RPG čarovniška šola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Prepovedani gozd

Go down 
+6
Alex Evans
Virginia Waldorf
Hermiona Watson
Amber Lily Black
Mike Cornelius Snake
LeeAnne Sapphire
10 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Alex Evans
Drznvraan
Drznvraan
Alex Evans


Žival : Kragulj Darkell
Palica : Samorogova dlaka, tisa, 31 cm
Število prispevkov : 24

Prepovedani gozd - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 3 I_icon_minitimePet Feb 19, 2010 11:56 am

"Vsekakor dvomim, da še ni nihče opazil takšne nepopisne lepote," je sarkastično pripomnil. A počasi ga je začelo vse skupaj dolgočasiti, pa čeprav se ni zdolgočasil ravno hitro - če k temu ni štel pouka - zato je nenadoma obstal, saj ga je hoja preveč utrujala. A to se je izkazalo za več kot briljantno idejo, saj je sekundo za tem nekaj metrov pred njim na tla strmoglavila ogromna smreka. Alex se je zamajal ravno toliko, da ga je poneslo v Amber za njim. "Mislim, da te zdaj bolj zanima komu ni uspel atentat na naju, kot pa kdo je moj črni kragulj." Trznil je s palico, da je še bolj zasvetila in mu povečala njegovo vidno polje na kakšnih 10 metrov. "Mogoče pa le ne bo tako dolgočasno," je zašepetal in se prvič nasmehnil.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Prepovedani gozd - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 3 I_icon_minitimePet Feb 19, 2010 1:43 pm

Amber je zavila z očmi ob njegovi sarkastični pripombi, potem pa je nenadoma pred njima strmoglavila ogromna smreka. "Uou. To je bilo pa za las," je pripomnila in tudi sama prižgala palico. "Mogoče pa res ne," se je strinjala in se počasi približala smreki. Nikogar ni bilo videti. Skomignila je z rameni in se obrnila nazaj k Alexu. "Najbrž se je kar tako podrla. Po naključju," je rekla, čeprav si ni verjela niti besedice. Da bi se taka velika in mogočna smreka podrla kar sama? Po naključju? Ja, seveda.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Alex Evans
Drznvraan
Drznvraan
Alex Evans


Žival : Kragulj Darkell
Palica : Samorogova dlaka, tisa, 31 cm
Število prispevkov : 24

Prepovedani gozd - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 3 I_icon_minitimeSre Feb 24, 2010 1:21 pm

"Ne deluješ mi ravno takšen tip človeka, ki šale stresa kot za stavo." Počasi je že postal utrujen, kar niti ni bilo tako zelo čudno, glede na pozno, oziroma zgodnjo jutranjo uro. Zato se je naslonil na drevo 50 metrov velike padle smreke in se z zadnjimi atomi močmi povzpel nanjo. "Zate ne vem, toda zame je to več kot idealno prenočišče," je zagodrnjal. Izrekel je še urok in iz palice je bušnil ognjeni zubelj, ki se je počasi stabiliziral na kupu dračja in ga prijetno grel. Skoraj je že zaprl oči, ko je nenadoma začutil hladno sapo na tilniku. "Pa ravno zdaj je moral začeti pihati veter," je zamrmral in zamahnil z roko za glavo. A področje za njim je bilo slej kot prej prazno, saj je s prsti oplazil nekaj kosmatega. "Am, Amber. Bi lahko pogledala kdo mi diha za ovratnik?"
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Prepovedani gozd - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 3 I_icon_minitimeČet Feb 25, 2010 7:40 am

Amber je počasi dvignila glavo. Za Alexom je stal ogromen križanec med konem in človekom. "Hm, za tabo je nenormalno velik kentaver," je rekla. Segla je v žep nazaj po palico, a ni je bilo več. "O, ne! Izgubila sem palico!" je vznemirjeno vzkliknila. Kentaver se je pretkano nasmehnil in z nečim pomahal nad Alexovo glavo. "Moja palica. Mojo palico si ukradel! Kako si drzneš?!" "Kaj počneta tukaj? Vstop tako globoko v gozd je ljudem prepovedan. Tukaj živimo kentavri, vidva pa nas motita," je spregovoril kentaver z globokim glasom. Amber se je namrdnila. "Pa kaj. Mi lahko zdaj vrneš palico?" "Ne," je mirno odvrnil in jo zavrtel med prsti. "Zdaj bosta občutila moč našega plemena. In ne bo prijetno, zato se kar pripravita." Amber je vedela, da bi se pred kentavri zlahka ubranila in niti malo je ni bilo strah. Bi se pač izdala pred Alexom, pa kaj? Bolje, kot da oba umreta. "Hm, poslušaj, Alex, če imaš morda ti pri sebi še zmeraj palico, ali bi ga hotel ohromiti?"
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Alex Evans
Drznvraan
Drznvraan
Alex Evans


Žival : Kragulj Darkell
Palica : Samorogova dlaka, tisa, 31 cm
Število prispevkov : 24

Prepovedani gozd - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 3 I_icon_minitimeČet Feb 25, 2010 10:23 am

"Ah," je bilo vse kar je uspel izustiti. Začutil je, kako kentaver maha z Amberino palico le nekaj centimetrov višje od njegove glave in trenutno se mu je zdela odsekana glava še najboljša možnost. "Veš, konjički so med mojimi najljubšimi živalmi," je prešerno rekel, medtem ko je po žepu plašča tipal za palico. "Tako lepo kosmati ste in ... vaš rep je tako lepo kosmat in ... sem že omenil kako prijetno dlako imate? Skratka..." a takrat je našel svojo palico, mimogrede - držal jo je v roki, in se skušal čimbolj počasi spraviti iz napol ležečega položaja. A kentavru očitno Amberine besede niso bile nič kaj po godu in je z rokami hotel zagrabiti Alexa. A ta je podržal palico pred seboj in nameraval izreči urok, ko je kentaver besno zatulil in oddirjal proč. Alex se je hitro skobacal z drevesa in čimdlje stran od koder je kentaver prišel. "Mislim, da je moja palica obtičala v njegovem očesu," je komaj izrekel, medtem ko se je spominjal zdrizastega zvoka. "Mislim tudi, da bi bilo najbolje spraviti se ven iz gozda. Ampak najini palici..." Stavka ni uspel dokončati saj se je točno med njegovima podplatoma, mimogrede - obute je imel allstarke, v tla zarila puščice.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Prepovedani gozd - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 3 I_icon_minitimeČet Feb 25, 2010 10:47 am

Amber je Alexa in kentavra z zanimanjem opazovala. Potem je konj pobegnil in kmalu so iz neba začele kar deževati puščice. Amber je odskočila, čeprav je dvomila, da bi njena kamnita vampirska koža res utrpela resnejše poškodbe ob stiku z ostro konico. "Groza," je zamomljala. "Torej morava za njim, po vsej možnosti ga napasti kar z golimi rokami, in dobiti palici nazaj? To bo zabavno." Zmajala je z glavo. Pohitela je za kentavrom in se umikala puščicam, ki so švigale mimo njene glave. Vsake toliko časa se je ozrla, da bi preverila, da je njen trenutni družabnik še v enem kosu. Nenadoma jo je ena zadela naravnost v čelo, a se je samo odbila od njene trde bele kože in padla na tla. Upala je, da Alex tega ni opazil, saj to najbrž za normalnega človeka ni ravno običajno. Kmalu je v daljavi zagledala celo vojsko kentavrov, ki so merili vanju. "Uh, to bo težje, kot sem mislila. Mogoče bi se morala delati, da odhajava, in se vrniti iz zasede, izza grmovja?" je predlagala, čeprav je bil predlog precej butast.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Alex Evans
Drznvraan
Drznvraan
Alex Evans


Žival : Kragulj Darkell
Palica : Samorogova dlaka, tisa, 31 cm
Število prispevkov : 24

Prepovedani gozd - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 3 I_icon_minitimeČet Feb 25, 2010 11:05 am

Tudi Alex je naredil nekaj korakov nazaj, a to ni kaj prida pomagalo. "Zakaj se mi zdi, da bo tole samomor?" si je zagodrnjal v brado in poskusil slediti Amber. A to se je izkazalo za vse prej kot lahko, saj puščicam kar ni in ni bilo konca, pravtako pa v temi ni mogel videti puščice preden se je zapičila v tla. Želel se je ustaviti, a to se je zdel še večji samomor, zato je zaokrožil s pogledom naokoli in nekaj metrov desno zagledal še eno podrto drevo. A to je uničilo njegovo zbranost in še preden je lahko rekel "puščica se je zarila v moje telo in mislim, da je to moj zadnji dan na tej prelepi puščičasti zemlji," je že ležal na tleh s puščico, ki mu je štrlela iz rame. Ozrl se je za Amber in opazil, da tudi ona leži na tleh, le da iz njenega telesa ni štrlelo nič. Ironično so ravno takrat kentavri nehali streljati. "Preklete mutantske golorite spake," je zagodrnjal in si izdrl puščico iz telesa - to je seveda spremljalo mnogo stokov, katerih Alex ni hotel priznati. "Rade volje bi se pretvarjal da odhajam," je zopet zagodrnjal in se postavil pokonci.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Prepovedani gozd - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 3 I_icon_minitimePet Feb 26, 2010 11:30 am

Amber je zadela močno namerjena puščica in jo zadela v trebuh s tako silo, da se je prekucnila v travo. Seveda ji ni pustila niti praske. Niti sekundo za tem je na tleh pristal še Alex, ki je utrpel malo hujšo škodo, kot ona. Urno se je pobrala s tal in opazovala, kako si je puščico iztaknil iz rame. Uh. To mora boleti. je pomislila. Že je hotela vprašati "si v redu?", ko si je premislila. Ni ravno primerno da vprašaš nekoga s precej veliko rano, ali je v redu. "Boš preživel?" je namesto tega vprašala. Imelo jo je, da bi mu ponudila roko in mu pomagala vstati, a imela je dva pošteno dobra razloga da tega ni storila: 1. njena koža je bila neobičajno hladna na dotik in 2. gotovo bi mu bilo neprijetno, če bi mu punca pomagala vstati. Torej je ostala pri miru in ga samo zaskrbljeno motrila. V nosnice jo je poščegetal slasten vonj, ko je iz njegove rame začela teči sveža kri v potočku. Obrnila se je stran. Še sreča, da sem bila včeraj na lovu, sicer ne bi bilo zabavno... "No, prav, torej se pretvarjajva, da odhajava," je prikimala in pri tem ga še vedno ni pogledala.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Gost
Gost




Prepovedani gozd - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 3 I_icon_minitimeSob Feb 27, 2010 9:24 am

Lissa se je sprehajala po čisto drugem koncu gozda. Slišala je, da je nekdo na drugi strani gozda. [il]Le kdo bi lahko bil?[/i] je pomislila. "Stavim, da je nekdo iz spolzgada" je zašepetala sama sebi. Še nikoli ni vohunila za nekom. A slišati je bilo zabavno. Kaj ko bi? ji je na misel prišla drzna idejo. Mar ne bi bilo preveč tvegano? ji je rekel tih glas v njej. Lissa se za glas ni menila. Odšla je naprej. Čisto tiho. Uporabila je urok, da je bil vsak njen korak neslišen. Zdaj je videla, da je nekdo tam. Bila sta najmanj dva človeka. Nekdo je sigurno iz spolzgada si je mislila. A iz katerega je doma je drug človek, ki je tam? Lissa se je odločila, da se za zdaj ne bo niti premaknila. Najprej bo počakala, da bo vedela da je varno zapustiti gozd.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Prepovedani gozd - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 3 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 11:10 am

Zaslišal se je zvok. Smeh deklice Lyre, ki se je sprehajala po gozdu. V naročju je nosila hermelina, ki se ji je zvijal po rokah. Ker se je samo smejala in gledala hermelina,se je zaletela v postavo, ki je stala tam. "Oprosti, nisem nalašč. Ta hermelin je tako lep, ne moram pogledati stran... A! Moja noga! Na pomoč, nogo sem si zvila!Ne, zlomila! Ne... Oh, joj, boli!" je kričala, saj je bolečino začutila šele kasneje. Sploh se ni zaletela v postavo, prsti so se ji zataknili pod korenino in se je spotaknila. Njeni prsti na nogi so bili čudno zaviti navzgor. Upala je, da ji bo postava poleg nje pomagala. A bolečina se je večala, Lyra pa se je trudila, da ni izgubila zavesti.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Prepovedani gozd - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 3 I_icon_minitimeSob Mar 06, 2010 11:48 am

Lissa se je obrnila. Za sabo je zagledala deklico. "Je vse v redu?" je vprašala. Kaj pa bi lahko bilo v redu Lissa? se je oštela v mislih. "Ti pomagam" je vprašala. Seveda ji pomagaj! se je spet oštela. Videla je, da si je dekle zlomilo nogo. "Bo že bolje je zašepetala." "Te peljem v ambulanto?" je vprašala nekaj trenutkov zatem. Deklici, ki je bila na tleh je ponudila roko da ji pomaga vstati. "Poleg tega pa jaz sem Lissa Bell" se je predstavila.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Prepovedani gozd - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 3 I_icon_minitimeNed Mar 07, 2010 8:58 am

"Jaz sem...auuu...Lyra...auuu...Belacqua." Ko jo je vprašala, če jo pelje v ambulanto, je prikimala. Bolečina še ni pojenjala in v nogi jo je strašno trgalo. Hermelin jo je gledal in ji skočil v naročje. "On je Pan...talaimon." je rekla in pomignila proti hermelinu. Z zanimanjem je pogledal Lisso, potem pa jo je Lyra vprašala: "Iz katerega doma si? Jaz sem iz Gryfondoma. Oh, mislila sem, da sem se zaletela vate, ker pri začetku sploh nisem čutila bolečine.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Prepovedani gozd - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 3 I_icon_minitimeNed Mar 07, 2010 10:48 am

"Jaz sem iz Drznvraana" je rekla Lissa. Lissa se je še enkrat ozrla k osebama, ki sta bili tam. Pogledala je naokoli. Bili sta v središču gozda. "Izhoda ni bilo videti. "Morda veš v katero smer morava?" je vprašala Lissa. Še enkrat se je razgledala naokoli. "Mislim, da naju nekaj opazuje" je rekla Lissa. "Vsaj dve živali." Nenadoma je iz grma nekaj skočilo. Lissa se je obrnila. "Oh saj si le ti Sunny!" je vzkliknila. Njena rjava psička s belimi lisami ji je skočila v naročje. "To je Sunny moja psička" je Lissa predstavila Sunny. "Sunny to je Lyra" je rekla Lissa. "Ampak še nekaj naju opazuje" je rekla. "Bolje, da greva kam drugam." Ampak kam? Pogledala je Lyro, ki nje bila še vedno na tleh. "Poznam urok, da te noga ne bo več tako bolela in, da boš lahko hodila" je rekla Lissa, potiho izrekla urok in zamahnila s palico. "Pridi" je rekla Lyri in ji pomignila naj gresta naprej.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Prepovedani gozd - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 3 I_icon_minitimePon Mar 08, 2010 6:16 am

Lyra je šla za Lisso, hermelin pa ji je skočil v naročje. Potem pa se je spomnila..."Ojej!" je rekla in stekla k mestu, kjer je bila prej, pobrala rdečo torbico, a bilo je prepozno. Iz torbice je že padel predmet, zlat in težek, star, a dragocen. "Tale predmet..." je začela govoriti Lissi, pa je mislila, da bi skrivnost zadržala, razen, če bi Lissa silila vanjo in bi ji morala povedati... Kaj pa, če Lissa ve, kaj je ta predmet? No to bi lahko izvedela na dva načina...Oziroma vprašala dve osebi...Oziroma dve osebi in en predmet. Predmet je spet vtaknila v torbico. "Tale predmet je moja velika skrivnost." je dokončala prejšnji stavek. "O njem ti povem več, ko se bolje spoznava.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Prepovedani gozd - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 3 I_icon_minitimePon Mar 08, 2010 6:56 am

Lissa je pokimala. "Morda veš v katero smer morava?" je vprašala. "Ah, greva kar v to smer" je rekla Lissa in pokazala naravnost. "Mislim, da je tam izhod" je rekla. "Kaj pa ti misliš? je nekaj trenutkov vprašala Lyro potem pa odšla naprej. Po dveh korakih se je Lissa ustavila. "Zdaj ne menim več, da je to prava pot" je rekla. Potem pa naredila še en korak in se ustavila.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Prepovedani gozd - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 3 I_icon_minitimeČet Mar 25, 2010 7:09 am

Lyra je vzela zlati predmet. Podoben je bil uri, ali kompasu. Kazalce je nekam nastavila in rekla: "Sva na pravi poti." je rekla in šla naprej. Čez nekaj časa je opazila, kako je bilo dreves vse manj in jih na koncu sploh ni bilo več. "Vidiš! Resnicomer nikoli ne laž..." ni dokončala stavka. Njena skrivnost je bila izdana. No, bravo jaz! Po glavi mi hodijo le diski mrtvecev v kleti kolidža in sever... Na resnicomer pa pozabim! "No zdaj očitno veš, kaj je to. A ne misli, da te ga bom naučila uporabljati." je rekla in ga spravila nazaj v rdečo torbico. Hermelin ji je skočil v naročje. "Lissa, če komu kaj izdaš...No, mislim, če bo treba komu izdati, to vsekakor ni NOBEN študent, kvečjemu učitelj."
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Prepovedani gozd - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 3 I_icon_minitimeČet Mar 25, 2010 8:10 am

Lissa si je ogledala resnicomer nato pa ga je Lyra že spravila v torbo. Kakšna čudna reč si je mislila. "Pridi greva naprej" je rekla. Sunny bom rajši dala na vrvico si je mislila. Iz žepa kavbojk je potegnila povodec. "Sunny pridi" je zaklicala in njena psička je pritekla k njej. Lissa jo je pripela na povodec. Nato je z Lyro nadaljevala pot.
Nazaj na vrh Go down
Rose Anne Slim
Spolzgad
Spolzgad
Rose Anne Slim


Žival : Podlasica Sinoby
Palica : Iz lipe in krvi zmaja, 23 cm.
Število prispevkov : 175
Kraj : Bradavičarka

Prepovedani gozd - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 3 I_icon_minitimeČet Mar 25, 2010 10:48 am

Rose je tavala po gozdu z palico v rokah. "Kje za vraga sem?!" je jezno pomislila in se ustavila. Nato je pred seboj zaslišala korake. Kmalu je ugledala tito Drznvaanko in še eno punco. "Kaj pa vidve tukaj, ali ne bi morale že spati?" ju je vprašala Rose in se zahihitala. Hladno je pogledala Drznvaanko in jo premerila od glave do pet. Zdaj je še huje oblečena kot prej, je pomislila in se hladno nasmehnila..
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com
Gost
Gost




Prepovedani gozd - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 3 I_icon_minitimeČet Mar 25, 2010 12:23 pm

Zdaj pa se je samo še tega manjkalo, da je prišla ta. "Tam imaš svojo spolzgadovko in še nekoga" je rekla Lissa in pokazala v nasprotno smer, čeprav ni bila popolnoma prepričana, da je bila tam res spolzgadovka. "Pridi Lyra greva naprej" je rekla Lissa in se delala, da spolzgadovke sploh ni. Kako je grozna, kakšen grozen stila oblačenja ima in še tako zelo tečna je si je mislila Lissa. Z Lyro sta bili zdaj že daleč stran od spolzgadovke.
Nazaj na vrh Go down
Rose Anne Slim
Spolzgad
Spolzgad
Rose Anne Slim


Žival : Podlasica Sinoby
Palica : Iz lipe in krvi zmaja, 23 cm.
Število prispevkov : 175
Kraj : Bradavičarka

Prepovedani gozd - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 3 I_icon_minitimeSob Maj 22, 2010 8:42 am

Rose je hitro tekla globje v gozd. Imela je občutek, da ji nekdo sledi. Nato je ugotovila, da Amber ni za njo. "Amber?! Amber?!" je začela glasno klicati. Iz škornja je potegnila palico in zaklicala: "Lumos!" Na palici se je pojavila svetla iskra. Rose je osvetlila predel gozda, kjer se je nahajala. Nikogar ni bilo, vendar je slišala kako nekdo teče. Prestrašeno se je ozirala na vse strani, vendar ni videla nikogar. "Amber?!" je še enkratb zaklicala ...
[Amber]
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Prepovedani gozd - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 3 I_icon_minitimeSob Maj 22, 2010 11:32 am

Izza drevesa je skočila temna postava z razmršenimi lasmi. "Ja, tako mi je ime," je odvrnila Amber in se zarežala. Ravno kar je prišla z lova in njene ustnice so bile še rdeče od krvi. Obliznila si jih je in opazovala Rose. "Kaj pa ti počneš tukaj?" je vprašala. "Nevarno je takole postopati po gozdu. Nikoli ne veš, na kakšne prikazni lahko naletiš ..."
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Rose Anne Slim
Spolzgad
Spolzgad
Rose Anne Slim


Žival : Podlasica Sinoby
Palica : Iz lipe in krvi zmaja, 23 cm.
Število prispevkov : 175
Kraj : Bradavičarka

Prepovedani gozd - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 3 I_icon_minitimeSob Maj 22, 2010 11:42 am

"No, super. Zdaj vem," je rekla Rose in se zasmejala. "Ali si me mogoče lovila?" je vprašala in se namrščila. "No, v glavnem, to ni to kar sem te iskala. Jedci smrti so prišli," je panično rekla. "V gozdu so, jaz pa sem vedela da si ti tukaj, zato sem te prišla iskat," je hitro razložila. Opazovala je dogajanje okoli sebe, ko je nenadoma mimo njene glave švignila zelena svetloba. "Avada kedavra!" se je zaslišalo izza dreves in še ena svetloba je priletela mimo Rose. "Sranje!" je jezno zaklela. "Hromi!" Palico je usmerila, iz koder je prihajala kletev in zaslišal se je ženski krik. "Ha, pa sem jo!" je ponosno izjavila in nato prestrašeno pogledala Amber...
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Prepovedani gozd - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 3 I_icon_minitimeSob Maj 22, 2010 11:50 am

Amber je presenečeno vzkliknila, ko ji je mimo ušesa švistnila kletev smrti. "Kako so prišli sem?! Saj je šola zavarovana!" Iz žepa je povlekla palico. "Protego." Okoli njiju se je zarisal prozoren ščit. "Tako, zdaj nama nič ne morejo, lahko pa midve njim. Hromi! Oviralis!" Palico je usmerjala v vse možne strani, saj jedcev zaradi teme sploh ni videla. Upala je samo, da ni slučajno zadela kakšne nedolžne veverice, ki je slučajno priskakljala mimo.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Rose Anne Slim
Spolzgad
Spolzgad
Rose Anne Slim


Žival : Podlasica Sinoby
Palica : Iz lipe in krvi zmaja, 23 cm.
Število prispevkov : 175
Kraj : Bradavičarka

Prepovedani gozd - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 3 I_icon_minitimeSob Maj 22, 2010 11:54 am

"Kako neki?! Ravnatelj je totalni butelj. Ziher jih je nekdo spustil v šolo," je zasikala in usmerjala palice v vse možne strani. Nato se je prikazala temnolasa, visoka ženska. V rokah je stiskala palico, ki jo je usmerila naravnost v ščit. "Hromi!" je zavpila. Nič. Še enkrat je poskusila. Spet nič. "Nič ne moreš, Bella," je hudomušno rekla Rose in usmerila palico v Bello. "Zroxis!" je zaklicala Rose in zavihtela palico v smeri urinega kazalca. Iz Belline roke je poletela palica daleč stran. "Kaj boš pa zdaj?" jo je vprašala Rose in se zasmejala.
Nazaj na vrh Go down
https://www.facebook.com
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Prepovedani gozd - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 3 I_icon_minitimeSob Maj 22, 2010 12:02 pm

Tedaj so jedci naredili krog okoli ščita. Vsi so uperili palice vanj in zamomljali urok. Ščit se je razpočil. "Žal mi je, ni bil dovolj močen," se je zlobno zakrohotala Bella. Amber je uvidela, da nima smisla pričarati še enega, zato se je umikala kletvam in druge uroke pošiljala nazaj v gručo jedcev. Vsaj eden je padel. Ostalo jih je še vsaj 50. Ne moreta zmagati.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Sponsored content





Prepovedani gozd - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prepovedani gozd   Prepovedani gozd - Page 3 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Prepovedani gozd
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 4Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Prepovedani hodnik

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG čarovniška šola :: Bradavičarka :: Okolica Bradavičarke-
Pojdi na: