RPG čarovniška šola
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Kaj trenutno počnete?

Go down 
+4
Mike Cornelius Snake
Hermiona Watson
Svetlana Snape
Amber Lily Black
8 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
AvtorSporočilo
Eve Snape-Evans
Spolzgad
Spolzgad
Eve Snape-Evans


Žival : črna mačka Bella
Palica : Tisovina, feniksovo pero, 32 cm.
Število prispevkov : 53
Birthday : 18/03/1995
Kraj : Anglija

Kaj trenutno počnete? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj trenutno počnete?   Kaj trenutno počnete? - Page 3 I_icon_minitimeČet Jan 28, 2010 8:34 am

Hermiona Watson je napisal/a:
Eve Snape-Evans je napisal/a:
je ravnokar prišla iz šole. Very Happy

btw. R, če ti tukaj ni všeč, je potem zatem bolje, da se odjaviš in ne po neportebnem smetiš po forumu.

Rhiannon nikoli ne smeti pa tut nikol ne bi smetila po forumu sam tolk! je ena izmed tistih ko pišejo najbolj kvalitetne poste na temle forumu!
mislila sem v tej temi. napisala je, da se odloča ali bo forum preprosto odpisala. ta tema ni mišljena za pisanje svojih odločitev.^^
Nazaj na vrh Go down
Hermiona Watson
Profesorica
Profesorica
Hermiona Watson


Žival : Snežna sova Penny in feniks Rowle
Palica : Ebenovina, 32 cm
Število prispevkov : 223
Kraj : Bradavičarka

Kaj trenutno počnete? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj trenutno počnete?   Kaj trenutno počnete? - Page 3 I_icon_minitimeČet Jan 28, 2010 9:38 am

ja in ka pol? sej je dilema tut ene vrste "kaj trenutno počnem"! pač in napisala je da se trenutno odloča o....
če pa misliš da to ni to pa nared novo temo:kaj trenutno razmišljam? pa se bomo tam razpisali
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost




Kaj trenutno počnete? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj trenutno počnete?   Kaj trenutno počnete? - Page 3 I_icon_minitimePet Jan 29, 2010 7:29 am

Eve - toliko o spammu! Preglej svoje prejšnje poste ;)

Drgač se pa ne kregajte - Lepo od Eve d je porabla tok časa z novim izgledom, še lepše pa od nas, ker smo že miljonkat povedal da nm je tastar izjemno všeč. Mogoče bi se splačalo mal prebrat vse skupi, preden greš na administracijo in cel forum obrneš na glavo...

Nasvet - naredi črke malo večje, jz zvečer dam leče vn in pol morem bit čist pr ekranu d sploh kj vidm Very Happy

Eve - glede prijavljanja - če nisi opazila sm tuki precej več časa kot ti in do zdej mi je po čudežu vse pasalo...sprašujem se zakaj mi ne več?

Amber - baje si nekomu spremenila opis ker ga/je nisi hotla dat v spolzgad? Ne bi voditelji morali bit pravični?

Hermiona - nikol se nisva pretirano spoznavali in to ampak vseeno hvala za podporo pa še zakon si Very Happy

Kaj trenutno počnem? Kisam se...

LP
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Kaj trenutno počnete? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj trenutno počnete?   Kaj trenutno počnete? - Page 3 I_icon_minitimePet Jan 29, 2010 9:19 am

nobenmu nism opisa spreminjala, če sm hotla da se spremeni, sem vprašala, če se to zdi v redu.
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Gost
Gost




Kaj trenutno počnete? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj trenutno počnete?   Kaj trenutno počnete? - Page 3 I_icon_minitimePon Feb 01, 2010 12:13 pm

Amber, večjo pisavo, pretty please? Eni smo slepi... sad geek

Kaj počnem? Dobre volje sem...relativno...mišek mi je umru in sm si šla novega kupit in zdej sm ga usposobla in zdej sm spet lahko na kompu cheers
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black
The most important person
The most important person
Amber Lily Black


Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

Kaj trenutno počnete? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj trenutno počnete?   Kaj trenutno počnete? - Page 3 I_icon_minitimeTor Feb 02, 2010 8:47 am

sm dala za eno številko večjo pisavo, če dam še večjo je pa grdo... bom kakšno drugo najdla Very Happy
Nazaj na vrh Go down
http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Gost
Gost




Kaj trenutno počnete? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj trenutno počnete?   Kaj trenutno počnete? - Page 3 I_icon_minitimeČet Feb 04, 2010 1:20 am

Ne sej zdej je kul wink

Počnem pa nič in vse. Pravzaprav nimam pojma kaj početi, zato vsaki dve minuti zamenjam opravilo. Ob desetih grem na kavico, potem pa generalka, zimsko čiščenje namreč (da se mi naujo še ščurki zaredil u kšnmu kotu) geek
Nazaj na vrh Go down
Svetlana Snape
Profesorica
Profesorica
Svetlana Snape


Žival : Claymug - črni maček
Palica : 45cm - preobjeda, akonit, omej
Število prispevkov : 370
Birthday : 17/06/1995
Kraj : Nekje v globinah.

Kaj trenutno počnete? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj trenutno počnete?   Kaj trenutno počnete? - Page 3 I_icon_minitimeSre Sep 22, 2010 10:50 am

Danes je bil neverjetno naporen športni dan, ampak vseeno se mi je potem uspelo še skotaliti v trgovino po sirove štručke in gledati 'Now what' ... to je naslov prve epizode v SEDMI SEZONI Housa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

srce please srce please srce please srce please srce please srce please srce please srce please srce please srce please srce please srce please srce please srce
Nazaj na vrh Go down
Emma Wenly Cranger
The most important person
The most important person
Emma Wenly Cranger


Žival : Sova z imenom Harly
Palica : 28 cm,lipa,zelo je stara
Število prispevkov : 98

Kaj trenutno počnete? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj trenutno počnete?   Kaj trenutno počnete? - Page 3 I_icon_minitimeSob Jul 23, 2011 12:52 am

sm na compu,drgač pa grem zdele u trgovino.
Nazaj na vrh Go down
Ginny Emma Granger
Drznvraan
Drznvraan
Ginny Emma Granger


Žival : Feniks Fawels, opica Line in veverica Coconut
Palica : Leskin les, 28 cm, repno pero njenega feniksa Fawlesa, upogljiva in nekoliko močnejša.
Število prispevkov : 38

Kaj trenutno počnete? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj trenutno počnete?   Kaj trenutno počnete? - Page 3 I_icon_minitimeSre Avg 10, 2011 2:33 pm

Gledam na uro in se čudim. (Kako je lahko že čez pol enajst?) Razz
Nazaj na vrh Go down
Ellie Brown

Ellie Brown


Žival : Sova Hamlet
Palica : 23 cm, vrba, Samorogova dlaka
Število prispevkov : 54

Kaj trenutno počnete? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj trenutno počnete?   Kaj trenutno počnete? - Page 3 I_icon_minitimeSre Avg 17, 2011 4:03 am

Sem u depri in jem čokolado.... drgač pa se malo sprehajam z enega na drug forum da vidm, če so mi kje odgovoril na kake poste.... nič uspeha zaenkrat ;)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kaj trenutno počnete? - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kaj trenutno počnete?   Kaj trenutno počnete? - Page 3 I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Kaj trenutno počnete?
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 3Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Trenutno poslušam...

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
RPG čarovniška šola :: Izven RPG- zabava :: Chat-
Pojdi na: