...

KazaloPortalCalendarPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Dvorana KŽTD

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Clarissa Wolff
Spolzgad
Spolzgad

Žival : Mucka Lily, volčji mladič Rain, feniks Ell in mucek Nym.
Palica : Hrast, vampirjev zob 29 cm.
Število prispevkov : 50
Birthday : 19/05/1995
Kraj : Bradavičarka

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana KŽTD   Čet Jun 03, 2010 7:46 am

"V šoli?" "Kako mi gre v šoli?" "Zaenkrat še kar." "Pha fantje" je rekla Clarissa, in se ob besedi "fantje" namrdnila. "Ne" je odgovorila čisto na kratko. "Še nobenega fanta nisem spoznala in me tudi ne zanimajo" je rekla. "No, vsaj z Bradavičarke nobenega ne poznam." "Poznam našega soseda Edwarda, ki vsako noč joka in kriči na ves glas" je rekla. "Vesela sem, da mi ga zdaj ko sem na Bradavičarki ni treba več poslušati" je rekla. "Edward je star eno leto in pol" je še pristavila.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Rose Anne Slim
Spolzgad
Spolzgad

Žival : Podlasica Sinoby
Palica : Iz lipe in krvi zmaja, 23 cm.
Število prispevkov : 175
Kraj : Bradavičarka

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dvorana KŽTD   Čet Jun 03, 2010 9:19 am

"Oh, ravno pravšnji zate," naglo rekla Rose in se ob svoji pripombi zlobno nasmehnila. "Verjetno se zdaj še huje joče, ker si odšla. Veš, ne bi ga smela kar tako zapustit, vendar si pač morala iti. Se zgodi," je hladno rekla in spet vzela v roke zvezek. Začela je risati in pred oči so ji stalno lezli prameni las. Ni si jih umikala. Bilo ji je všeč, da je zakrila oči. Tako je izgledala lepše. "Prav res me čudi, kako to da tebe ne zanimajo fantje," je grenko še dodala in ukrivila ustnice v ravno črto ...
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://www.facebook.com

Dvorana KŽTD
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2