RPG čarovniška šola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Ulice

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Ulice Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Ulice   Ulice I_icon_minitimePon Avg 03, 2009 3:57 am

Ozke in prijetne ulice Meryascoveene, enkrat zelene, drugič zasnežene. Tu se študentje ali profesorji s kom srečajo in skupaj odidejo v kakšno gostilno.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Ulice Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ulice   Ulice I_icon_minitimeNed Avg 28, 2011 6:59 am

[nadaljevanje iz Nevihtnega gradu - Ellie Smile ]


Amber in Ellie sta se iz vrtinca barv znašli na neki ulici. Ko se je Amber malo ozla okoli sebe, je spoznala, da gre za Meryascoveeno. "Ni slabo," je pohvalila prijateljico. "Ampak zakaj za vraga me nisi ubogala? Tistega bedaka bi brez težav sama pospravila ... zdaj pa nama ne bo dal miru še kar nekaj časa," je zagodrnjala. "Ah, pozabi," je nato zamahnila z roko. "Pridi, spraviva se proti Bradavičarki!" je rekla Ellie in res sta začeli hoditi v smeri šole. Ellie je spet spregovorila: "Spotoma mi razloži vse! Mislim, da mi to dolguješ!" Amber je tiho zavzdihnila. V kakšni drugi situaciji bi ji rekla, naj se preprosto ne druži z njo, če jo je strah, da bi jo vampirka pospravila za kosilo, toda tokrat je bilo vse drugače. Ellie je bila precej vpletena v vso zadevo skupaj s tem presnetim prstanom, ki ga je imela na roki. In v tem primeru je bilo pavzaprav zelo zaželjeno, da bi imela poleg sebe vampirko, da bi jo varovala pred norim Vladimirjem ... "No, kaj naj ti rečem?" je skomignila z rameni. "Ugotovila si, da sem vampirka. Že 116 let sem na tem svetu. In, kot veš, je tudi Vladimir vampir. On hoče dobiti prstan, ki ga imaš ti. To pa morava preprečiti. Nimam pojma, kaj bo naredil z njim, če ga dobi, a gotovo nič dobrega. Najbolje bi bilo, da greva takoj, ko prideva na Bradavičarko, kar lepo v knjižnico in izbskava, kako bi se ga dalo uničiti. Prejšnji način - tisti ki smo ga uporabili pred sto leti -očitno ni ravno deloval ..." Pogledala je proti Ellie. "Ne vem, kaj naj ti še rečem."
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Ellie Brown

Ellie Brown


Žival : Sova Hamlet
Palica : 23 cm, vrba, Samorogova dlaka
Število prispevkov : 54

Ulice Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ulice   Ulice I_icon_minitimeNed Avg 28, 2011 8:14 am

"Ampak zakaj za vraga me nisi ubogala? Tistega bedaka bi brez težav sama pospravila ... zdaj pa nama ne bo dal miru še kar nekaj časa!" se je nekoliko jezno namrščila Amber. Hvala bi zadostovalo! si je mislila Ellie a je svoje pripombe raje zadržala zase. Skomignila je z rameni in brcnila v namišljen kos prahu. "Spotoma mi razloži vse! Mislim, da mi to dolguješ!" Ellie je nagubala čelo in Amber ja začela. "No, kaj naj ti rečem?" je skomignila z rameni. "Ugotovila si, da sem vampirka. Že 116 let sem na tem svetu."
"116 let? 116 let! To je... oprosti!" Ellie je hitro utihnila. Najbrž res ni preveč prijetno živeti 116 let. "
In, kot veš, je tudi Vladimir vampir. On hoče dobiti prstan, ki ga imaš ti. To pa morava preprečiti. Nimam pojma, kaj bo naredil z njim, če ga dobi, a gotovo nič dobrega. Najbolje bi bilo, da greva takoj, ko prideva na Bradavičarko, kar lepo v knjižnico in izbrskava, kako bi se ga dalo uničiti. Prejšnji način - tisti ki smo ga uporabili pred sto leti -očitno ni ravno deloval ..."
"Ah, ne hecaj se!" je sarkastično zamahnila z roko Ellie.
"Zdaj mi pa povej kaj je tako prekleto pomembnega pri tem neumnem prstanu?"
Amber je počasi razložila. Dekleti sta nekaj časa hodili v tišini nato pa je Ellie zastavila vprašanje, ki jo je morilo že odkar ji je Amber zaupala svojo pravo starost. "Am, kako pa sploh lahko hodiš na Bradavičarko? Mislim, če si no... saj veš!" je tiho vprašala in upala, da Amber ni neprijetno. Še preden bi ta utegnila odgovoriti ju je prekinil presneto znan glas. "No, kje pa sta hodili toliko časa?" Dekleti sta se obrnili in za seboj zagledali Vladimirja, ki se je naslanjal na zid, ki jo omejeval šolsko posest.
((izvoli amber!... lahk pa napišeš tud nwm, v parku bradavičarke? ti se odloči Razz))
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Ulice Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ulice   Ulice I_icon_minitimePon Avg 29, 2011 7:01 am

[kar tukaj je uredu Razz]


"No, kje pa sta hodili toliko časa?"
Amber se je sunkovito zasukala. Vladimir se je lenobno naslanjal na zid in ju opazoval s svojimi bleščeče rdečimi očmi. Amber je v sebi brž potlačila presenečenje in strah, ki sta se nabirala v njenih mislih, in se zbrala. "Oh, Vladimir! Kako lepo, da se znova srečamo!" ga je pozdravila s sarkazmom v glasu. Vampir se je hladno zasmejal. "Tudi mene to neznansko veseli, gospodična Black. Torej ... kje smo že ostali?" se je narejeno zamislil. Amber je medtem izza hrbta povsem neopazno namerila palico vanj. "Reducto," je skoraj neslišno zamrmrala. Iz njene palice je švignil curek svetlobe, toda Vladimir se je seveda brez težav izmaknil, urok pa je zadel bližnje okno, ki se je v trenutku razletelo na drobne koščke. No, take reflekse pač imaš, če si vampir. "Prepočasna si, Blackova," je zamahnil z roko in se zlobno zarežal. Amber je zarenčala, v naslednjem trenutku pa so se iz njene palice že vsuli najrazličnejši uroki. Tolikim niti on ni bil kos. Eden od njih ga je zadel in ga obvezal z močnimi vrvmi, da se je zrušil po tleh. Amber se je zadovoljno obrnila k Ellie. "Bi ga rada ti pokončala?" je radodarno vpašala z nasmehom na obrazu in ji ponudila svojo palico.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Sponsored content





Ulice Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ulice   Ulice I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ulice
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Glavna ulica Prečne ulice

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG čarovniška šola :: Ostale lokacije :: Meryascoveena-
Pojdi na: