RPG čarovniška šola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Rika Elvina Weasley

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Rika Elvina Weasley
Drznvraan
Drznvraan
Rika Elvina Weasley


Žival : Lisica Katarina.
Palica : Jelkino leso, 25 cm. Jedro je sneg, ki se nikoli ne stopi.
Število prispevkov : 7

Rika Elvina Weasley  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Rika Elvina Weasley    Rika Elvina Weasley  I_icon_minitimeSob Dec 18, 2010 12:58 am

Ime in priimek: Rika Elvina Weasley
Značaj(vsaj 5 povedi): Rika je zelo pogumna ponca. Hkrati tudi kar pametna in prijazna. Dobra prijateljica, vredna zaupanja in nikoli ne izda skrivnosti.

Videz(vsaj 3 povedi): Rika ima svetlo rjave lase ki so malce nakodrani. Im čokoladno rjave oči tako kot njena mama in na nosu sedem pegic. Njeni prsti so posebne oblike tako da jih takoj prepoznaš.

Kratek življenjepis(vsaj 5 povedi): Rika se je rodila v Franciji tako kot njena sestra dvojčica Tara, ker sta bila njena starša tam ravno na počitnicah. Rika in Tara Sta najmlajši v družini. Imata tudi sestro Victorie in Brat Billflurja, ki sta oba starejša. . Doma so v brežnem domu. Rika se tam počuti super. Včasih gre na počitnice k babici in dedku v Jazbino kjer sreča bratrance in sestrične. Njena starša sta Bill Weasley in Fleur Weasley (Delacor). Svojo čarovnijo je pokazala leto kasneje kot Tara pri 5 letih in mama in oče sta bila res vesela da nista rodila šlapla. Njena starša delata v čarovniški banki Gringott. Njen oče je bil v Gryfondomu njena mama pa je hodila na francosko akademijo. Rika si želi, da bi bila v istem domu kot njena sestra dvojčica Tara.

Rojstni datum (brez letnice): 27.7

Palica(nujno je iti tudi na Prečno k Olchenbatu): Jelkino leso, 25cm. Jedro je poplnoma beli sneg, ki se nikoli ne stopi.

Žival: Severna lisica, ki ji je ime Lisa.

Rika Elvina Weasley  Arctic%20Fox

Slika:



Rika Elvina Weasley  The-adorable-and-smart-Rose-Weasley-rose-weasley-9008337-350-467






Nazadnje urejal/a Rika Weasley Malfoy Sob Jan 01, 2011 11:29 am; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Tara Jade Weasley

Tara Jade Weasley


Žival : Sova bele barve. Ime ji je Kokos.
Palica : Palica je narejena iz smrekovega lesa. Dolga je 29 cm jedro pa je samorogov rog.
Število prispevkov : 11
Kraj : Bradavičarka (Brežni dom in Jazbina med počitnicami)

Rika Elvina Weasley  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rika Elvina Weasley    Rika Elvina Weasley  I_icon_minitimeSob Dec 18, 2010 1:32 am

Uh torej sem jaz tvoja zmrlzla teta?
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Rika Elvina Weasley  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rika Elvina Weasley    Rika Elvina Weasley  I_icon_minitimeNed Dec 19, 2010 3:13 am

hmm najbolš bo, da ste use sestre ali sestrične, če je Weasley tok pogost priimek, kaj pravite?
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Tara Jade Weasley

Tara Jade Weasley


Žival : Sova bele barve. Ime ji je Kokos.
Palica : Palica je narejena iz smrekovega lesa. Dolga je 29 cm jedro pa je samorogov rog.
Število prispevkov : 11
Kraj : Bradavičarka (Brežni dom in Jazbina med počitnicami)

Rika Elvina Weasley  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rika Elvina Weasley    Rika Elvina Weasley  I_icon_minitimeSob Jan 01, 2011 4:44 am

Ja jaz sicer nimam nič proti ampak mislim da si Rika želi da bi se pisala Weasley Malfoy.
Nazaj na vrh Go down
Rika Elvina Weasley
Drznvraan
Drznvraan
Rika Elvina Weasley


Žival : Lisica Katarina.
Palica : Jelkino leso, 25 cm. Jedro je sneg, ki se nikoli ne stopi.
Število prispevkov : 7

Rika Elvina Weasley  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rika Elvina Weasley    Rika Elvina Weasley  I_icon_minitimeSob Jan 01, 2011 11:05 am

Ja Tara prav imaš oba priimka bi imela. Drugače me pa ne bi motilo če bi bili sestri kaj praviš?
Nazaj na vrh Go down
Tara Jade Weasley

Tara Jade Weasley


Žival : Sova bele barve. Ime ji je Kokos.
Palica : Palica je narejena iz smrekovega lesa. Dolga je 29 cm jedro pa je samorogov rog.
Število prispevkov : 11
Kraj : Bradavičarka (Brežni dom in Jazbina med počitnicami)

Rika Elvina Weasley  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rika Elvina Weasley    Rika Elvina Weasley  I_icon_minitimeSob Jan 01, 2011 11:08 am

Ja to bi bilo super ampak potem bi si morala spremeniti življenjepis in še priimek Malfoy bi morala odstraniti.
Nazaj na vrh Go down
Rika Elvina Weasley
Drznvraan
Drznvraan
Rika Elvina Weasley


Žival : Lisica Katarina.
Palica : Jelkino leso, 25 cm. Jedro je sneg, ki se nikoli ne stopi.
Število prispevkov : 7

Rika Elvina Weasley  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rika Elvina Weasley    Rika Elvina Weasley  I_icon_minitimeSob Jan 01, 2011 11:11 am

Pravzaprav me ne bi motilo. Torej bova jaz in Tara sestri. A sem lahko torej Rika Elvina Weasley? Ker sem prvo želela biti tako potem pa sem se odločila za Rika Weasley Malfoy.
Nazaj na vrh Go down
Rika Elvina Weasley
Drznvraan
Drznvraan
Rika Elvina Weasley


Žival : Lisica Katarina.
Palica : Jelkino leso, 25 cm. Jedro je sneg, ki se nikoli ne stopi.
Število prispevkov : 7

Rika Elvina Weasley  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rika Elvina Weasley    Rika Elvina Weasley  I_icon_minitimeSob Jan 01, 2011 11:14 am

Mene pa zanima zakaj se mi slika ne vidi?
Nazaj na vrh Go down
Tara Jade Weasley

Tara Jade Weasley


Žival : Sova bele barve. Ime ji je Kokos.
Palica : Palica je narejena iz smrekovega lesa. Dolga je 29 cm jedro pa je samorogov rog.
Število prispevkov : 11
Kraj : Bradavičarka (Brežni dom in Jazbina med počitnicami)

Rika Elvina Weasley  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rika Elvina Weasley    Rika Elvina Weasley  I_icon_minitimeSob Jan 01, 2011 11:16 am

Kar se tiče slike oprosti Rika ne vem. Torej vredu te bom vključila v življenjepis ti si ga pa moraš spremeniti.
Nazaj na vrh Go down
Rika Elvina Weasley
Drznvraan
Drznvraan
Rika Elvina Weasley


Žival : Lisica Katarina.
Palica : Jelkino leso, 25 cm. Jedro je sneg, ki se nikoli ne stopi.
Število prispevkov : 7

Rika Elvina Weasley  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rika Elvina Weasley    Rika Elvina Weasley  I_icon_minitimeSob Jan 01, 2011 11:24 am

Saj ni važno. Drugače pa že hitim popraviti življenjepis.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Rika Elvina Weasley  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rika Elvina Weasley    Rika Elvina Weasley  I_icon_minitimeČet Jun 30, 2011 2:26 pm

Drznvraan
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Sponsored content





Rika Elvina Weasley  Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Rika Elvina Weasley    Rika Elvina Weasley  I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Rika Elvina Weasley
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Monica Weasley
» Rose Weasley
» Hayley Jane Weasley
» Zoe Ginny Weasley Palma
» Vražje vragolije bratov Weasley

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG čarovniška šola :: Opisi :: Opisi- učenci-
Pojdi na: