...

KazaloPortalCalendarPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Nekje, kjer čaka Voldemort

Go down 
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Ned Nov 08, 2009 8:09 am

Rhiannon se je naslonila na drevo in iz žepa izvlekla dve figurici, ki pa sta s flikom palice zavzeli vlogo dveh trupel. Z urokom lebdenja ju je odgnala proti Mojstru, ju pred njim položila na tla in se globoko priklonila.

"Moj Gospod - opravila sem, kar mi je bilo ukazano." Zahahljala se je. "Pravzaprav še malo več, kot mi je bilo ukazano." Z nogo je dregnila eno od trupel, potem pa se spet globoko priklonila in poljubila konec Mojstrovega plašča. Vzravnala se je in, brez da bi mu obrnila hrbet, oddrsala k drevesu ter se naslonila nanj, da bi tudi Mike lahko predstavil svoje delo.
Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake

Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Ned Nov 08, 2009 8:36 am

Mike je redkobesedno vrgel figurico v velikosti manjše barbike in action-mana zanemarljivo vrgel na jaso pred rdeče oči temnega moža z kačinim obrazom. Počasi je prikorakal in njegov temen - ne šolski plašč se je zvijal za njim kot kača v travi. Frcnil je s palico in dvignil pogled. Končno so se pokazale njegove sinje oči, ki so jih prej zakrivali lasje. Oči niso bile več modre. Bile so brezbarvno sive, v centralu mrežnice pa je gorelo. Ogenj v očeh mu je gorel in ko sta trupli zrastli je z dvojnim, nečloveškim glasom dejal: "Mojster, Opravil sem nalogo." Pol nasmešek se mu je narisal na obrazu, takrat pa je zapihal veter in enemu od jecev, ki je stal ob strani lordu Voldemortu se je snela kapuca. Mike je presenečeno, a še vedno nečloveško dejal: "Colin?! Ti si..." -"Ja, Živ sem, bratec. Si mislil, da bi me ubil moj stric?! Tistega dneva, ko je lord ubil celotno svojo družino, je našel mene, ko me je mama pestovala v rokah. Jokala se je, naj mi prizanese in ko se je je lord hotel znebiti mu je padla palica, saj mu je ta moja stara avša trgala vse! Takrat sem palico v roke dobil jaz. Enoleten, a še vedno sem bil zmožen izreči tisti dve besedi... Mogoče sem jih slišal, ko je Mojster ubil mojega očeta! Zaradi moje nadarjenosti me je vzel k sebi in me vzgajal do petega leta. Takrat sem se izgubil in vi ste me našli... Nikoli ti niso povedali, da nisem tvoj pravi brat, kajne? Čeprav je lord tvoj pol stric, si nisva v sorodu. A jaz te podpiram pri tvojem dejanju. Na pravo stran si prišel." Mike se je priklonil Colinu in nato še veliko globlje Mojstru.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Ned Nov 08, 2009 8:55 am

Rhiannon je ob poslušanju Colinovega monologa seštela dva in dva in takoj ji je bilo jasno, kaj se dogaja.

"Moj Mojster - koliko časa ste planirali, da boste Mikea vzgojili med Jedce? Od malega, kajne?" Zazrla se je v neznano in njene oči so postale meglene. Po nekaj trenutkih strmenja se je spet skoncentrirala na realnost. "Kaj pa jaz, Mojster? Stric mi je že od rojstva za rojstni dan vedno podarjal knjige o prerokbah...je kaj na tem?" Spet je izgubila stik z realnostjo in se pognala v razmišljanje, saj se ji je zdelo, da bi moralo zdaj zdaj vse pasti na svoje mesto.
Nazaj na vrh Go down
NPC

NPC

Žival : //
Palica : //
Število prispevkov : 19
Kraj : //

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Ned Nov 08, 2009 1:14 pm

Mojster se je ves čas samo zlobno nasmihal. Ko je zavladala tišina pa je spregovoril z visokim glasom: "Odlično sta opravila. Pri Jedcih je zelo pomembno, da naredita več in bolje. A vseeno se je bolje držati navodil lorda Mrlakensteina. Tukaj ni bilo seveda nobene škode, prej korist, a za drugič ne bi bil tako prepričan..." Obrnil se je k Malfoyevi: "Za Mika sem imel občutek, da bo nadarjen čarovnik, kot njegov oče, ki pa je na žalost moral umreti." V glasu se mu je čutilo, da mu v resnici ni niti najmanj žal. "Demoni pa vedno pridejo prav. Posebna magična bitja znajo biti zelo koristna. Sploh pa je bil tudi tvoj stric med mojimi podaniki. Gotovo je vedel..."
Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Sob Nov 14, 2009 1:00 am

Mike se je nasmehnil in se napol priklonil. Moral je umreti... zakaj?! Ali naj ga vpraša.... raje ne. Ne drznem si mojstru brati misli."Torej... kaj naprej..." je počasi izdavil in dvignil pogled. Lase, ki so zdaj bili na videz temni, zaradi gozda si je umaknil z obraza in se zazrl v Nagini, ki se je zvijala okoli mojstrove noge.
Nazaj na vrh Go down
NPC

NPC

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Sob Nov 14, 2009 2:35 pm

Mojstrove rdeče oči so se rahlo zasvetile. "Torej. Preidimo k naslednji nalogi. Ta je malo bolj komplicirana in pri njej vama mora pomagati lastna iznajdljivost in razmišljanje..." njegov govor je prekinila Nagini, ki je glasno zasikala. Mojster jo je pogladil po glavi in ji odgovoril v kačjem jeziku. Potem se je spet obrnil k Miku in Rhiannon in nadaljeval, kot ga ne bi nič zmotilo: "Na Bradavičarki je skrit predmet, ki mi ga morata prinesti. Predmet, ki je pripadal Salazarju Spolzgadu. Vem le to, da ga bodo poskušali učitelji čim bolj zavarovati. Potrudita se in ga najdita. Potem mi ga prinesita."
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Pon Nov 16, 2009 5:50 am

Rhiannon se je globoko priklonila in glasno oznanila: "Razumem, moj Gospod." Ritensko se je odmaknila od Mojstra in prispela do drevesa kjer je čakal Jayden. S komolcem ga je ostro dregnila pod rebra, češ naj že pripravi dvernik, saj ni imela namena izgubljati časa in se pasti nekje Merlinu za hrbtom, ko pa ima za delati toliko pomembnejših zadev.
Nazaj na vrh Go down
Jayden Mercury Clearwater
Profesor
Profesor
Jayden Mercury Clearwater

Žival : Ris Seth
Palica : Boomslangove luske, vrba, 32 cm
Število prispevkov : 86
Kraj : V neskončno temnem vesolju

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Sre Nov 18, 2009 10:03 am

Jayden je iz sence vse skupaj opazoval tako kot že prvo srečanje - tiho in na pogled nič kaj zainteresirano. Ko sta na tleh pristali dve figurici, je najprej mislil, da se Mike in Rhiannon iz Mojstra norčujeta in bo njegova naloga posrednika kmalu končana, onadva pa v prijetnem počitku pod rušo. A kmalu mu je prikapljalo, da sta to dve pomanjšani trupli njunih sošolcev - zdaj že bivših - in srečen je bil, da ju ni nikoli poznal. Njegovo pozornost je takrat pritegnil majhen, zaobljen hrošč, ki mu je nič hudega sluteč pristal na desnem ušesu. Najraje bi ga zdručkal, pa čeprav na svoji glavi, toda ta možnost je imela dve slabi strani - če bi sam sebi prisolil klofuto, bi izgledal precej bedasto, druga slabost pa je bila, da se mu roke ni ljubilo spraviti iz žepa plašča, saj se je ravno udobno naslonil na drevo. Tako je le odsotno opazoval Mojstra in otopeli možgani so mu prav začeli delovati šele, ko mu je v uho priletela beseda 'demoni'. Pozorneje je prisluhnil in kajkmalu ugotovil, da se to nanaša na Rhiannon. Rhiannon pa demon? Ta informacija je pri njem zbudila večje zanimanje kot pa hrošč in od tega trenutka naprej je prikrito opazoval Rhiannon, ne vedoč zakaj. Pod rebri je naenkrat zaznal komolec in zavedel se je, da je njegovo prikrito opazovanje očitno spodletelo. Vloga posrednika mu je že malce žrla živce, pa čeprav je bilo vse to za Mojstra. Toda ugovarjati ni nameraval, zato je z glasnim vzdihljajem, ki se je v tem tihem večeru sigurno slišal daleč, na plan privlekel dvernik, ki ga je iz srca sovražil in zadnje kar mu je padlo v oči je bila ostra modra svetloba.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://rpg-potter.forumotion.com/
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Sob Dec 26, 2009 2:31 pm

[Pol pa nč. Grema sam mi2, kr Rhiannonce ni. Pač recimo, d je napisala, d te je prjela za roko in čakala na mene.]

Mike je pokimal. "Razumem." S pogledom je ošinil Jaydena. "Torej gremo." Kaj bi lahko učitelji skrivali? Mogoče kaj kar ima ravnateljica? Čakaj... tista knjiga! Tisto o... ah, že vem. prijel je Jaydena in počakal, da se udejanijo v Meryascoveeno.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Sob Maj 22, 2010 12:59 pm

Kassia se je izdejanila tam, kjer bi lahkjo srečala Mojstra. Imela je srečo, da je opravila izpit za izdejanjenje. Čakala je nekaj časa, nato pa se je pred njo pojavil Mojster. Pokleknila je na kolena in zrla v tla. Zdaj se bo zgodilo, to kar sem si vedno želela, je veselo pomislila in se zagrizla v ustnico. "Mojster, rada bi vam služila," je tiho rekla. "Me veselo, da se zanimaš zame, mlada dama," je spregovoril Mojster. "Tebe bom imel najraje, vstani, vstani," je rekel in nakazal z roko naj Kassia vstane. "Že celo življenje čakam, na to da se vam pridružim," je rekla z rahlo drhtečim glasom. "Torej, dobrodošla med Jedci smrti. Na Bradavičarki, boš vohunila za profesorji. Lepotica si, nihče ne bo pomislil, da si na moji strani." Prjiel jo je za roko, kjer se ji je vžgal znamenje Jedcev smrti. Nato je na lahko pomkimal in se izdejanil. Kassia se je zlobno nasmehnila in se izdejanila ...
Nazaj na vrh Go down
NPC

NPC

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Tor Maj 25, 2010 6:47 am

[Tole ne vem če nebi skenslou najraje, kr sma mi2 z Rhiannon se matrala tko dougo, ti pa bi le tja prišla -.-, sicer pa pišem za Mika in za NPCja, kr se mi ne da log in-outat]

Miku je po glavi lezlo nešteto stvari, na posebnem zidu v gavi pa Amberjina slika. Pogledal je na roko, kjer se je že počasi oblikovalo znamenje jedcev. Amber... Že dolgo časa ni spregovoril z njo. Bil je tako vnet v vse skupaj, da je popolnoma pozabil na to kar mu je bilo res pomembno. Takoj po šoli sta z Rhiannon stekla do tiste stare čarodejke in kipa votle hruške. Zakaj?! Njega ni brigalo za Voldemorta. On je bil zvest nekomu, ki zanj ni nič. Pozabil je na resnično pomembnost v življenju - in zdaj je bila to le ena. Le en pravi odgovor. Imel je dve poti. Kdo je rekel, da bi bila tista, ta prava lažja? In tako, ko ga je Jayden držal za roko je potoval v prepad. Zakaj - Resno zakaj? To ni vedel popolnoma nihče, a vedel je le eno stvar, ki je bila zdaj prava. Njegovo srce je bilo votlo kot hruška na kipcu, tisto praznino pa je polnila zloba. Vendar - ali je on res zloben. "NE!" je zakričal nevede in se otresel Jaydna. Oba sta izvlekla palice, a je bil Mike prehiter za izkušenega učitelja. "Hessrope!" je dahnil in Jayden je že ležal zvezan na tleh. "Nikoli ne bom jedec." Je rekel in pljunil zvezanemu profesorju v obraz. Obrnil se je, a je proti njemu že letel ducat kletev smrti. Vrgel se je po tleh, pri čemer je izgubil palico. Na vse ali nič. "To je za Amber." si je dahnil v brado in skočil za svojo palico.

Ko so jedci opazili, kako se je eden izmed najbolj nadarjenih rekrutov za jedca obrnil proti njim so z izjemnimi refleksi in vsi v en glas dahnili: "Avada Kedavra." Mladi čarovnik se jim je za las izmaknil in takrat je veliki lord pobesnel. Dvignil se je s svojega gozdnega prestola in se otresel Nagini. Ta je skočila z njega in se začela plaziti po tleh, za dodatno oviro za mladega Snaka. Iz ust brez ustnic se je oglasil kačji glas: "Jedci ne čutijo ljubezni." je rekel napol srdito in napol ponižujoče. Zgrabil je za svojo palico, trije pa so se postavili predenj, češ, v zaščito. "Le še eden od te zanikrne sluzi, ki misli, da dobrota ni sirota. Še ena mevža si!" Je zasmehujoče rekla Bella in proti njemu izstrelila Imperatorjevo kletev. "Mi imamo to tvojo Sluzasto Amber. To je ponižanje za čarovništvo!" je rekla, po grdo zgrešenem strelu.

Mike je skočil do palice in le zalas prehitel nagini, ki je bila v Prfektni poziciji, da bi ga končala z enim samim ugrizom. Mike je skočil na noge in pohodil Nagini. Poslušal je, kako so ga žalili vsi jedci po vrsti. Tedaj je iz njegovih ust prvič zares iz srca prišla besedica: "Cruccio!" Zadel je Bellatrix, natankanko med oči. Črnolaska se je začela zvijati od številnih naporov, tedaj pa je vsem prekipelo. Zečli so streljati vsepoprek, nekateri so pobili drug drugega, Mike pa je nekako onesposobil preostale. Saj jih niti ni bilo toliko prisotnih. Še vedno so mu v glavi odmevale žalitve o Amber. V oči so mu hotele pritekati solze, vendar jih je držal v sebi, dokler se je vsaj dalo. Takrat pa je pred njim stal veliki Lord Voldemort. "Tvoja sluzasta bunkeljska ženska ne bo nikoli ugledala luči sonca, pa če je zadnja stvar, ki jo storim!" Je rekel. "Ne boš je žalil! Ne dokler sem jaz tukaj!" -"To lahko preuredimo!" je rekel in si zdrdral urok kletve smrti v brado. Palica se je zeleno zasvetila. Miku je blišč zakril oči, nekako pa mu je še prebral misli. Škoda. To je bilo vse. Mike je zakričal, med tem pa v pol transu zbleblal naključen urok, ki se ga je spomnil. Ni vedel katerega. Takrat je bilo vse temno, ni vedel, kaj se je zgodilo.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   

Nazaj na vrh Go down

Nekje, kjer čaka Voldemort
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2