...

KazaloPortalCalendarPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Nekje, kjer čaka Voldemort

Go down 
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Nekje, kjer čaka Voldemort   Pon Okt 26, 2009 11:56 am

Rhiannon je mižala, a je vedela, da ni več na Bradavičarki. Ker si ni upala ozreti se okrog sebe, je poskušala priklicati Mikea. Zašepetala je: "Mike! Si tukaj?"
Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake

Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997
Kraj : Bradavičarka

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Pon Okt 26, 2009 12:03 pm

Gnetlo ga je, a tega sploh ni vedel. Sklepal je, da je šlo za uspavalo ali mamilo. "Ja..." je šepnil Rhiannon in še vedno se ni mogel otresti Jedca, ki ga je držal. "Kaj bo rekel striček Neelsteen, ko me bo videl?" se je odrezal Mike in hodil v tempu z jedcem.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
NPC

NPC

Žival : //
Palica : //
Število prispevkov : 19
Kraj : //

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Pon Okt 26, 2009 12:30 pm

Jedec, ki je držal Mika, ga je še močneje stisnil za nadlaht in povlekel za sabo. "Nikar ne bodi tako pogumen, fante. Še kakšno tako o Mojstru in te gotovo ne bo pustil pri življenju!" je ostro rekel z hripavim glasom. Pred majhno skupinico je hodila Krasotillya in rahlo poskakovala. Komaj je čakala, da Mojster vidi, kako sijajno so izpeljali podvig. "Še malo pa bomo tam!" je naznanila in vodila skupinico naprej skozi gozd.
Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Pon Okt 26, 2009 12:36 pm

"Ne smem govoriti o svojem stricu kakor hočem? No pol mrzlem stricu mislim da... ali kakor koli..." Zavil je z očmi in z pogledom skoraj prebodel Krastollyo. "Hej, Rhiannon, kaj misliš, da hočejo z nama?" ji je šepnil.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Pon Okt 26, 2009 12:38 pm

Rhiannon je pogledala naokoli in videla tetko Bello, kako poskakuje pred njima. "Tetka, kakšen je plan? In zakaj naju je treba vleči, saj sem ti povedala, da greva prostovoljno! Ne zaupaš več svoji mali nečakinji?"
Nazaj na vrh Go down
NPC

NPC

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Pon Okt 26, 2009 12:45 pm

"Trenutno je plan samo to, da vaju je treba dostaviti h gospodarju. Več vama bo sam povedal." se je zahahljala Krasotillya. "In vlečenje je samo zaradi varnostnih ukrepov." je še dodala. "Nikoli ne veš, kaj bi malima učenčkoma prišlo na misel, ti to razumeš, draga nečakinja, kajne?" Gozd je postajal vse bolj temačen in hladen. Veter je zavijal v krošnjah dreves, kar je naredilo vzdušje še bolj srhljivo. Nenadoma se je Krasotillya ustavila in prav tako skupinica za njo. "Mooojsteeer!" je zapela. "Darilo prinašamo!" Izza drevesa se je prikazala visoka postava, zamotana v črn plašč.
Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Pon Okt 26, 2009 12:49 pm

Mike je že stegnil roko po palici, a ga je zategnila trdna roka jedca, ki ga je držal. "Hoj, striček! Koko si kaj? Vreme pa lepo, mar ne?!" Na obrazu se mu je pričaral nasmešek, a ne tisti, klasični, ampak tisti pravi, zlobni nasmešek ki je kar gorel.
Nazaj na vrh Go down
NPC

NPC

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Pon Okt 26, 2009 12:57 pm

Izpod kapuce se je prikazal bled obraz mojstra črne magije. Rdeče oči so se bleščale, medtem, ko so prebadale Mika. "Predrzen ni kaj. Po očetu." je spregovoril z hladnim in visokim glasom. "Dober Jedec bi bil. Toda vseeno te moram opozoriti, da ni pametno izzivati Mojstra." Z dolgimi belimi prsti je pobožal palico, ki mu je počivala v dlani.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Pon Okt 26, 2009 1:14 pm

Rhiannon je ob pogledu na Mojstra napol poblaznela. Otresla se je jedca, ki jo je držal, in se zapodila proti Temnemu Lordu ter mu elegantno pokleknila pred nogami. "Moj Mojster, jaz sem Rhiannon Rae Malfoy, Luciusova prava nečakinja, kar gotovo že veste. Prišla sem po svoji volji, na uslugo sem vam!" je dahnila in glavo še bolj sklonila proti tlem.
Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Pon Okt 26, 2009 1:21 pm

"Hej, starči, nisem rekel, da NE BOM jedec, a dobro veš, da umreva tako jaz kot ti, če me sprejmeš med svoje vrste pred 13. letom. Tudi jaz bi rad bil jedec! No naj začnem znova." Jedcu je stopil na nogo in ta ga je spustil. Stekel je do Mrlakensteina in pokleknil: "Oprostite mi mojster." Svojo palico mu je odložil v roko in sklonil glavo.
Nazaj na vrh Go down
NPC

NPC

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Pon Okt 26, 2009 1:27 pm

Mojster se je hladno nasmehnil. "Torej bo tole lažje, kot sem predvideval." je spregovoril, Krasotillya pa je kar žarela od ponosa nad svojo nečakinjo in njenim prijateljem. "Torej pravita, da bi rada postala Jedca? Odlično. Kajti ravno to sem nameraval storiti. Najboljša učenca na šoli bi imel z veseljem na svoji strani. Po 13. letu sta res lahko sprejeta, seveda pa se je za to treba prej dokazati..."
Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Pon Okt 26, 2009 1:30 pm

Mike je siknil k Rhiannon: "Kaj pa počneš! Pokaži malo vljudnosti! Izroči mu palico!" S še vedno sklonjeno glavo je dejal: "Vam na uslugo, o mojster moj!" Mike je, kolikor je lahko opazoval dogajanje okoli njega, saj ga je zanimalo, kje so.
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Pon Okt 26, 2009 1:44 pm

Rhiannon si Mojstra ni upala prekiniti, zato je počakala, da je končal svoj monolog. Ko je hotela spregovoriti, jo je Mike ostro opozoril na manire, a mu je zgolj pokazala sredinec njene leve roke.

"Mojster, jaz sem že stara več kot 13, na svetu sem 15 let, a sem do sedaj živela doma, pri stricu. Pol demonka sem, a je učinek močnejši, ker sem ženska. Zato vam tudi ne morem izročiti palice, sam Merlin ve, kakšno katastrofo bi to lahko povzročilo," je dahnila in se Mikeu zmagoslavno nasmehnila skozi zaveso svojih las.
Nazaj na vrh Go down
NPC

NPC

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Pon Okt 26, 2009 1:53 pm

Mojster je prikimal. "Razumljivo." je mehko zamrmral in se delal, da njunega šepetanja ni opazil. "Torej bi zdaj kar prešli na bistvo, če nimata nič proti." Na odziv ni počakal, že je začel: "Če se želita pridružiti Jedcem smrti, mojim privržencem, bo treba opraviti tri naloge, ki bodo pokazale, ali si to zaslužita. Vsak mladi Jedec mora skozi to."
Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Pon Okt 26, 2009 2:16 pm

Mike ga je že počasi hotel priganjati, naj že neha ovinkariti in pove, kaj morata narediti, a se je le prepustil. Po glavi so mu švigale razne misli. Za sekundo je pomislil, da bi mojstru prebral misli a je to misel takoj opustil. Z očmi je iskal bunkeljskega profesorja. Jaydena ni nikjer opazil. Le kje je gospod procesor?
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Pon Okt 26, 2009 2:23 pm

Rhiannon si je zdaj upala vstati in Mojstru se je rahlo predrzno zazrla v oči, da bi mu pokazala svoje zanimanje in kar največje veselje ob poslušanju njegovega milozvočnega glasu. Komaj je čakala, da izve, kaj bo morala opraviti, da bo postala Jedka in prisegla si je, da bo vse opravila brez napake.
Nazaj na vrh Go down
Jayden Mercury Clearwater
Profesor
Profesor

Žival : Ris Seth
Palica : Boomslangove luske, vrba, 32 cm
Število prispevkov : 86
Kraj : V neskončno temnem vesolju

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Pon Okt 26, 2009 3:08 pm

Jayden je procesijo spremljal od daleč, prav tako se je naslonil na eno izmed oddaljenih dreves in vse skupaj opazoval prikrito. Mojstra ni videl že dolgo in njegov sikajoč glas mu je po žilah pognal adrenalin. Toda vse skupaj se mu je zdelo skoraj grozno. Resda je bil le nekaj let starejši, ko je sam stopil v kroge Jedcev, toda nikakor si ni mogel predstavljati dveh tako mladih oseb, ki izpolnjujeta svoje dolžnosti. Več kot nas je na Bradavičarki, hitreje bo padla. Tolažil se je s to mislijo, nato pa se osredotočil nazaj na bodoča Jedca in spraševal se je, kakšno nalogo jima bo naprtil Mojster. Upam, da se bosta kar pošteno preznojila.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://rpg-potter.forumotion.com/
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Pon Okt 26, 2009 3:19 pm

Zanima me, kaj ima lord za bregom za jedce postavlja mladce in nenavadne ljudi zanj... Učitelj bunkeljnologije! Nato je prepoznal še enega. To je bil učitelj rastlinoslovja na višji čarovnški akademiji, kjer je učil njegov brat! "Lord, kaj lahko storiva za vas. Seveda, vem, da se tega zavedate a le z kratkim Ave kretnikum lahko uradno postaneva 13 letna.

[Rhiannon, tvoj lik mora biti star 11. Taka so pravila bradavičarke. Lah si zmisliš neko filozofijo...]
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Pon Okt 26, 2009 3:55 pm

[ne, ni potrebe, da sem stara 11, morem samo bit v prvem letniku...poleg tega bom pa žvela prbližno 1000 let tk d mi je vseen, kok sm stara, pomembno je, da sm na bradavičarko šele pršla]

Rhiannon se je oglasila z Mikeove desne: "Moj Mojster, lahko kar takoj pričneva? Neučakana sem, Moj Lord!" Njen glas je zvenel blazno, noro, psihopatsko.
Nazaj na vrh Go down
NPC

NPC

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Tor Okt 27, 2009 3:37 am

Mojster se je rahlo nasmehnil ob neučakanosti. "Dobro. Torej bosta dobila tri naloge, ki jih bo treba izpolniti. Potem vaju bomo vzgajali kot Jedca." Rdeče oči so se zalesketale. "In zdaj bi kar prešel k prvi nalogi. Jayden, ti boš poskrbel, da ne bosta naredila kakšne neumnosti in na koncu boš potdrdil, da sta to res naredila. In sicer: ubiti morata enega učenca na Bradavičarki."
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Tor Okt 27, 2009 6:17 am

Rhiannon je radostno vzkliknila. "Oh, Moj Gospod, nič lažjega! To je še najmanj, kar lahko storiva za vas! Nama je dovoljeno oditi?" Vzravnala se je, in se še enkrat priklonila, potem pa počakala, da ju Temni Lord odpusti iz prisotnosti.
Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Tor Okt 27, 2009 11:28 am

Mike se je blazno nasmehnil. "Rhiannon, motiš se. Lažje bi bilo ubiti dva!" Dvignil je glavo in mojstru z roke vzel palico. "Kakšne posebne želje?" Pobornil jo je med prsti in se ozrl na Jaydena. Ne zdi se mi, da nama zaupa... čeprav.... on naju je spravil sem...
Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Tor Okt 27, 2009 12:08 pm

Rhiannon je odkimala. "Naaah, preve truda," je leno zategnila in se odpravila kJaydenu, da bi ju odpeljal nazaj na šolo, saj jima udejanjanje še ni bilo dovoljeno.
Nazaj na vrh Go down
Profesor
Profesor

Žival : Ris Seth
Palica : Boomslangove luske, vrba, 32 cm
Število prispevkov : 86
Kraj : V neskončno temnem vesolju

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Sre Okt 28, 2009 3:34 am

Ob omembi umora nekega učenca je Jaydena malce streslo. Ubijanje pri tej starosti? Če jima uspe, potem lahko res postaneta prava Jedca. Zatopljen v misli je skoraj spregledal, da sta bila Mike in Rhiannon kar malce preveč navdušena. Ker Mojster ni želel ničesar več, se je Jayden ozrl proti učencema in iztegnil roki. "Izdejanili se bomo v Meryascoveeno," je oznanil, nato pa brez, da bi preveril, če se ga res trdno držita, jasno pomislil na uličico v vasi in zaslišal se je le pridušen pok.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://rpg-potter.forumotion.com/
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan
Mike Cornelius Snake

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   Sob Nov 07, 2009 3:17 am

*Plupp* spet isti gozd. Iz neobstoja je eleganto pristal v realnem, temnem svetu Voldemortove čarovnije. Stal je sredi temnega gozda in čakal na naslednjo nalogo. Njegov tatoo na roki je že skoraj zbledel in noge so ga vražje bolele. Trupli sta še vedno tičali na svojih mestih in počasi se je sprehodil ob strani Jaydena in Rhiannon. Oči temnega lorda so se svetile in videle na daleč. Iz njega je žarela zloba.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nekje, kjer čaka Voldemort   

Nazaj na vrh Go down

Nekje, kjer čaka Voldemort
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next