RPG čarovniška šola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kabinet prof. Emme Wenly C.

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Emma Wenly Cranger
The most important person
The most important person
Emma Wenly Cranger


Žival : Sova z imenom Harly
Palica : 28 cm,lipa,zelo je stara
Število prispevkov : 98

Kabinet prof. Emme Wenly C. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kabinet prof. Emme Wenly C.   Kabinet prof. Emme Wenly C. I_icon_minitimePon Jul 18, 2011 6:03 am

Tukaj je moj kabinet.Je zelo velik in bolj temačen,v njem so trije velikanska okna in ena vrata.Imam 2 veliki mizi na katerih presedim veliko časa,takrat ko ne učim.
Moj kabinet je eden največjih in najlepših kabinetov.
Nazaj na vrh Go down
Emma Wenly Cranger
The most important person
The most important person
Emma Wenly Cranger


Žival : Sova z imenom Harly
Palica : 28 cm,lipa,zelo je stara
Število prispevkov : 98

Kabinet prof. Emme Wenly C. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kabinet prof. Emme Wenly C.   Kabinet prof. Emme Wenly C. I_icon_minitimeČet Avg 11, 2011 1:18 pm

Emma pride v kabinet,zagleda velikega kosmatega pajka na mizi in reče : Vingardium leviosa! Pajek odleti ven,skozi okno.Začne se smejati,..Naenkrat pa nekdo potrka na njena vrata,Emma najprej pomisli,da je kakšen profesor,vendar kmalu spremeni mnenje.Skozi vrata stopi Amber Lily.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Kabinet prof. Emme Wenly C. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kabinet prof. Emme Wenly C.   Kabinet prof. Emme Wenly C. I_icon_minitimeNed Avg 14, 2011 2:15 pm

Amber se je cel dan samo prestopala po šoli in čakala, da bo ura pet in bo lahko šla služit svojo kazen. Ja, bilo ji je zelooo dolgčas.
Točno ob petih se je narisala pred kabinetom profesorice Cranger. Globoko je vdihnila, potem pa potrkala. Ne da bi čakala, da bi jo kdo povabil naprej, je vstopila. Jah, vljudnost ni bila nikoli Amberina lastnost.
Brez pozdrava je začela: "Prišla sem odslužit svojo kazen. Saj sem si prav zapomnila, da ob petih, ali pač?" je še dodala, ker se ji je profesorica zdela nekam začudena, kot da ne bi pričakovala nje, ampak koga drugega.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Sponsored content





Kabinet prof. Emme Wenly C. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kabinet prof. Emme Wenly C.   Kabinet prof. Emme Wenly C. I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kabinet prof. Emme Wenly C.
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Kabinet Emme Miller
» Kabinet pr. Victorie A. Potter
» Kabinet ravnatelja šole
» Kabinet Svetlane Snape
» Kabinet Hermione Watson

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG čarovniška šola :: Bradavičarka :: Kabineti in zbornica-
Pojdi na: