalnik, da ščekiram malo HpSlo, pripovedke, forum, HJZ, HpMagic... Ampak četudi se bo to postopoma končalo, mi bo ostalo nekaj kolumnic, fic-ov, spominov na forume, posterjev, strganih tam, kjer je bil lepilni trak, in predvsem nekaj prijateljev/ic, ki sem jih spoznala prav zaradi te obsedenosti. Tako da, hvala Joanne.

Bog, sem zabluzila. Bom kar nehala. Smile Rada bi rekla samo še to, da sem kar ponosna nase, da sem se spravila tole napisat in da sem tudi napisala, čeprav ni ravno dolgo. Upam, da niste čisto zaspani zaradi branja tele kolumne. Če ste pa, pa tole branje ponovite vsakič pred spanjem, da boste lažje zaspali. No, pa smo rešili vaše težave z nespečnostjo! ^^ Uživajte, pustite kak komentarček o tem, kaj si mislite o Fleur in o moji kolumnici in lepo preživite preostanek počitnic!


Sorry samo res se mi ni lublo brat do kraja. SKRATKA FLEUR.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Kviz o Harryju Potterju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kviz o Harryju Potterju   Kviz o Harryju Potterju - Page 3 I_icon_minitimeSre Sep 16, 2009 6:52 am

okj Razz

~*кℓємєи*~ 1 točka
Mike Cornelius Snake- 9 točk
LeeAnne Sapphire- 8 točk
Lana Forrester- 2 točki


20. Zakaj je Malhaar v Ognjenem kelihu ves čas poskušal pomagati Harryju pri nalogah na turnirju???
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
LeeAnne Sapphire
Gryfondom
Gryfondom
LeeAnne Sapphire


Žival : Svetlo vijoličen in bel Fenik Fowl
Palica : Vrba, feniksovo pero
Število prispevkov : 201

Kviz o Harryju Potterju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kviz o Harryju Potterju   Kviz o Harryju Potterju - Page 3 I_icon_minitimeČet Sep 17, 2009 5:27 am

ker je stavil z golbini ter drugimi čarovniki, da bo harry (za njega je vložil največ denarja) zmagal, če ne prvak bradavičarke
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Kviz o Harryju Potterju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kviz o Harryju Potterju   Kviz o Harryju Potterju - Page 3 I_icon_minitimeČet Sep 17, 2009 6:29 am

~*кℓємєи*~ 1 točka
Mike Cornelius Snake- 9 točk
LeeAnne Sapphire- 9 točk
Lana Forrester- 2 točki


21. Kdo je dražil Jane pred smrtjo?
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
LeeAnne Sapphire
Gryfondom
Gryfondom
LeeAnne Sapphire


Žival : Svetlo vijoličen in bel Fenik Fowl
Palica : Vrba, feniksovo pero
Število prispevkov : 201

Kviz o Harryju Potterju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kviz o Harryju Potterju   Kviz o Harryju Potterju - Page 3 I_icon_minitimeČet Sep 17, 2009 6:35 am

(javkajočo, mazoljasto,...) Jane je pred njeno smrtjo izivala Oliva Hornby
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Kviz o Harryju Potterju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kviz o Harryju Potterju   Kviz o Harryju Potterju - Page 3 I_icon_minitimeČet Sep 17, 2009 6:50 am

super Very Happy a smem uprašat kako da vse tok natančno veš? Very Happy

~*кℓємєи*~ 1 točka
Mike Cornelius Snake- 9 točk
LeeAnne Sapphire- 10 točk
Lana Forrester- 2 točki


22. "Več oči več vidi." Kdo je izrekel ta stavek in zakaj?
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
LeeAnne Sapphire
Gryfondom
Gryfondom
LeeAnne Sapphire


Žival : Svetlo vijoličen in bel Fenik Fowl
Palica : Vrba, feniksovo pero
Število prispevkov : 201

Kviz o Harryju Potterju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kviz o Harryju Potterju   Kviz o Harryju Potterju - Page 3 I_icon_minitimeČet Sep 17, 2009 7:03 am

uff....sm mela knigo pr roki (na sreco moiio =)))
uff....tga pa nebi vedla....sm mi je znano...
Alastor "Noruč" Nergga ?
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Kviz o Harryju Potterju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kviz o Harryju Potterju   Kviz o Harryju Potterju - Page 3 I_icon_minitimeČet Sep 17, 2009 7:10 am

Napiše se Nerrga Very Happy Drugač pa ja... sam kje je to reku, zakaj?
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
LeeAnne Sapphire
Gryfondom
Gryfondom
LeeAnne Sapphire


Žival : Svetlo vijoličen in bel Fenik Fowl
Palica : Vrba, feniksovo pero
Število prispevkov : 201

Kviz o Harryju Potterju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kviz o Harryju Potterju   Kviz o Harryju Potterju - Page 3 I_icon_minitimeČet Sep 17, 2009 7:14 am

uff... Razz
na trišolskem turnirju?
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Kviz o Harryju Potterju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kviz o Harryju Potterju   Kviz o Harryju Potterju - Page 3 I_icon_minitimeČet Sep 17, 2009 7:28 am

dobr nej ti bo no Very Happy


~*кℓємєи*~ 1 točka
Mike Cornelius Snake- 9 točk
LeeAnne Sapphire- 11 točk
Lana Forrester- 2 točki


23. Napiši še dva podobna stavka, ki sta ti bila posebej všeč.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
LeeAnne Sapphire
Gryfondom
Gryfondom
LeeAnne Sapphire


Žival : Svetlo vijoličen in bel Fenik Fowl
Palica : Vrba, feniksovo pero
Število prispevkov : 201

Kviz o Harryju Potterju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kviz o Harryju Potterju   Kviz o Harryju Potterju - Page 3 I_icon_minitimeČet Sep 17, 2009 7:35 am

(ta nwm ce bo stel, ampak men je full dobr)
Kar mora priti pride...in ko bo prišlo, se bo treba postaviti po robu

Vedno morate biti v pripravljenosti!

pa se za rezervo
to je blo u prvem delu
gospod in gospa dursley sta navdušeno gledala svojega sinka v novi uniformi. GOSPI DURSLEY SE JE DUDLEY ZDEL KOT ANGELČEK, HARRYJU PA KOT PUJS Z LASULJO. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Kviz o Harryju Potterju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kviz o Harryju Potterju   Kviz o Harryju Potterju - Page 3 I_icon_minitimeČet Sep 17, 2009 7:51 am

Very Happy ubistvu se je Nerrga skos drl: NEPRESTANO BODITE NA PREŽI! če smo natančni Very Happy

~*кℓємєи*~ 1 točka
Mike Cornelius Snake- 9 točk
LeeAnne Sapphire- 12 točk
Lana Forrester- 2 točki


24. Kako se igra quiddich?
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
LeeAnne Sapphire
Gryfondom
Gryfondom
LeeAnne Sapphire


Žival : Svetlo vijoličen in bel Fenik Fowl
Palica : Vrba, feniksovo pero
Število prispevkov : 201

Kviz o Harryju Potterju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kviz o Harryju Potterju   Kviz o Harryju Potterju - Page 3 I_icon_minitimeČet Sep 17, 2009 7:54 am

V njem dve ekipi s po sedmimi igralci na letečih metlah skušata doseči čim večje število točk. Ekipi točke dosegata na dva načina: zasledovalci si podajajo lokl in skušajo doseči gole, kar jim skuša preprečiti nasprotni branilec. Tolkača medtem usmerjata štamfe, najpomembnejšo vlogo pa ima iskalec, ki lovi zlati zviz. S tem ko iskalec ujame zviz se igra konča, iskalčevi ekipi pa prinese število točk enako petnajstim golom.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Kviz o Harryju Potterju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kviz o Harryju Potterju   Kviz o Harryju Potterju - Page 3 I_icon_minitimeČet Sep 17, 2009 8:17 am

~*кℓємєи*~ 1 točka
Mike Cornelius Snake- 9 točk
LeeAnne Sapphire- 13 točk
Lana Forrester- 2 točki


25. Poleg glavnih (Harry, Ron, Hermiona, Loona, Neville, Dreco, Crabbe, Goyle, družina W) naštej še 7 učencev na Bradavičarki.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
LeeAnne Sapphire
Gryfondom
Gryfondom
LeeAnne Sapphire


Žival : Svetlo vijoličen in bel Fenik Fowl
Palica : Vrba, feniksovo pero
Število prispevkov : 201

Kviz o Harryju Potterju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kviz o Harryju Potterju   Kviz o Harryju Potterju - Page 3 I_icon_minitimeČet Sep 17, 2009 10:21 am

Cho , Cedric , Oliver , Seamus , Dean, Justin, Colin
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Kviz o Harryju Potterju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kviz o Harryju Potterju   Kviz o Harryju Potterju - Page 3 I_icon_minitimeNed Sep 27, 2009 12:32 pm

lepo.

~*кℓємєи*~ 1 točka
Mike Cornelius Snake- 9 točk
LeeAnne Sapphire- 14 točk
Lana Forrester- 2 točki


26. Opiši in označi Siriusa in napiši kakšna smrt ga je dočakala.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
LeeAnne Sapphire
Gryfondom
Gryfondom
LeeAnne Sapphire


Žival : Svetlo vijoličen in bel Fenik Fowl
Palica : Vrba, feniksovo pero
Število prispevkov : 201

Kviz o Harryju Potterju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kviz o Harryju Potterju   Kviz o Harryju Potterju - Page 3 I_icon_minitimePon Sep 28, 2009 5:16 am

Sirius je Harryjeve starše Jamesa in Lilly Potter poznal že dolgo pred Harryjevim rojstvom, ko so skupaj obiskovali Bradavičarko. Marius Mally, James, Sirius in Remus Wulf so bili najboljši prijatelji, James in Sirius pa sta bila najbolj nadarjena čarovnika v svojem letniku.
Dolgo zatem, ko je Mrlakenstein postajal vse močnejši, se je izkazalo, da je med prijatelji izdajalec. Remus in Sirius sta oba potihem za to obtožila drug drugega.
Nato pa je nekega dne Mrlakenstein vstopil v hišo Potterjev, kar naj bi mu omogočila le prelomljena obljuba hranilca skrivnosti, Siriusa Blacka. Mrlakenstein je Jamesa in Lily ubil, nato pa skušal ubiti še Harryja. Njegova moč se je zlomila zaradi ljubezni Harryjeve mame, ki je zanj umrla in Mrlakenstein je bil uničen.
Marius Mally je sredi ulice, polne bunkeljnov Siriusa obtožil umora Jamesa in Lily, nato pa je Sirius z mogočnim urokom v zrak pognal celo ulico. Za ta zločin so ga obsodili na dosmrtno ječo v čarovniškem zaporu Azkabanu. Po trinajstih letih je Sirius pobegnil in skušal priti čim bližje Bradavičarki, saj se je želel maščevati.


Umrl je v petem delu zbirke (feniksov red), ko se je bojeval na ministrstvu s hharryem ob rami, proti malfoju. KO je ravno onesposobil svojega nasprotnika, ga je Krasotilya L'Ohol (njegova sestrična in velikaoboževalga ter zaveznica Mrlakenstaina) zadela z urokom takojšne smrti (Avada kedavra). Siriusovo telo pa ni ostalo na trdnih tleh,.. temveč je zletelo v kmaniti prehod na bojišču.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Kviz o Harryju Potterju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kviz o Harryju Potterju   Kviz o Harryju Potterju - Page 3 I_icon_minitimePon Sep 28, 2009 5:55 am

pravzaprav si to malo zamešala s filmom. Krasotillya ga je samo s Hromi, pol pa se je opotekel skozi tančico... ampak ok...

~*кℓємєи*~ 1 točka
Mike Cornelius Snake- 9 točk
LeeAnne Sapphire- 15 točk
Lana Forrester- 2 točki

pa zakai sam ti odgovarjaš? Very Happy


27. S kom vse je bila Krasotillya v sorodu in kako je umrla ona?
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Kviz o Harryju Potterju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kviz o Harryju Potterju   Kviz o Harryju Potterju - Page 3 I_icon_minitimePon Sep 28, 2009 6:13 am

Ubila jo je molly, v sorodu z Ga. Malfoy in še ta drugo Ga. Malfoy pač. Ubila jo je molly, z neko kletvijo, ne piše kak, guzne v sedmem delu, bojevali sta se na mizi. Ni umrla zarad odbite kletve, tak ko Neelstein, ampak jo je Molly z neko neznano kletvijo. Pač na bradavičarki jo je.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Kviz o Harryju Potterju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kviz o Harryju Potterju   Kviz o Harryju Potterju - Page 3 I_icon_minitimePon Sep 28, 2009 6:24 am

~*кℓємєи*~ 1 točka
Mike Cornelius Snake- 10 točk
LeeAnne Sapphire- 15 točk
Lana Forrester- 2 točki


28. napiši pesmico, ki so jo spolzgadovci peli Ronu pri quiddichu.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Kviz o Harryju Potterju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kviz o Harryju Potterju   Kviz o Harryju Potterju - Page 3 I_icon_minitimeTor Okt 06, 2009 2:00 am

OK, ZGLEDA, DA NIHČE NE VE!
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Kviz o Harryju Potterju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kviz o Harryju Potterju   Kviz o Harryju Potterju - Page 3 I_icon_minitimeTor Okt 06, 2009 6:18 am

pa sej je čist u izi, sam u knjigo pogledaš... še stran vam loh povem... Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Kviz o Harryju Potterju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kviz o Harryju Potterju   Kviz o Harryju Potterju - Page 3 I_icon_minitimeTor Okt 06, 2009 6:33 am

ČE NIMAM KNJIGE!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kviz o Harryju Potterju - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kviz o Harryju Potterju   Kviz o Harryju Potterju - Page 3 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kviz o Harryju Potterju
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 5Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Kviz O Živalih
» kviz poišči sliko.:'D
» Katera knjiga o Harryju vam je najljubša?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG čarovniška šola :: Izven RPG- zabava :: Natečaji, kvizi in še kaj-
Pojdi na: