...

KazaloPortalCalendarPomoč pogostih vprašanjIščiSeznam članovSkupine uporabnikovRegistriraj sePrijava

Share | 

Severni stolp

Go down 
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Amber Lily Black
The most important person

Žival : Modro srebrn feniks Minno
Palica : vrba, 29 cm, zmajevkin krempelj
Število prispevkov : 1396
Birthday : 08/11/1996
Kraj : Bradavičarka

ObjavljaNaslov sporočila: Severni stolp   Pet Okt 02, 2009 11:26 am

Vstop na severni stolp je prepovedan. Strop se lahko vsak hip zruši, čeprav je na zunaj videti stolp trden. Preden lahko prideš noter, moraš še čez troja zaklenjena vrata. To, da je vstop v stolp prepovedan, večine učencev ne ustavi.

------------------------
Amber Lily Black
4. letnik ~ Spolzgad
Vampirka

Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil http://bradavicarka-rpg.omgforum.net
Amber Lily Black

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Severni stolp   Pet Okt 02, 2009 11:31 am

Amber si je želela biti sama. Morala je razmisliti... In Severni stolp se ji je zdel za to kar primeren. Previdno je stopala proti prvim zaklenjenim vratom in se ves čas ozirala nazaj, kot bi se bala, da jo bo zasačil kakšen profesor.
"Alohomora." je zamrmrala in vrata so se odprla. Nekaj korakov naprej so bila še ena zaklenjena vrata. "Alohomora." je spet rekla, toda tokrat se ključavnica ni vdala. Amber je zavzdihnila in poskusila z naslednjim urokom: "Openitis." Tokrat ji je uspelo. Toda tretja in zadnja vrata se niso odzvala ne na prvi, ne na drugi urok. Amber je malo pomišljala, potem pa poskusila s tretjim urokom: "Locks." Uspelo ji je in splazila se je v razmajano sobico.
Stopila je proti oknu, katerega šipa je bila že malo razpokana in se zazrla v daljavo. Bila je tako čudno žalostna, pa ni vedela, zakaj. Samo žalostna, brez posebnega razloga.

------------------------
Amber Lily Black
4. letnik ~ Spolzgad
Vampirka

Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan

Žival : Feniks Fiki - umrl.
Palica : Zlomljen kos lesa....
Število prispevkov : 934
Birthday : 13/12/1997

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Severni stolp   Sob Okt 03, 2009 9:21 am

Mike je bil žalosten. Ni vedel zakaj, saj je imel dve dobri prijateljici, a bil je osamljen. Tako osamljen. Prišel je do vrat. "Zognis," se je zaslišalo in vrata so se vdala ognjeni krogli in se spremenila v pepel. Krogla je bila tako močna, da je pokončala vsa tri vrata naenkrat. Mike je stopil v sobo in usmeril palico v pepel: "Reperuwa!" Pred njim so spet bila tri vrata. Mike se je tiho obrnil in zagledal Amber, ki je otožno gledala skozi okno. Zdelo se mu je, da se ona ne počuti nič lepše, kot on. Roko ji je položil na ramo in jo vprašal: "Kaj je narobe, Amber?" Njegov glas je bil mil, tih in blažen. Bil je tudi par tonov višji kot ponavadi.
Nazaj na vrh Go down
Poglej uporabnikov profil
Amber Lily Black

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Severni stolp   Sob Okt 03, 2009 10:10 am

Amber se je rahlo zdrznila. "Mike..." je zamrmrala. Obrnila se je proti njemu in se zazrla v njegove sinje modre oči. "Pravzaprav ne vem, kaj je narobe. Nekako... žalostna sem. Ni posebnega razloga za to..." Toda tudi njegovih očeh je zaznala nekaj drugačnega. Nagajiva iskrica, ki se mu je ponavadi svetlikala v očeh, je izginila. "Ampak tudi s tabo ni vse v redu." je ugotovila. "Se je kaj takega zgodilo?"

------------------------
Amber Lily Black
4. letnik ~ Spolzgad
Vampirka

Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Severni stolp   Sob Okt 03, 2009 10:20 am

Mike je prikimal: "Enako je pri meni. Po eni strani se mi zdi, da bi moral biti nasrečnejši človek na svetu, po drugi pa sem nekako... otožen." Roko ji je umaknil z ramena in se sprehodil po stolpu. Vprašal jo je: "Kaj pa delaš tukaj, si sem prišla z kakšnim razlogom ali... si tukaj kar tako, kot jaz?"
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Severni stolp   Sob Okt 03, 2009 10:36 am

"Pravzaprav kar tako." je odgovorila Amber. "Zdelo se mi je, da tu ne bo nikogar in bom imela mir... Navsezadnje je vstop prepovedan..." Zdaj je izgledalo, kot da nočeš, da je tukaj! jo je nadrl glasek v glavi. "Seveda pa sem vesela, da si tukaj." je zato dodala, glasek pa je zapredel. Tako ja, naj ve, da ti nekaj pomeni...

------------------------
Amber Lily Black
4. letnik ~ Spolzgad
Vampirka

Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Severni stolp   Sob Okt 03, 2009 11:17 am

"Amber," je na hitro rekel Mike, "Če ne želiš, da sem tukaj povej, pa grem," je še enkrat dvomljivo rekel Mike. Za nalašč ji ni prebral misli, to pač ne bi bilo v redu. "Sam tako ali tako ne vem, zakaj sem tukaj, sem šač tukaj." Oči so mu bile rahlo mrke, a na obrazu se mu je prikazal majhen nasmešek.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Severni stolp   Sob Okt 03, 2009 11:23 am

"Ne ne!" je hitro rekla Amber. Joj... "Nisem... Glej. Mislila sem, da hočem biti sama, ampak to, da si prišel, mi je vseeno všeč." Samo še tega se je manjkalo, da misli, da je odveč! Ne pusti ga oditi, Amber! ji je dopovedoval glasek. Ni vedela, kaj naj mu reče, zato je ostala tiho in ga previdno opazovala.

------------------------
Amber Lily Black
4. letnik ~ Spolzgad
Vampirka

Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Severni stolp   Sob Okt 03, 2009 11:51 am

Mike je počasi prikimal. Rekel je: "Poglej, Amber. Če ti karkoli leži na srcu, mi povej, pa tudi če boš povedala, da si ti spila kri celotnemu svetu, in da boš zdaj napadla mene. Moja najboljša prijateljica si in to se ne bo nikoli spremenilo." roko ji je zopet položil na ramo. Nadlajeval je: "Torej, kaj te muči, Amber?"
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Severni stolp   Sob Okt 03, 2009 12:39 pm

'Moja najboljša prijateljica si in to se ne bo nikoli spremenilo'? Amber je v sebi začutila toploto. Začutila je željo, da nekomu pove svoje težave. Počasi je začela... "Počutim se krivo. Za vse. Za mamino smrt... Šla je v gozd. In tam ji je vampir izpil vso kri. Vedela sem, da bi se lahko to zgodilo. Pa je nisem poskusila ustaviti... Mislila sem, da je dovolj močna, da se mu bo uprla. Bila sem tako neumna! Vampir je močnejši od najboljšega čarovnika na svetu..." Pogled ji je odtaval mimo Mika, skozi okno. "In Brunarica... zaradi mene smo izgubili vse točke, zaradi mene smo skoraj umrli. Jaz sem to predlagala!" Hotela je še reči, da je kar nekaj otrok umrlo zaradi nje in da so zaradi nje umirale živali, ker jih ni posvarila. Lahko bi jih posvarila, od nekdaj je imela občutek za živali, kako jih privabiti, ali odgnati. Hotela je povedati vse, toda iz sebe ni mogla spraviti niti glasu več.

------------------------
Amber Lily Black
4. letnik ~ Spolzgad
Vampirka

Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Severni stolp   Ned Okt 04, 2009 3:29 am

Mike je prikimal. Ni vedel zakaj, toda še vedno se ji ni kamen odvalil od srca. "Vredu," je dahnil. Popravil si je plašč in rekel: "Greva? Ne želim izgubiti še več točk... Pač je ustop prepovedan." Mike je izstopil in ob vratih počakal Amber. Res si ni želel izgubiti vseh točk, ni hotel ponoviti napake, ki jo je storil v brunarici.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Severni stolp   Ned Okt 04, 2009 3:34 am

Amber je zavzdihnila. "Ti lahko greš. Jaz bom še malo tukaj, pa če odštejejo vse točke tega sveta... Tako je mirno..." Spet se je približala oknu in se zazrla skozenj. Za točke ji je bilo vseeno. Ta kraj ji je bil všeč, čeprav je kazalo, da se bo strop ravno kar zrušil.

------------------------
Amber Lily Black
4. letnik ~ Spolzgad
Vampirka

Nazaj na vrh Go down
Mike Cornelius Snake
Drznvraan
Drznvraan

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Severni stolp   Pon Okt 05, 2009 7:52 am

Mike je prikimal. Razumel je, da si amber verjetno res želi biti sama, pa tudi on se je rahlo bal, da bi mu spet odvzeli težko prigarane točke. Ko je prišel po hodniku do stopnic, se je ozrl nazaj. Amber je še vedno tičala pri oknu in Mike ji je zaklical: "Drži se!" Počasi se je odmajal po stopnicah navzdol.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Severni stolp   Pon Okt 05, 2009 8:14 am

Amber se je za tenutek obrnila proti njemu in mu pomahala, potem pa spet uprla pogled skozi okno. Opazovala je ptice, ki so letale po nebu in srnjad, ki se je podila po travnikih. Včasih si je tudi sama želela, da bi bila tako brezskrbna in svobodna, kot so one.

------------------------
Amber Lily Black
4. letnik ~ Spolzgad
Vampirka

Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Severni stolp   Pon Feb 15, 2010 9:31 am

Lissa se je zvlekla v severni stolp. Za njo je hodil njen panter Žar. Lissa pa je v rokah držala muco Sneguljčico. Žar se je ulegel na tla. Sneguljčica je skočila Lissi iz rok. Namestila se je Žaru v naročje. Oba skupaj sta zaspala. Lissa ju je nekaj časa opazovala in želela si je da bi končno našla kakšen dober dom za Sneguljčico. "Tisti spolzgadovki je že ne bom dala" je jezno prhnila. "Zakaj sploh sem tukaj?" Lissa si je včasih odkar je prišla na Bradavičarko zaželela da bi bila na severu pri mami. Pa čeprav bi jo ta ubila če bi se pokazala pri njej. "Vsaj vidva me razumeta" je Lissa rekla Žaru in Sneguljčici. "Ko bi me vsaj kdo razumel." "Zdaj bi bila najraje pri mami daleč stran od tu." "Dan bi bil enak kot vedno." "Še pred zoro bi vstajala in se odpravila na delo..."
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Severni stolp   Tor Feb 16, 2010 12:25 pm

Amber se je odločila spet malo potikati po prepovedanih stolpih. Vstopila je in tam zagledala neko neznano dekle, ki se je smilila sama sebi. Stopila je bližje in se brezbrižno naslonila na steno. "Nisem prepričana, če te živali res razumejo," je pripomnila na njene zadnje besede, ki jih je slučajno slišala. "In zakaj se pravzaprav smiliš sama sebi? Samo ne začni jokati, ubožica uboga," je sarkastično rekla in se zlobno nasmehnila.

------------------------
Amber Lily Black
4. letnik ~ Spolzgad
Vampirka

Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Severni stolp   Tor Feb 16, 2010 10:59 pm

"Kaj želiš od mene?" je Lissa jezno prhnila. Samo še tega se je manjkalo da dobim obisk je jezno pomislila. Sneguljčico ste dekleti prebudili zato se je skobacala na noge in zamijavkala. Svoje svetle modre oči je obrnila v deklico ki je prišla nekaj minut nazaj.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Severni stolp   Sre Feb 17, 2010 12:02 pm

"Prav nič," je Amber brezbrižno skomignila z rameni. "Samo zanima me, kaj neki je tako hudega, da se tukaj smiliš sama sebi skupaj z živalmi. Poleg tega seveda, da je vstop na Severni stolp prepovedan..." Privzdignila je obrvi in jo nepremično opazovala, da bi jo skoraj lahko prebodla s pogledom.

------------------------
Amber Lily Black
4. letnik ~ Spolzgad
Vampirka

Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Severni stolp   Čet Feb 18, 2010 4:03 am

"Vstop prepovedan ali ne, me čisto nič ne briga" je jezno rekla Lissa. Njena žalost se je spremenila v jezo. "Kaj pa ti počneš tukaj?"
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Severni stolp   Čet Feb 18, 2010 4:17 am

"Jaz? Kaj pa vem. Malo se sprehajam, bi rekla," je lenobno odvrnila Amber in izgledala, kot da se ji sploh ne da pogovarjati z dekletom. Seveda jo je njena jeza zabavala. "Zakaj tožiš svoje težave živalim, ko pa imaš okoli sebe polno ljudi? Kaj ni to malo prismuknjeno?" se je pozanimala.

------------------------
Amber Lily Black
4. letnik ~ Spolzgad
Vampirka

Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Severni stolp   Čet Feb 18, 2010 4:22 am

"Ne vem." Zakaj nihče ne razume? "Če želiš lahko odidem" je rekla Lissa. "Če želiš pa lahko ostanem."
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Severni stolp   Čet Feb 18, 2010 5:34 am

Amber je brezbrižno skomignila z rameni. "Mi je čisto vseeno. Sicer mi pa še vedno nisi odgovorila, kaj je tako hudega, da se moraš smiliti sama sebi in svojim živalim." Sililo jo je na smeh. Da bi se kdo pogovarjal z živalmi? Pha, kot, da te razumejo...

((dej se mal potrudi vsaj 3 vrstice napisat, ok? Smile ))

------------------------
Amber Lily Black
4. letnik ~ Spolzgad
Vampirka

Nazaj na vrh Go down
Gost
Gost

ObjavljaNaslov sporočila: Severni stolp   Čet Feb 18, 2010 6:40 am

"To pa se tebe ne tiče" je čisto na kratko in jezno odgovorila Lissa. Ni vedela kaj naj bi storila. Ali naj grem ali ne? se je vprašala. Pogledala je dekle. Ampak samo na hitro. Takoj je odmaknila pogled iz nje. Pogledala je Sneguljčico. Ko bi vsaj vedela kaj misli zdaj. "Prav odšla bom" je rekla Lissa. Njen panter je vstal. Lissa je Sneguljčico dvignila v naročje. Skupaj z živalmi je odšla.
Nazaj na vrh Go down
Amber Lily Black

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Severni stolp   Čet Feb 18, 2010 8:04 am

Amber jo je opazovala z dvignjenimi obrvmi. "A se ne boš poslovila?" je pripomnila. Sprehodila se je do okna in se naslonila na okensko polico. To dekle je pa res histerično... je posmehljivo pomislila in gledala, kako so ptice letale čez nebo in kako so se krošnje v prepovedanemu gozdu rahlo zibale v vetru.

((Hvala Smile ))

------------------------
Amber Lily Black
4. letnik ~ Spolzgad
Vampirka

Nazaj na vrh Go down
Virginia Waldorf
Gryfondom
Gryfondom

Žival : sova in tiger Rocky
Palica : samorogova dlaka, 29 cm, vrba
Število prispevkov : 224
Birthday : 27/03/1998

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Severni stolp   Sob Jul 17, 2010 2:25 pm

Ravno ni imela nič za delati, in se je Virginia sprehodila po gradu. Tukaj je bila nova, in ni še poznala skrivnosti Bradavičarke tako kot drugi, ko so že na tej čudoviti šoli več časa. Pritopotala je do stolpa in odprla vrata. Stopila je do okna, in od višine se ji je zvrtelo. Naslonila se je na steno, iz žepa potegnila palico in že želela priklicati kakšno drogo, ko so se na stopnicah zaslišali koraki.

(Amber)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content

ObjavljaNaslov sporočila: Re: Severni stolp   

Nazaj na vrh Go down

Severni stolp
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next