RPG čarovniška šola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Sovji stolpič

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Sovji stolpič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Sovji stolpič   Sovji stolpič I_icon_minitimePet Jul 31, 2009 6:55 am

Do sovjega stolpiča vodi dolgo stopnišče. Ko končno prideš na vrh, se znajdeš sredi pravega sovjega gnezda. Na poličkah na stenah so sove, ki se oglašajo s svojim značilnim: Huu-huu! Po tleh je polno sovjih iztrebkov. Tukaj so šolske sove in sove učencev, ki jih puščajo tu, kjer je zanje bolj domače. Sem prideš, ko hočeš komu poslati pismo.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Virginia Waldorf
Gryfondom
Gryfondom
Virginia Waldorf


Žival : sova in tiger Rocky
Palica : samorogova dlaka, 29 cm, vrba
Število prispevkov : 224
Birthday : 27/03/1998

Sovji stolpič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolpič   Sovji stolpič I_icon_minitimeSob Okt 10, 2009 10:02 am

Loryna je prišla v stolpič. Poklicala je svojo sovo in ta je priletela k njej. Loryna je pričarala nekaj semen in jih ji dala. Sova, po imenu Niky je z veseljem pozobala semena. Loryna jo je malo pobožala ter sedla na okensko polico. Sova ji je sedla na ramo in tako sta sedeli... Kmalu je sova odletela in Loryna je skočila iz okenske police. Opazovala je sove in jih hranila s semeni. Takrat so sove začele napadati, saj so želele še semen in Loryna je pričarala ščit. Tako ji tudi razni uroki ne bi mogli do živega.
Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Sovji stolpič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolpič   Sovji stolpič I_icon_minitimeSob Okt 10, 2009 10:08 am

Takrat je vstopil Mike. "No, no, poglej kdo se je narisal... Me boš spet napadla? Ali boš spet stekla? Tokrat sem pripravljen. No, paglavka. Vzemi palico!" Mike je izvlekel palico. "Premagal te bom častno! Ne bom veljal za umazanega čarovnika, a če se boš za to izkazala ti, bom to tudi jaz. Tudi žrlele kletve so mi znane in Imperatorjeva mi gre zelo dobro od rok," je rekel Mike in Loryo prebodel z pogledom.
Nazaj na vrh Go down
Virginia Waldorf
Gryfondom
Gryfondom
Virginia Waldorf


Žival : sova in tiger Rocky
Palica : samorogova dlaka, 29 cm, vrba
Število prispevkov : 224
Birthday : 27/03/1998

Sovji stolpič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolpič   Sovji stolpič I_icon_minitimeSob Okt 10, 2009 10:15 am

"No, no, poglejte, kdo se je prikazal!" je izzivalno začela. "Seveda te lahko premagam. Moj oče: slaven čarovnik in prej je bil Učitelj obrambe. Torej znam, se ti ne zdi? HROMI!" Zadnjo besedo je zavpila in opazovala, kaj se bo zgodilo. Še enkrat je obnovila ščit.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Sovji stolpič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolpič   Sovji stolpič I_icon_minitimeSob Okt 10, 2009 10:21 am

Amber je že hotela vstopiti, ko je izza vrat zaslišala streljanje urokov. Po glasovih je prepoznala Mika in Loryno. Ker je bila znana po svoji radovednosti je obstala pred vrati in pokukala skozi ključavnico. Da ne bo Mika sram pred mano, če bo izgubil... si je rekla in se sama pri sebi nasmehnila. Vso srečo, prijatelj!
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Sovji stolpič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolpič   Sovji stolpič I_icon_minitimeSob Okt 10, 2009 10:21 am

"No, da povem, je moj oče eden največjih čarovnikov svojega časa. JACK SNAKE," po prostoru je odmevalo ime Mikovega očeta.
Snop rdeče svetlobe se je dvakrat zaletel v kamniti zid. "Tudi jaz znam, se ti ne zdi? Še enkrat se je izmaknil. Moj oče je tudi učil OPMS in me je naučil več, kot si misliš. Hitrismurelis!" Nevidni ščit se je z pokom izničil. Krostayay!" Snop rumene svetlobe se je odbijal od vseh zidov. Enkrat bo zagotovo zadel tarčo. Mike se je obdal z močnejšim ščitom: "Kropesitis!" Le njega je oblil 10 plastni ščit prozorno - modre barve. Takrat se je rumeni urok zapodil proti Loryani. "Igre je konec, ta urok naredi nekaj.... No ti bom povedal kasneje." Snop je zadel Loryano prav med oči.
Nazaj na vrh Go down
Virginia Waldorf
Gryfondom
Gryfondom
Virginia Waldorf


Žival : sova in tiger Rocky
Palica : samorogova dlaka, 29 cm, vrba
Število prispevkov : 224
Birthday : 27/03/1998

Sovji stolpič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolpič   Sovji stolpič I_icon_minitimeSob Okt 10, 2009 10:29 am

Skoraj bi jo zadel a je Loryana pravi čas začarala obrambni urok. Kar streljala je uroke: "Hromi! Zroxis! Polkanogra! Napadigadi! Locomotor Mortis! Kamnitis totalis! Nesposobio! Chitlivium! Krostayay!" Vsak urok je ponovila vsaj štirikrat in nato obnovila svoj ščit, poleg tega pa se še dodatno zaščitila, tako da je ta urok ponovila večkrat. Nato je proti Miku streljala uroke.
Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Sovji stolpič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolpič   Sovji stolpič I_icon_minitimeSob Okt 10, 2009 10:37 am

"Tovrstni uroki ne bodo zadostni," je rekel Mike in se pribljižal. "Vsi uroki so zamanj pri tem ščitu! Ugh" Vsi uroki so se odbijali, a zadnji je Mika vseeno skupaj s ščitom zabil v vrata. Slišal je nekaj za vrati. Hitro je Loryi poslal v misli: Dobra čarovnica si. To bova dokonjčala enkrat drugič. Zdajle moram nekaj nujnega izvedeti. Zdajle se pretvarjaj, da te zadenem. Istrelil bom Hromi. Ne bom te zadel, a pretvarjaj se, da te bom. Nato te bom vprašal, če boš šla z mano na ples. Nato se bo morda nekaj zgodilo. Pomagaj mi.
"Hromi!" Mike je počakal na odziv.
Nazaj na vrh Go down
Virginia Waldorf
Gryfondom
Gryfondom
Virginia Waldorf


Žival : sova in tiger Rocky
Palica : samorogova dlaka, 29 cm, vrba
Število prispevkov : 224
Birthday : 27/03/1998

Sovji stolpič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolpič   Sovji stolpič I_icon_minitimeSob Okt 10, 2009 10:48 am

"Kaj? Nič ne razumem!" je tiho rekla. Stala je na miru, ko je pa Mike izstrelil Hromi pa jo je pomotoma zadel in Loryna je padla po tleh. Vmes, ko je padala, si je mislila: "Spet! Krasno. Ka... Zadnje misli ni mogla dokončati, saj je padla v komo.
Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Sovji stolpič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolpič   Sovji stolpič I_icon_minitimeSob Okt 10, 2009 10:52 am

"Hh, Vstani!" Lorya je vstala. V misli ji je hitro poslal: ...Hvala...in oprosti. Igraj prosim.... Nato pa dejal, zelo naglas, da bi ga le slišala Amber, za katero je predvideval, da stoji za vrati: "Loryana, ali bi šla z mano na ples?" Pomežiknil ji je. Vrata so bila odprta in sove so vneto gledale, kaj se dogaja, kot, da bi bila telenovela v živo. Mike je v mislih odšteval 3,2,1 Lahko pošiljam misli in jih berem. Nekaj moram izvedeti. Glede Amber je. Samo manjši hec. In z hromi te res nisem ciljal. Še enkrat oprosti
Nazaj na vrh Go down
Virginia Waldorf
Gryfondom
Gryfondom
Virginia Waldorf


Žival : sova in tiger Rocky
Palica : samorogova dlaka, 29 cm, vrba
Število prispevkov : 224
Birthday : 27/03/1998

Sovji stolpič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolpič   Sovji stolpič I_icon_minitimeSob Okt 10, 2009 10:57 am

"Ja!" To je Loryana zavpila, saj je hotela Miku pomagati.Potem se je Loryna delala, kot da je padla po tleh in tam obležala. Napeto je poslušala in zamrmrala "nič ni" svojim mislim. Še vedno je ležala na tleh in oči trdno tiščala skupaj. Prej takšno sovraštvo, sedaj pa tako...


Nazadnje urejal/a Loryna Malfoy Sob Okt 10, 2009 11:01 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Sovji stolpič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolpič   Sovji stolpič I_icon_minitimeSob Okt 10, 2009 11:00 am

Mike ji je hitel pošiljati v misli: Tega ne mislim resno. Poslušaj. Tvoj prijatelj bom. In Amber tudi. Le pomagaj mi. Za Amber gre. Zanima me, če bo ljubosumna nate, če te povabim na ples. Tega ne mislim resno, le preizkus je. Se pa bom družil s tabo in nebom te zaničeval. Tudi Amber bom prepričal. Prosim, pomagaj mi. "Vstani." Urok hromi se je izničil in Lorya se je spet lahko premikala.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Sovji stolpič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolpič   Sovji stolpič I_icon_minitimeSob Okt 10, 2009 11:03 am

Amber na drugi strani vrat je zastalo srce. Po-povabil jo je na p-ples? "Ne..." je tiho zajavkala in po licih so ji začele polzeti solze, kar sicer ni bilo normalno za vampirko. Toda ni si mogla pomagati. Potem se je odločila. Jezno si je obrisala solze in treskoma so se odprla vrata v stolpič. "Oh, romantika! Oprostita, da motim. Mike, mislila sem samo... ah pozabi." Toda ni se mogla več zadrževati in začela je kričati: "Mislila sem... mislila sem..." Zmanjkalo ji je besed. "Saj je vseeno! Kar imej to gryfondomovko!" Spet so se začele vsipati nekontrolirane solze. Stekla je po stopnicah navzdol in se na sredi stopnišča ustavila ter se sesedla in tiho ihtela.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Virginia Waldorf
Gryfondom
Gryfondom
Virginia Waldorf


Žival : sova in tiger Rocky
Palica : samorogova dlaka, 29 cm, vrba
Število prispevkov : 224
Birthday : 27/03/1998

Sovji stolpič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolpič   Sovji stolpič I_icon_minitimeSob Okt 10, 2009 11:06 am

Loryna je sunkovito odprla oči in vstala. Stopila je do vrat in pogledala ven ter slišala jok. Ozrla se je k Mikeu in pogledala nazaj na stopnice. "Ona je mislila... resno" je izjavila. "Očitno... si ji všeč" je povedala in sedla na okensko polico.
Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Sovji stolpič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolpič   Sovji stolpič I_icon_minitimeSob Okt 10, 2009 11:12 am

Mike je prikimal: "Juhu!" Poskočil je nato pa se obrnil proti Loryi. "Hej, si v redu?" Je začel, nato pa ji je dejal: "Nujno te rabim pri tem. Amber grem povedat in... Rabim tvojo pomoč. Brez skrbi, ne bo te za vedno sovražila. Z Anne sta zdaj najboljši prijateljici." Sklonil je glavo in se odpravil proti stopnišču. "Loryana, pridi." Mike se je odpravil po stopnicah. Amber je sedela na eni od sredinskih in Mike jo je prijel za ramo: "Poslušaj, Amber. Vse je bila preizkušnja. Zate. Nisem vedel, ali vampirji plešete in... se zabavate. Čeprav trenutno nisi vampir... Nisem vedel, če znaš." Nato je pritekla še Loryana in Mike je nehal govorit o vampirjih. "Ali mi lahko oprostiš. Loryana tudi ni tako slaba. Lahko bi bili prijatelji..."
Nazaj na vrh Go down
Virginia Waldorf
Gryfondom
Gryfondom
Virginia Waldorf


Žival : sova in tiger Rocky
Palica : samorogova dlaka, 29 cm, vrba
Število prispevkov : 224
Birthday : 27/03/1998

Sovji stolpič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolpič   Sovji stolpič I_icon_minitimeSob Okt 10, 2009 11:15 am

Loryana je sedla na stopnico. "Vse je res" je priznala. "Želel te je preiskusiti, ali boš ljubusumna name. Vse je... tako kot igra" je rekla in zardela. Ne želim, da me sovraži zaradi tega... Upam, da bo tako kot je rekel Mike in me nebo za vedno zasovražila...
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Sovji stolpič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolpič   Sovji stolpič I_icon_minitimeSob Okt 10, 2009 11:21 am

Amber si je z rokavom takoj obisala solze in skočila pokonci. Ne bom mu pokazala, da sem žalostna zaradi tega! Če je njemu vseeno, je tudi meni! je sklenila. "Ni res! Lažeta, samo da me ne bi prizadela! Briga me, kar pojdi z njo! Vseeno mi je, vseeno!" je skoraj vpila. Ves ta čas... Jaz pa sem mislila... "Zakaj si to naredil?" je zašepetala in glas se ji je zatresel.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Virginia Waldorf
Gryfondom
Gryfondom
Virginia Waldorf


Žival : sova in tiger Rocky
Palica : samorogova dlaka, 29 cm, vrba
Število prispevkov : 224
Birthday : 27/03/1998

Sovji stolpič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolpič   Sovji stolpič I_icon_minitimeSob Okt 10, 2009 11:22 am

"Ni te želel prizadeti" je še enkrat ponovila.


(napišem pozneje naprej, morm posesat dnevno)
Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Sovji stolpič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolpič   Sovji stolpič I_icon_minitimeSob Okt 10, 2009 11:26 am

"Pogej, Amber. Tukaj imam mini mislito. Lahko si pogledaš, da je res. Iz žepa je potegnil mislito, veliko za malo večjo pest. Vanj je natočil vodo, ki jo je imel v epruveti v žepu. Nato je palico prislonil na glavo in hitro potegnil. Za balico se je vlekel daljši džemast izvleček misli. Izlil ga je v mislito in ga potisnil Amber. Dogajalo se je hitro, le da je lahko Amber slišala Mikove misli. "Oglej si. Prosim," je rekel Mike. Bil je rahlo potrt.
Nazaj na vrh Go down
Virginia Waldorf
Gryfondom
Gryfondom
Virginia Waldorf


Žival : sova in tiger Rocky
Palica : samorogova dlaka, 29 cm, vrba
Število prispevkov : 224
Birthday : 27/03/1998

Sovji stolpič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolpič   Sovji stolpič I_icon_minitimeSob Okt 10, 2009 11:32 am

"Torej si le poglej!" je hitro rekla Loryna. "In boš vrjela. Glej, midva z Mikeom nimama nič. On me ne mara... Jaz pa... I-ss-to čut-tttim do njegga" Ko je to povedala je zardela, to pa tako, kot je znala le ona. Ko bi Amber vedela, kakšen se meni zdi Mike... Kljub temu, da me je napadel, jaz pa njega...
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Sovji stolpič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolpič   Sovji stolpič I_icon_minitimeSob Okt 10, 2009 11:44 am

Amber ga je pogledala s priprtimi očmi, a nazadnje se je le odločila, da poskusi. Ampak s tem se ne bo nič spremenilo! je odločno pomislila in se potopila v Mikove misli...
Opazovala je, kako je potekal dvoboj. Potem je zaslišala škripanje in Mika, kako se je komaj opazno zdrznil. Sem bila tako glasna, ali kaj?! jo je prešinilo. Potem je Mike zadel Loryno in jo vprašal, če bi šla z njim na ples. Ob tem ji je pomežiknil. Vse je bilo načrtovano! Potem je zagledala sebe, kako je planila v sobo. Uff, morala bi se počesati... Lorya je rekla, da ji je všeč... Imela je prav... Potem je Mike veselo rekel: "Juhu!" In Amber se je ob tem skoraj nasmehnila. Potem je stekel po stopnicah dol in Amber je potegnilo iz mislita.
Mike in Loryna sta bila še vendo tam, kot prej. "Zakaj ti je bilo tega treba?" je preprosto vprašala prijatelja, v njej pa je kar žuborelo od misli. To je bilo nesramno! Ampak rekel je juhu... Ampak vseeno! Zakaj je to naredil? Hudobno! Podlo! Toda njegov 'Juhu' ji še vedno ni ušel iz misli. Potem je Loryna pripomnila, da čuti isto. Zakaj tako jeclja? Sumljivo se mi zdi...


Nazadnje urejal/a Amber Lily Black Sob Okt 10, 2009 12:37 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake


Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

Sovji stolpič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolpič   Sovji stolpič I_icon_minitimeSob Okt 10, 2009 11:49 am

"Amber, mislil sem, da... ti nisem všeč." Je Mike rekel s sklonjeno glavo. Nato se je ozrl proti Loryani. "az te ne sovražim. Skoraj vsakogar imam rad, le da Amber na drugačen način. Vsi bomo prijatelji. In Amber" Mike se je obrnil proti njej in rekel: "Bi šla na ples z mano? Brez heca?" V očeh mu je bleščala zvezda kakor še nikoli prej.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Sovji stolpič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolpič   Sovji stolpič I_icon_minitimeSob Okt 10, 2009 12:01 pm

Amber je v hipu pozabila na vso jezo, ki se je nakopičila v njej. "Z veseljem, Mike..." je odgovorila in globoko v njenih očeh se je prižgal plamenček radosti. Mike&Amber... kako prisrčno... se je smejal glasek v njenih mislih. Tega trenutka ne smem nikoli pozabiti... Bila je srečna srečna srečna...
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Virginia Waldorf
Gryfondom
Gryfondom
Virginia Waldorf


Žival : sova in tiger Rocky
Palica : samorogova dlaka, 29 cm, vrba
Število prispevkov : 224
Birthday : 27/03/1998

Sovji stolpič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolpič   Sovji stolpič I_icon_minitimeNed Okt 11, 2009 9:20 am

Loryna je tiho vstala in počasi odšla po stopnicah. Čutila je, da je Amber ne mara in ni se hotela vsiljevati. Če me ne mara, me ne mara. Nič ne morem. si je mislila in odšla v sovji stolpič.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Sovji stolpič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Sovji stolpič   Sovji stolpič I_icon_minitimePon Feb 08, 2010 11:28 am

Lissa je prišla v sovji stolpič. V hipu je zagledala njeno sovo Soffy. Nenadoma ji je zasmrdelo pod nogami. Lissa je pogledala dol. "Fuj!" je rekla. Stopila je na sovji iztrebek. Nogo je obrisala kar v tla. K njej je priletela njena sova Soffy. Lissa jo je pobožala. Potem ji je na nogo zavezala pismo in sova je odletela. Lissa se je sama pri sebi nasmehnila. Zrla je za njo tudi ko je bila sove le še pikica je še vedno zrla za njo.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Sovji stolpič Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Sovji stolpič   Sovji stolpič I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Sovji stolpič
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG čarovniška šola :: Bradavičarka :: Prostori-
Pojdi na: