RPG čarovniška šola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 RPG povezave

Go down 
+16
Ellie Brown
Emma Wenly Cranger
Acholate Rainbow
Jasmyn Chanell
Melory M. Mason
Clarissa Wolff
Rose Anne Slim
Cindy O'Latford
Hermiona Watson
Jayden Mercury Clearwater
Alex Evans
Svetlana Snape
Virginia Waldorf
Mike Cornelius Snake
LeeAnne Sapphire
Amber Lily Black
20 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next
AvtorSporočilo
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

RPG povezave - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG povezave   RPG povezave - Page 10 I_icon_minitimeČet Jan 07, 2010 11:45 am

LoL Razz zakaj pa ti nisi prikupna in prijazna, svetlana? čudn, tvoje ime pa je tako svetlo... tongue

Pihpuff je men prow ql, seveda se ne more merit s Spolzgadom, ampak okeii, recmo da je na drugem mestu.. Very Happy

sploh pa nimamo dost učitlov za predstojnike... sam dva aktivna... Neutral
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Svetlana Snape
Profesorica
Profesorica
Svetlana Snape


Žival : Claymug - črni maček
Palica : 45cm - preobjeda, akonit, omej
Število prispevkov : 370
Birthday : 17/06/1995
Kraj : Nekje v globinah.

RPG povezave - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG povezave   RPG povezave - Page 10 I_icon_minitimeČet Jan 07, 2010 11:57 am

lol! Dobili smo novega ambiciozneža.
Citiram :
Njegov cilj je, da bi se otroci kaj naučil od njega ter da nekega dne postane predstojnik Gryfondoma
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




RPG povezave - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG povezave   RPG povezave - Page 10 I_icon_minitimeČet Jan 07, 2010 12:07 pm

Svetlana Snape je napisal/a:
lol! Dobili smo novega ambiciozneža.
Citiram :
Njegov cilj je, da bi se otroci kaj naučil od njega ter da nekega dne postane predstojnik Gryfondoma

well yes.. Very Happy a ni to cilj vsakega profesorja? razn tistih seveda k se jim gre samo za dnar? Very Happy

aha in skorej bi pozabu lep pozdrav vsm skupej. pa hvala adminki za dobrodošlico. Very Happy


ok... za zažetk bi rabu:
-Friends
-mogoče kkšn nečak/nečakinja med učenci
-kkšnga učenca/učenko k me nebi maral/a
Nazaj na vrh Go down
Svetlana Snape
Profesorica
Profesorica
Svetlana Snape


Žival : Claymug - črni maček
Palica : 45cm - preobjeda, akonit, omej
Število prispevkov : 370
Birthday : 17/06/1995
Kraj : Nekje v globinah.

RPG povezave - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG povezave   RPG povezave - Page 10 I_icon_minitimeČet Jan 07, 2010 12:12 pm

Jaz sem profesorica in te ne maram. wink Pa pozabil si naštet, da je cilj lahko tudi zagreniti življenje. wink
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




RPG povezave - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG povezave   RPG povezave - Page 10 I_icon_minitimeČet Jan 07, 2010 12:21 pm

huhuh tole je bil pa hitr napad Very Happy to mi ni všeč ampak zgleda da nimam druge možnosti kokr da sprejmem xD... v končni fazi... zakaj pa ne? o.O

p.s.: no če je tvoj cilj komu zagrenit življenje moj zihr ni Very Happy (za oba govorim samo v RPG-ju da ne boš kej narobe interpretirala Very Happy)
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




RPG povezave - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG povezave   RPG povezave - Page 10 I_icon_minitimeČet Jan 07, 2010 1:01 pm

Svetlana je prov kul drgač, ampak njen lik je pa pasji tko d če te ne mara je to kompliment, če te sovraži je pa tm nek normalno, bi rekla.

Jz ne bom tvoja nečakinja, ker sm Malfoy!! Pa tut če bi bla bi te zanikala k si preveč dobr geek Loh te pa živciram, to ne bi bil problem...pač v rit ti bom lezla med poukom in to ampak moj najljubši prfoks je še vedno Jayden roža
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




RPG povezave - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG povezave   RPG povezave - Page 10 I_icon_minitimeČet Jan 07, 2010 2:16 pm

haha ok ti vrjamem na besedo in Svetlanine besede vzamem za kompliment. heh kokr hočeš ampak če si moj opis brala in sm sigurn da si ga pol si vidla da sm biu js tut v spolzgadu in so bli moji stari tut ala malfoy scena Very Happy če se premislš Very Happy je to dejansko bl vrjetno kokr ena pridna punčka iz drznvraana Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




RPG povezave - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG povezave   RPG povezave - Page 10 I_icon_minitimeČet Jan 07, 2010 2:25 pm

Ah ker čistokrven spolzgadovski malfoyevski demon pa hoče met prijetnega strica? Dobr res d si pospravu lastnga fotra ampak... Poleg tega bom pa postala Jedka in ne morem bit v sorodu z aurorjem k je prpravlen svojo familijo pobit zarad zakonov...zih razumeš...

Ampak kot sm že obljubila bom sitna, bom ti v rit lezla in loh mi boš točke talou ;)
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




RPG povezave - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG povezave   RPG povezave - Page 10 I_icon_minitimeČet Jan 07, 2010 2:33 pm

ok deal! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




RPG povezave - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG povezave   RPG povezave - Page 10 I_icon_minitimeČet Jan 07, 2010 2:38 pm

Stari dej msn na zasebca, jz hočem chatat ;)
Nazaj na vrh Go down
Jayden Mercury Clearwater
Profesor
Profesor
Jayden Mercury Clearwater


Žival : Ris Seth
Palica : Boomslangove luske, vrba, 32 cm
Število prispevkov : 86
Kraj : V neskončno temnem vesolju

RPG povezave - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG povezave   RPG povezave - Page 10 I_icon_minitimePet Jan 08, 2010 12:37 pm

Rhiannon Rae Malfoy je napisal/a:
Svetlana je prov kul drgač, ampak njen lik je pa pasji tko d če te ne mara je to kompliment, če te sovraži je pa tm nek normalno, bi rekla.

Jz ne bom tvoja nečakinja, ker sm Malfoy!! Pa tut če bi bla bi te zanikala k si preveč dobr geek Loh te pa živciram, to ne bi bil problem...pač v rit ti bom lezla med poukom in to ampak moj najljubši prfoks je še vedno Jayden roža
Ponosn sm na sebe.^^
Nazaj na vrh Go down
http://rpg-potter.forumotion.com/
Gost
Gost




RPG povezave - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG povezave   RPG povezave - Page 10 I_icon_minitimePet Jan 08, 2010 12:43 pm

Dej ti rajš pr kampiranju kej napiš - ne vem, loh zgubiš živce, karkoli sam neki napiš d bom loh jz tut roža
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




RPG povezave - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG povezave   RPG povezave - Page 10 I_icon_minitimeSob Jan 09, 2010 12:05 pm

a je kdo za kkšn pogovor? v RPG-ju mislm Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




RPG povezave - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG povezave   RPG povezave - Page 10 I_icon_minitimeSob Jan 09, 2010 12:18 pm

Loh...
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

RPG povezave - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG povezave   RPG povezave - Page 10 I_icon_minitimeNed Jan 10, 2010 3:53 am

tut js loh... itq mi ratuje dolgcajt Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Gost
Gost




RPG povezave - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG povezave   RPG povezave - Page 10 I_icon_minitimeNed Jan 10, 2010 4:34 am

Ok... Very Happy fino Very Happy a bi začela nekje? sploh ni važn ke?
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




RPG povezave - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG povezave   RPG povezave - Page 10 I_icon_minitimeSre Jan 13, 2010 8:27 am

A bi kdo poklepetal z mano? geek
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




RPG povezave - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG povezave   RPG povezave - Page 10 I_icon_minitimeSre Jan 13, 2010 11:50 am

jaz bi
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




RPG povezave - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG povezave   RPG povezave - Page 10 I_icon_minitimeSre Jan 13, 2010 12:05 pm

Sem začela v podforumu prostori v avli. Prideš? Smile
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




RPG povezave - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG povezave   RPG povezave - Page 10 I_icon_minitimeČet Jan 14, 2010 7:07 am

ok
Nazaj na vrh Go down
Cindy O'Latford
Spolzgad
Spolzgad
Cindy O'Latford


Žival : mačka Lindsay
Palica : Javor, zmajeve luske, 31 cm
Število prispevkov : 41

RPG povezave - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG povezave   RPG povezave - Page 10 I_icon_minitimePet Jan 29, 2010 12:19 pm

kdorkoli za kakšen pogovor (; ?
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




RPG povezave - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG povezave   RPG povezave - Page 10 I_icon_minitimeSob Jan 30, 2010 2:55 am

No jaz lahko. Začni nekje pa se ti bom pridružila.
Nazaj na vrh Go down
Cindy O'Latford
Spolzgad
Spolzgad
Cindy O'Latford


Žival : mačka Lindsay
Palica : Javor, zmajeve luske, 31 cm
Število prispevkov : 41

RPG povezave - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG povezave   RPG povezave - Page 10 I_icon_minitimeSob Jan 30, 2010 4:15 am

Mary Jane Parker je napisal/a:
No jaz lahko. Začni nekje pa se ti bom pridružila.

okej na hodniku te čakam Razz
Nazaj na vrh Go down
Hermiona Watson
Profesorica
Profesorica
Hermiona Watson


Žival : Snežna sova Penny in feniks Rowle
Palica : Ebenovina, 32 cm
Število prispevkov : 223
Kraj : Bradavičarka

RPG povezave - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG povezave   RPG povezave - Page 10 I_icon_minitimeSob Jan 30, 2010 4:20 am

Kdo za chat z mano?
Nazaj na vrh Go down
Svetlana Snape
Profesorica
Profesorica
Svetlana Snape


Žival : Claymug - črni maček
Palica : 45cm - preobjeda, akonit, omej
Število prispevkov : 370
Birthday : 17/06/1995
Kraj : Nekje v globinah.

RPG povezave - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG povezave   RPG povezave - Page 10 I_icon_minitimeSob Jan 30, 2010 7:36 am

V zbornici? Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





RPG povezave - Page 10 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPG povezave   RPG povezave - Page 10 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
RPG povezave
Nazaj na vrh 
Stran 10 od 16Pojdi na stran : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG čarovniška šola :: Izven RPG- zabava :: Chat-
Pojdi na: